Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli świadków Jehowy „w ramach walki z islamem”. Jeden przyłożył skalpel do twarzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 08:33 Powrót do artykułu
A siedzia jaką ma legitymację??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wschodnia Polska to jaksi inny kraj. Za dlugo pozostawala pod ruskim butem, przeszli za bardzo wschodnia, stepowa "kultura"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sedzia tey jechowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadkowie Jehowy to bardzo spokojni ludzie. A dzielni katolicy boją się ich jak ognia. Księża wręcz panikują. Jak myślicie dlaczego? Może prawda w uszy kole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół tez kiedy s był sektą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz Sądu pod adresem obrońcy jest skandaliczny. Sąd nigdy nie powinien sobie pozwalać na takie wycieczki pod adresem pełnomocników. Takie słowa kwalifikują się do postępowania dyscyplinarnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie bardzo lubię nagabywanie Świadków Jechowy, ale znam kilka osób związanych z tym wyznaniem i cóż tu dużo mówić - kultury katolicy mogliby się od nich uczyć, tak pomijając całkiem różnice światopoglądowe. Jakoś nie słyszałem żeby dopuszczali się napaści, gwałtów, pedofilii, czy zamachów w odróżnieniu do praktycznie wszystkich innych znanych wyznań w szczególności tych bardziej popularnych. Może z ONR to sędzia za daleko zabrnął, choć trudno mu się dziwić tak prywatnie to jednak był w pracy i prezentował sobą powagę urzędu. A ci dwaj biedni dresiarze cóż... natura nie wszystkich po równo dzieli - jedni mają po prostu mniej rozumu. Jak ktoś jest agresywny i chce udowadniać swoją wartość siłą, bo innych atutów nie ma to zawsze znajdzie powód - teraz byli to świadkowie, następnym razem ktoś po prostu krzywo się spojrzy na ich zachlane mordy, może kiedyś zapijaczona ręka się posunie dalej i ktoś padnie trupem a wówczas byłby lament - dlaczego te bydlęta za pierwszym razem nie skończyły w kiciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ma swoje dwie strony. Ja też chętnie spuścił bym lanie jechowcom, bo średnio raz na miesiąc przychodzą do mojego mieszkania i na siłę wciskaja jakieś gazetki. Nie mówię że mają zła ta swoja "wiarę", ale żadna religia nie łazi po domach i nie próbuje nawracać tak nachalnie, a mnie to już wkró##ia.  Druga strona jest taka,  że ci pseudo narodowcy patriota pewnie nawet nie wiedza kto to był Roman Dmowski, a hymnu znają jedna zwrotke. Zwykle dresy pijaczki, lewak dałby im na piwo, to by za nim poszli jak po sznurku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakież to wg ciebie przesłanki są by uznać organizację za religię a jakież żeby uznać za sektę? aaaa, już wiem wg Ciebie wszystko co nie KK to sekta :) moja rada - głowę masz nie tylko po to żeby były w niej oczy, usta, nos i uszy - tam też powinien znajdować się mózg a on jest po to żeby go używać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Wszystko ma swoje dwie strony. Ja też chętnie spuścił bym lanie jechowcom, bo średnio raz na miesiąc przychodzą do mojego mieszkania i na siłę wciskaja jakieś gazetki. Nie mówię że mają zła ta swoja "wiarę", ale żadna religia nie łazi po domach i nie próbuje nawracać tak nachalnie, a mnie to już wkró##ia.  Druga strona jest taka,  że ci pseudo narodowcy patriota pewnie nawet nie wiedza kto to był Roman Dmowski, a hymnu znają jedna zwrotke. Zwykle dresy pijaczki, lewak dałby im na piwo, to by za nim poszli jak po sznurku." A mnie nachodzą świadkowie i dają gazetki - dziękuję, nie jestem zainteresowany - mówię i wracam do swoich zajęć. Ksiądz też mnie nachodzi po kolędzie - nic nie daje, nie jest miły nawet i jeszcze wyciąga łapsko po forsę, a jak mu nie dam to niby nie z imienia i nazwiska ale tak żeby każdy wiedział o kogo chodzi obsmaruje mnie na ludziach. A wracając do początku twojej górnolotnej wypowiedzi to też z chęcią spuściłbym lanie kilku osobom, różnica jest taka, że mam na myśli takich co rzeczywiście mi coś zawinili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony argumentacja obrońcy cokolwiek niepoważna i naiwna (by nie napisać, że bezczelna), z drugiej sąd mógłby sobie darować osobiste wycieczki w stronę adwokata, tak jakby uznał, że to jest wyraz osobistych poglądów mecenasa. Taka rola obrońcy, że ma bronić, choćby podsądny był najgorszym łotrem, jakiego ziemia nosiła. Nie zawsze da się to zrobić, nie narażając się na krytykę czy wręcz ośmieszenie. A ocena sądu generalnie słuszna, bo na tego typu zachowania nie może być przyzwolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drobna pomyłka ale w zasadzie też im się należy - co najmniej za nachodzenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie obrońco wstyd. Skoro przyznaje pan , ze nie wypracowalismy sobie metod na postępowanie z nienawiścią to uniewinnienie tych bandytów pogłębia ten problem. Sąd skazujac ich przyczynia sie do wypracowania tych metod. Dupa nie prawnik z pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta katolicka próbuje zgnoic sekte jehowy. Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycieczki sądu do obrońcy zupełnie niepotrzebne, brak klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadkowie Jehowy( Boga) nie okazują żadnej agresji choć, to prawda, czasem zbyt często nachodzą nasz domy, jednak wolę ich wizytę, czy sąsiedztwo niż dwóch tych agresywnych, bezmyślnych obrońców wiary katolickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia mistrz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m. napisał:
może nie bardzo lubię nagabywanie Świadków jechowy, ale znam kilka osób związanych z tym wyznaniem i cóż tu dużo mówić - kultury katolicy mogliby się od nich uczyć, tak pomijając całkiem różnice światopoglądowe. jakoś nie słyszałem żeby dopuszczali się napaści, gwałtów, pedofilii (...)
nie słyszałem że Świadkowie jehowi gwałcili dzieci, w odróżnieniu od funkcjonariuszy zbrodniczej sekty pedofilskiej z watykanu.
w takim razie mało słyszeliście: ***s://***wprost.pl/515663/sledztwo-ws-pedofilii-wsrod-swiadkow-jehowy-w-australii-1000-przypadkow-w-50-lat ***s://***youtube.com/watch?v=1qurrmg2cf4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie słyszałem że Świadkowie jehowi gwałcili dzieci, w odróżnieniu od funkcjonariuszy zbrodniczej sekty pedofilskiej z watykanu.
owszem gwałcą. ***wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,18627719,dlaczego-swiadkowie-jehowy-nie-ujawniaja-pedofilow.html ******tvp.info/21001668/wielkie-sledztwo-ws-pedofilii-wsrod-swiadkow-jehowy-w-australii-tysiac-przypadkow-w-ciagu-60-lat ***kobieta.wp.pl/pedofilia-wsrod-swiadkow-jehowy-dorosla-ofiara-odwazyla-sie-powiedziec-prawde-6064848730108545a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokat po prostu z dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...