Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cytat-"  Gdy sprzedawczyni otworzyła kasę, by wydać pieniądze, sprawca w stosunku zaatakował ją gazem łzawiącym ". Gwałtu rety,napadają w stosunku.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co to jest sprawca w stosunku???
0
Proszę dopilnować, aby wiadomości wychodzące od Redakcji były napisane po polskiemu
0
odciski z butelek>?/ zabezpieczone?
0
Wyluzujta! Po co tak spinać wory. Nie udawajcie, że nie rozumiecie co jest napisane, nawet z drobnym błędem. Ortodoksi językowi. Wy zawsze wyrażacie się jasno i bez błedu??
0
Cytat '' Był ubrany w ubrany w jasną koszulkę i krótkie spodnie dżinsowe. '' jak można być ubranym w ubranym ?  dżinsowe ?  
0
Pół minuty reklam aby zobaczyć materiał i pomóc. Ta gazeta to już jest dno.
0
Moim zdadniem jest podobny do Józefa Bąka, syna Donalna Tuska.
0
na wertera niema zadnego sklepu!!!! kto pisze takie glupoty!!!!
0
Pani Krystyno. Jak najbardziej sklep mieści się  przy ul. Wertera, natomiast wejście jest od ul. Parysa.
0
Ciekawe czy sledczy zwrócili uwagę że złodziej zostawił butelki z odciskami palców na blacie???
0
Piepszony frajer. Zwykły dupojad !!!  Złapią go !!!  
0
cytat-"  Gdy sprzedawczyni otworzyła kasę, by wydać pieniądze, sprawca w stosunku zaatakował ją gazem łzawiącym ". Gwałtu rety,napadają w stosunku.
Potrzebna jest pilna nauka czytania.Odstaw "kompiuter" i weż się za "cytanie".Na pisanie "przyjdzie cas".
0
Szkoda mi tej Pani jest przesympatyczna, mam nadzieje, że nic jej nie jest. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: