Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A po co przepraszam panowie policjanci noszą broń?? Czyż to nie była czynna napaść na funkcjonariuszy? Powinni każdemu kulkę w kolano i dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty lepiej sobie kule w łeb strzel i nie pisz bzdur. A ta propaganda wiecznie biednych i poszkodowanych policjantów z lublina już jest dobrze znana. Może jakiś redaktor zrobi zdjęcia zatrzymanym i pseudo pobitym policjantom? Zobaczymy kto został pobity i jakie ma obrażenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hah, jak by strzelali do psiarskich to mogli by postrzelać po kolanach, a tak...? prawo polskie jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Zenka, wystrzelać tych kozaków, a puste łby nabić na patyki ku przestrodze innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
A po co przepraszam panowie policjanci noszą broń?? Czyż to nie była czynna napaść na funkcjonariuszy? Powinni każdemu kulkę w kolano i dziękuję.
He ale ty zenek pier***...ety jestes tobie by sie przydala kulka ale w mozg jakby utkwila to moze to i owo by ci poprzestawiala w makowie na lepsze ty baranie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
He ale ty zenek pier***...ety jestes tobie by sie przydala kulka ale w mozg jakby utkwila to moze to i owo by ci poprzestawiala w makowie na lepsze ty baranie....
w stanach by juz lezeli w kostnicy, wielkie kozaczki smieciowe, zaczepiali ludzi, nastepnie rzucili sie na policjantow i ich pobili, dla mnie jasne, uzyc broni i te wszystkie smieci powystrzelac, bo to nie sa ludzie, tylko smiecie spoleczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacni obywatele naszego miasta zostali pobici przez policję czy zajął się już tym prokurator??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa za odwagę chłopaki,niech sługusy systemu,chłopcy na posyłki nie czują się bezpiecznie na ulicach.Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha to dwaj bracia Banach i kochanek mamusi bo tatuś siedzi w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja ma broń ale boi się jej użyć bo potem będzie wielkie halo i płacze jak kogoś nie daj Boże zastrzelą nawet w obronie własnej bo przecież mogli użyć innych środków. Niestety taka jest prawda. Co do zdarzenia: http://www.itvl.pl/n...cja-na-zelaznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zaciszu komisariatu zostali braciszkowie uświadomieni jak należy odnosić się do policjantów. zapamiętają myślę tę lekcję na dłuuuugo. ps. cóż, jak mama nie potrafi wychować .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Brawa za odwagę chłopaki,niech sługusy systemu,chłopcy na posyłki nie czują się bezpiecznie na ulicach.Gratulacje.
deb***il
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było tylko takie podziękowanie Państwu za przydzielenie bezpłatnego mieszkania socjalnego. Uważam , że wszyscy menele powinni jeszcze otrzymać socjalne samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle menelom , nie podoba się darmowe socjalne mieszkanie ? Wywalić gnoi na ulicę a mieszkania dać komuś potrzebującemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
państwo dało mieszkanie menelom, opieka czyli dalej państwo daje pieniądze na wódę i jeszcze im mało, a ja pracuję za 1 tys. i mi nikt za darmo nie daje tylko pieprzone państwo pozwala na to aby mi płacono jalmużnę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
---------------------------"CWANIACZKI" GLINIARZE NA FORUM !------------------------------------------------ Co , postrzelać byście sobie troche chcieli ? . Czemu nie ? przecież pistolety macie , tylko przed strzele niem sobie w łeb... czapki zdejmijcie aby Godło Polski na waszych czapkach nie splamić . Znależli się ... kowboje i z Żelaznej chcielibyście..."panderoze" uczynić (sic?). Fakt , "dzięcioły" nie powinni na ulicy zaczepiać ludzi ale przyjechali jeszcze "lepsi cwaniaczki" i za swoją głupotę oberwali pare gał . Przyjechali i widzieli osobników prawie zamroczonych alkoholem więc nie znają psychologi podpitych. Po co wdali się w szarpaninę jak wiedzieli, że komunikat poszedł w eter i zaraz będą nadjeżdżać następ ne radiowozy ? . Nie wiedzieli , że alkohol wyzwala agresje ? . Nie powinni wdawać się w szarpaninę tylko czekać na posiłki !. Żadnego użycia broni palnej by nie mordować pijanych ludzi ! . Tutaj jest mały (+) dla lubelskiej policji, że nie wezwali Oddziałów Specjalnych Policji bo by były 3 pogrzeby w Lublinie tak jak w Sanoku ! . Ale szykujemy też mały (-) minusik dla Policji , że byli nadgorliwi , i że rozwalili drzwi mieszkania (?). Po co ? pytam , po co? . Mieliście Trzech w mieszkaniu, to wystarczyło wszystkie wyjścia z bloku obstawić i wysłać jednego Gliniarza do Baru po "bigos" i gorącą herbatę. Mogliście w blokadzie i tydzień siedzieć ! , po co było ryzykować wywalanie drzwi ? . Macie przykład w Sanoku gdzie nadgorliwi Gliniarze zamordowali "podejrzanego" i dziewczynę "podejrzanego" (sic?). A przecież wystarczyło uszczelnić blokadę i czekać aż sami wyjdą !, Chyba tym nadgorliwym Glinia rzom na tym FORUM wystarcza powyższe wyjaśnienie (?). Jeżeli w Polsce będą napady z bronią w ręku , to wtedy i prawa Gliniarzy się zmienią , ale nie teraz ! . Chcecie Gliniarze DO BEZBRONNYCH STRZELAĆ ? .
mieszkam w okolicy i haruję po 12 godzin dziennie za 1,5 tysiaka jak wracam do domu to te same napite gęby zaczepiają i próbują wyciągnąć kasę czy papierosy. siedzą na socialu i za nasze podatki całe życie się bawią bo żaden z tych darmozjadów pracą się nie zhańbił- piepszona patologia. a ty cwaniaczku piszesz jakieś brednie że policja zaczepila biednych styranych życiem prawych obywateli- sam sobie w łeb strzel to będzie jednego mniej do pobierania socjalu. to jest prawdziwa rzeczywistość myślę że wiele osób to potwierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu winien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcie tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? . Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Obywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać . Powodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
---------------------------- DO "OBYWATELA" JEDYNEGO PRACUJĄCEGO ! ----------------------------- Znowu zmuszony zostaje na lekką polemikę z ztyranym pracą Polakiem . Po pierwsze więcej spokoju i kultury w pisaniu, bo przecież się nie znamy . Po drugie nie jestem żadnym "cwaniaczkiem", bo fach policyjny nie dla mnie !. A po trzecie jeżeli chce "Obywatel" polemizować z autorem Komentarza to zasadą jest dokładne zapoznanie się z tym Komentarzem, bo pewien jestem , że poprzez flustracje 12 godzinej pracy i nienawiści do ludzi krócej pracujących, gubi się "Obywatel" we własnych opiniach. Współczuje 12 godzinnej pracy ale w czym ja jestem temu wwinien ? . Przepraszam, ale dzięki Bogu zasiłku żadnego nie pobieram a że jeszcze pracuje to na pewno nie ze szkodą dla "Obywatela" . Jestem szczęściarzem w Lublinie i chciałbym aby Wszyscy Lublinianie rano po goleniu i śniadaniu szli do pracy. Jak "Obywatel" ponownie uważnie przeczyta mój Komentarz,, to na 100% nie będzie w nim, że Gliniarze atakują Mieszkańców ul.Zelaznej . Pisałem, że Gliniarze "cwaniaczki" nie poczekali na wsparcine tylko sami ruszyli na osobników pijanych . A pijany jest nieodpowiedzialny i agresywny i tutaj dostrzegłem, błąd Gliniarzy, bo powinni chwile poczekać na "posiłki" . A jeżeli chodzi o strzelanmie, to nie miałem na myśli Gliniarzy z Zelaznej tylko tych piszących na Naszym FORUM , kórzy się "zozstrzelali pisząc". Jeżeliby iść rozumowaniem "Obywatela" to należałoby strzelać do wszystkich bezrobotnych a przecież byłby problem, gdyż w samym województwie lubelskim jest ponad 120 tys. młodych ludzi bez pracy . Ci osobnicy na ulicy to Chuligani ale pracujący bo skąd by mieli na alkohol ? .mx Bez nerwów na ul. Zelaznej już będzie spokój . Chuligani zxrozumieli , że ludzie nie pracują po to , aby Oni mieli co pić i palić . "Ombywatelu" zdala od stresów i pracy po 12 godzin, bo nie ma sklepu ze "zdrowiem", "zdrowia" nie kupi dlatego o te zdrowie należy dbać . MPowodzenia i więcej relaksu z Rodziną .
wiejski filozofie puknij sie w ten glupi leb i nie pij tyle bo rzeczywistosci nie ogarniasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...