Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napaść seksualna. Policjanci szukają tego mężczyzny

Utworzony przez xxx, 28 grudnia 2014 r. o 13:41 Powrót do artykułu
jeden debil to samo robil w mpk pchal lapy jak wstalam mnie zlapal i nie chcial puscic dopiero jak sie wydarlam wysiadl za mna na Meczennikow Majdanka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz 99,9% mężczyzn czytających ten artykuł sprawdza w internecie jaki to jest kolor khaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz zawislak to nie TY ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czupakabra grasuje po Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Odrzywolski nie pal tyle :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz 99,9% mężczyzn czytających ten artykuł sprawdza w internecie jaki to jest kolor khaki...
  bo to jest gatunek niereformowany, który zatrzymał sie na etapie średniowiecza  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra jakiś Debil złapać Frajera i zabić go za takie coś... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi Jak By Takie coś zrobił Dostał By w Łeb I tyle by Było przekopała Bym Szmatę więcej Takiego czegoś By nie zrobił Pajac Ma Szczęście że to Na mnie nie Trafił Bo by Już nie żył Pajac nie Cackała bym się z Pedofilem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa... to teraz już wiem ,czego tyle bab kręci się teraz po Gdańskiej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jeden podobny do tego wyjechał do Brukseli. Nawet imię i nazwisko jest znane. Może warto sprawdzić,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast podać portret dzień lub dwa dni wcześniej, to czekają z tym do nowego roku i liczą na to, że po dłuższym czasie ludzie mają lepszą pamięć. Czekam na portrety z początku lat dziewięćdziesiątych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj,niejedna marzy skrycie o takiej przygodzie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten khaki to jaki? nie można podstawową paletą barw tego określić...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie mowiąc, zaczął jej dotykać.   Trochę głupio mi krytykować polszczyznę dziennikarzy "mojej" gazety, ale w tym wypadku jestem zmuszona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin .. kolor khaki to sina zieleń . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... no cóż jednym słowem sam  zostanie kobietą na południowej w Lublinie na oddz. 7 lub 8 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz 99,9% mężczyzn czytających ten artykuł sprawdza w internecie jaki to jest kolor khaki...
Ja wiem, sklejałem kiedyś samoloty. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednym ze spotkań z posłem Palikotem widziałam tego typa, siedział na widowni i bił brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciac qtasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...