Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witek, jesteś wielki. Ewa, trzymaj się dziewczyno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malo takich wspaniałych mezow gratuluje! zdrowiam WAM zycze,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItek  bedzie dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteście sami z tym wszystkim, tylko że my po tym jak zatrzymamy się myślami przy Was na chwilę zaraz potem ruszamy do swoich spraw. Ale... mam pytanie .... czy można przekazać 1% podatku na fundację czy organizację tak by pieniądze trafiały do Was ? Mały drobiazg ale myślę, że wielu się znajdzie by choć tak pomóc w bardzo kosztownym leczeniu. Wszystkiego co dobre.... życzę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa, też jestem chora na SM i dziękuję za teledysk, trzymaj się - masz wspaniałego męża!!! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej tu Ola z SM. od lipca 2014 r leczenie w Polsce też nieograniczone I coraz bardziej dostępne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piosenka świetna i przejmująca, szczególnie że sama sie z tym zmagam :-( trzymajcie się dzielnie a wszyscy SM-owcy - nie poddawajmy się  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:mellow: Witam  Państwa ! Piękna piosenka, Witek szacunek dla Ciebie, że napisałeś dla żony tak przepiękną piosenkę. Żona jest młoda, oboje dacie radę żyć ze sobą i z tą podstępną chorobą. Ja jestem chora od 35 lat, byłam młoda jak zachorowałam. Mnie też wspiera mąż, może inaczej ale też mogę zawsze na niego liczyć. Pozdrawiam z Zamościa. Ala Puk. Trzymajcie się ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryszard mi na imie niedawno przeczytalem wspaniala ksiazke ,podziele sie o niej ze wszystkimi ,zainterosowanymi chodzi o MS,   moj e-mail :rrysieks@gmail.com   czytam posty skierowane do ewy szacon ,ewa ten adres jest rowniez dla Ciebie, piszecie w nich  ze choroba MS jest nieuleczalna ,ale mozna ja powstrzymac ,na tym etapie na jakim obecnie jest osoba na nia chora ,wiec prosze ewa napisz do mnie ,w ksiazce tej  autorka prosi osoby ktore ja przeczytaja ,azeby dzielily sie tym co w niej zawarte ,czekam na odpowiedz, pozdrawiam wszystkich ,rysiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy wszystkie chętne osoby chorujące na SM do ośrodka badań klinicznych Neuroprotect, gdzie można bezpłatnie skorzystać z konsultacji lekarza neurologa i poddać się badaniom klinicznym, które zwiększają szanse na lepsze i dłuższe życie. Ośrodek mieści się w Warszawie. Wszystkie wizyty i leczenie jest bezpłatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, dobrze mieć koło siebie takiego męża, który jest wsparciem, też mam SM, ale jakoś daje sobie radę , mam nadzieję, że będzie dobrze, jestem silna i się nie poddaje. Ela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...