Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad na taksówkarza w Lublinie. Matka 14-latka: To nie on!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2016 o 14:37 Powrót do artykułu
Zgadza się proszę pani - to nie jest zwierzę. Zwierzęta nie podrzynają gardła innym dla paru groszy, nie okradają staruszek itp. Durne babsko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę nie obrażać zwierząt!!!
0
Bardzo dobrze! Obaj tam byli obaj są winni!
0
Niestety to nawet nie zwierzę!!!! Mały brutalny przestępca...na dodatek zabujca!!! Dla mnie osobiście nie mam wytłumaczenia i łzy matki niestety ale mnie nie wzruszają. Powinien być odsunięty od społeczeństwa!!!
0
14 lat??? gdzie byłaś.
0
Dobre dziecko, biedne dziecko? Trzy rozboje w ciągu kilku dni i próba zabójstwa? Degenerat bez zasad moralnych, nie nauczony żyć w cywilizacji.
0
Zagubil sie... dobre. Niech gnije w pierdlu, 14 lat to nie 4, w tym wieku zna sie konsekwencje czynow. Jeszcze takie brednie w telewizji pokazuja, co za los.
0
który 14 latek o godzinie 23:30 jeździ taksówką po mieście z ukraińcem??????
0
Tak żeś go babo wychowała na kryminalistę.
0
Gdzie byłaś kobieto jak trzeba było syna wychować! !!! Jeszcze w telewizji płacze masakra...14 lat i taksówki zamawia...kolega z Ukrainy do więzienia do końca życia...raz spróbował to i następny będzie. Bandyta
0
posadzić młodego bandytę i jego "matkę" za samo istnienie
0
Nie zwalać mi tu winy na brak ojca. Wiele dzieci wychowuje się bez ojców i wychodzi na porządnych ludzi. Tak to jest gdy "wychowaniem" zajmuje się ulica, bo tak wygodniej, a potem płacz i zgrzytanie zębów.
0
to jest paranoja. cala ta sytuacja to kopia z życia mojego brata. dzieciak oczko w głowie mamusi i w *** mu się, za przeproszeniem, poprzewracało. jaki jest powód bronienia takiego gówniarza? jedyny jaki znajduje to kretynizm jego matki. robi dziecku krzywdę i teraz otrzymała rezultaty swojej "głupiej miłości". to nie jest 5 latek, który nie zdaje sobie do końca sprawy z tego co jest złe. ten chłopak dobrze wiedział w czym uczestniczy, a biorąc pod uwagę to, ile miał do tej pory problemów z prawem nie ma możliwości żeby jego działanie nie było celowe. sama sobie zaprzecza - prosi o ośrodek dla niego, bo zrobi komuś krzywdę, po czym w ogóle przeczy takiej możliwości.
0
suka , lepiej kocha swoje dzieci .
0
Normalnej rodzinie nie przydziela się kuratora. Kogo ona chce oszukac, ze nie wyhodowała synalka na bandziora?
0
Dlaczego ta swołocz ubliża zwierzętom? Do kamieniołomów oboje aby odpracowali szkody, których doznało społeczeństwo. Żadne zwierzę się tak nie zachowuje jak ta bezczelna wywłoka i jej progenitura!
0
Co za babsko
0
Dziecku nie zamawia się taksówki o północy
0
To Kaperek nie na ŚDM? Takie dobre kochanie dziecko, muchy by nie skrzywdziło!
0
Matkę razem z nim posadzić na długie lata!!! Patologia jakiej świat nie widział! 14 latek, nocne kursy z ukraińcem zamieszanym w zabójstwo!!! Zgrana paka!!! Tylko i wyłącznie wyeliminować ze społeczeństwa!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: