Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli, bo była \"promocja\". Bandyci z Dożynkowej aresztowani

Utworzony przez czepiacz, 16 listopada 2009 r. o 17:53 Powrót do artykułu
Jaki jest sens o tym pisać.Przecież każdy domyślał się że sąd zastosuje tymczasowe aresztowanie.Skoro są tacy grożni dlaczego nie ma ich zdjęć? Gdyby byli naprawdę grozni policja przekazała by je prasie.Według mnie to jakaś naciagana przez dziennikwschodni sprawa.Może cos er wspomnisz o ich kryminalnej przeszłosci? Chyba byli karani za coś w ogóle ? Czy kolejne z igły widły ...echh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
Jaki jest sens o tym pisać.Przecież każdy domyślał się że sąd zastosuje tymczasowe aresztowanie.Skoro są tacy grożni dlaczego nie ma ich zdjęć? Gdyby byli naprawdę grozni policja przekazała by je prasie.Według mnie to jakaś naciagana przez dziennikwschodni sprawa.Może cos er wspomnisz o ich kryminalnej przeszłosci? Chyba byli karani za coś w ogóle ? Czy kolejne z igły widły ...echh.
....hmmm, zal mi ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dddd napisał:
....hmmm, zal mi ciebie.
To wszystko co masz do powiedzienia? Może rozwiń jeśli masz coś w swoim pustym łbie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
Jaki jest sens o tym pisać.Przecież każdy domyślał się że sąd zastosuje tymczasowe aresztowanie.Skoro są tacy grożni dlaczego nie ma ich zdjęć? Gdyby byli naprawdę grozni policja przekazała by je prasie.Według mnie to jakaś naciagana przez dziennikwschodni sprawa.Może cos er wspomnisz o ich kryminalnej przeszłosci? Chyba byli karani za coś w ogóle ? Czy kolejne z igły widły ...echh.
kolegów bronisz ? groźni czy nie, niech piszą pismaki. Może następnym razem podobni im "bandyci" zastanowią się czy chcą mieć wątpliwą przyjemność zdobywania sławy,chwały,pieniędzy,wrażeń w ten sposób. Sens jest taki - napiętnować negatywne zjawiska. Poza tym rzetelność dziennikarska pewnie wymaga aby pociągnąć rozpoczęty temat. (no i nakład też ^^) Poza tym, była niepisana zasada, że gościa z panną się nie rusza. Niech wszyscy wiedzą, że oni nie mają zasad. a z takimi każdy pojedzie. " Nie jebiąc ich - dajesz im referencje " Wyrażam nadzieje, że ktoś im pod celą "dogłębnie" wytłumaczy jaki błąd popełnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
To wszystko co masz do powiedzienia? Może rozwiń jeśli masz coś w swoim pustym łbie?
a ja Ci życzę żebyś sam dostał w swój pusty łeb żebyś miał potem co komentować, a ja wtedy zapytam czy aby Cie równo okopali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawilny napisał:
kolegów bronisz ? groźni czy nie, niech piszą pismaki. Może następnym razem podobni im "bandyci" zastanowią się czy chcą mieć wątpliwą przyjemność zdobywania sławy,chwały,pieniędzy,wrażeń w ten sposób. Sens jest taki - napiętnować negatywne zjawiska. Poza tym rzetelność dziennikarska pewnie wymaga aby pociągnąć rozpoczęty temat. (no i nakład też ^^) Poza tym, była niepisana zasada, że gościa z panną się nie rusza. Niech wszyscy wiedzą, że oni nie mają zasad. a z takimi każdy pojedzie. " Nie jebiąc ich - dajesz im referencje " Wyrażam nadzieje, że ktoś im pod celą "dogłębnie" wytłumaczy jaki błąd popełnili.[/quote] [quote name='osesek' post='194048' date='16.11.2009, 18:18:22']a ja Ci życzę żebyś sam dostał w swój pusty łeb żebyś miał potem co komentować, a ja wtedy zapytam czy aby Cie równo okopali...
Czy na forum może komentować ktoś kto nie jest finansowo zwiazany z dziennikiemwschodnim? Połowa komentarzy pisana jest przez pracowników albo ich znajomych.Mozna od razu poznać ten styl.Będziecie bronić nawet największych głopot pisanych przez dziennikarzy.Podszywanie się pod gości jest smieszne żałosne i nie mam ochoty pisać cokolwiek więcej na ten temat. Jesli tego nauczyli was na studiach to naprawdę mieliście żałosnych profesorów. Pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
To wszystko co masz do powiedzienia? Może rozwiń jeśli masz coś w swoim pustym łbie?
Ojej ale okreslenia:( czy Ci nie jest wstyd???? ze tak traktujesz innych??? brak kultury chyba boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suzi45 napisał:
Ojej ale okreslenia:( czy Ci nie jest wstyd???? ze tak traktujesz innych??? brak kultury chyba boli
tak mandy to forum dziennikawschodniego czego oczekujesz? Brakiem kultury jest kasowanie komentarzy i brak przeprosin.Dziś rano jeden z dziennikarzy opublikował kompletną bzdurę na temat czasu trwania ankiety na kwp.lublin na temat bezpieczeństwa informował że wypełnienie jej trwa kilka minut.Pózniej zmienił że chwilę i nawet nie opublikował przeprosin ze się pomyłił.Powołał się na sierżant Smarzak która udzieliła mu takiej infromacji.Mam screen tego artykułu więc mogę to udowodnić.Mógłby przyznać się do kolejnego błędu i swojego partactwa a nie udawać że nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza i najekonomicznieszą w okresie globalnego kryzysu karą będzie mała ołowian kulka w ich gówno warte łby. Czego ja uczciwie pracujący mam tych sku****synów utrzymywać ze swoich podatków????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najlepsza i najekonomicznieszą w okresie globalnego kryzysu karą będzie mała ołowian kulka w ich gówno warte łby. Czego ja uczciwie pracujący mam tych sku****synów utrzymywać ze swoich podatków????
bardzo dobrze powiedziane, w Chinach jeszcze rodzina płaci za kulkę, chcę żeby i w Polsce tak było. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla sędziego,teraz buraki z Ponikwody wiedzą co to jest "PROMOCJA''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po szlifie w pierdlu będą chodzic jak zegarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiecie kim sa Ci kolesie to rzuccie jakies info na tym forum to sie im zrobi promocje jak sie gdzies ich spotka na miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najmłodszy na wolności? Jemu też się należy jak jego kolegom, chyba ma swój rozum, w tym wieku powinien być już potraktowany bez ulgi, niech się nie przyzwyczaja do złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich powinni wypuścić na wolność jak przystało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimny napisał:
Jak wiecie kim sa Ci kolesie to rzuccie jakies info na tym forum to sie im zrobi promocje jak sie gdzies ich spotka na miescie.
wiesz co poprostu jestes smieszny buhaha ... nie znacie prawdy to po jakiego hu.ja sie udzielacie. ;/ poprostu żal mi was wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech by tylko na mnie trafili , zawsze mam przy sobie bron i tylko czekam na takich dupkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie jaki jest los tych frajerów???szkoda że nie trafili na mnie...a może i lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe wszyscy na wolności nie ma sprawiedliwości hehe cieszy mnie to a frajery niech nie chodzą po 22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...