Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli na staruszkę na osiedlu LSM w Lublinie

Utworzony przez b-k, 17 kwietnia 2012 r. o 15:13 Powrót do artykułu
[i][b][i][b][i][b]Coraz większa bida, ludzie rzucają się na zakupy. Głód popycha ludzi do zwierzęcych odruchów. Dzisiaj przed południem widziałem w Leclercu jak babcia w locie oszamała bułeczkę i ze 20 deka wędliny którą miała już w koszyku. Jak ktoś jest glodny powinien iść do hipermarketów,są degustacje a i z ółki mozna coś w locie oszamać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSM do dzielnica a nie osiedle. 72-latka to tylko starsza kobieta a nie staruszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tym bloku. Gdybym miał broń i widziałbym tych brudasów to wystrzelałbym cały magazynek po ich nogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b-k napisał:
[i][b][i][b][i][b]Coraz większa bida, ludzie rzucają się na zakupy. Głód popycha ludzi do zwierzęcych odruchów. Dzisiaj przed południem widziałem w Leclercu jak babcia w locie oszamała bułeczkę i ze 20 deka wędliny którą miała już w koszyku. Jak ktoś jest glodny powinien iść do hipermarketów,są degustacje a i z ółki mozna coś w locie oszamać.
i ja o tem pisze od lat ze czas wyzucic tych pelowcow co to uszanowania nie dadzo nikomu tylko sami napychajo kiesznie a dolaru tylko do izraela sla kryminalistyka bedzie w narodzie dopuki PiS nie wroci nie poporzondkuje w kraju i ojczyzny nam nie wyzwoli jak to juz bylo ras ale nieuki nie chcieli i wybrali tuskomatolof kapitalisci tylko gnoja ludzi i za wszystko font z roboty a to ze piwo wypije jak goronco na dworze a to jak autobus pozniej to ze do roboty troche puzniej a to ze chce tyle na miesioondz co to by na wszystko starczylo eh ginie nam narodowa ojczyzna i wiara i zaparcie honoru i wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
75 latka to nie jest staruszka to tylko 5 - letnia emerytka - po nowej emeryturze. Moja mama ma tyle lat i nawet nie nazwałabym jej starszą kobietą. Jest zadbana, elegancka i w pełni sił fizycznych i intelektualnych. Tytuł artykułu uważam za co najmniej niedelikatny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staruszka ? 72 lat to staruszka? Popierdaczyło was redaktory? LSM dzielnica czy osiedle trzeba sprawdzić takie zeczy jak sie o tym pisze. Mam 52 lata to jestem kto według p. redaktora?. No to dopiekliście kobiecie, została pobita, okradziona i jeszcze staruszką nazwana. BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wiekszosci was interesuje was jak zostala nazwana staruszka a nie sam fakt co ja spotkalo. Osly z was i nie ma tutaj zadnej granicy wiekowej. Jak widze jedni sa po 50 i wydawaliby sie juz rozsadnymi doroslymi osobami ale niestety takimi nie sa. Te bydleta, ktore dopuscily sie ataku na ta starsza kobieta powinni beknac jak za majty w pierdlu. Podejzewam ze ktos sie nimi juz zaopiekuje odpowiednio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapać, karać skrajnie surowo i raz dwa się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...