Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dlaczego mają odwoływać? bo jakiejś krzywej mordzie się tak uwidziało?. Niech nie idzie, za ten czas może posłużyć biskupowi we mszy. Nie bedzie mi żaden katol i narodowiec mówił na co mam iść a na co nie. Dośc już tego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem że te Centrum Kultury to lewacka przybudówka i to finansowana z naszych pieniedzy(za wode-scieki, podatki z nieruchomości, mandaty.....itd)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tulajew sam jestes demoralizujacy!!!czy ty sie wezmiesz do roboty!przez cala twoja przygode w ratuszu tylko zaskarzasz,krytykujesz,obwiniasz,itp.nie podoba ci sie to sie przenies do innego miasta!bawisz sie w polityka a g...no wiesz i g...no sie znasz!poprostu mama kazala ba ksiadz proboszcz kazal!jestes zalosny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele remontów dróg, chodników, oświetlenia odkłada się latami bo nie ma kasy a tu proszę: Budżet miasta Lublin dotacja dla Centrum Kultury w 2015 r. 9 550 000 zł !!! 9 i pół bańki, dokładnie tak ... patrzę i po prostu nie wierzę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poniosło cię trochę. Remontów to za Pruszkowskiegi i Wasilewskiego nie było.Chyba że coś mi umkneło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 550 000 normalnie SKANDAL!!! To taki wentyl publicznych pieniedzy na finansowanie pedalstwa. Pamietacie te murale na kamienicach, oblesne zdiecia na ogrodzeniu w saskim i ta szpetną rupieciarnie na Popiełuszki. Lewactwo pluje na naszą sprawdzona, wieloletnia kulture.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabierzcie tego bezrobotnego katotaliba Tułajewa nim w końcu komuś puszczą nerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pruszona było tyle remontów ile było kasy w budżecie, a do UE weszliśmy pod sam koniec jego kadencji, za kase z UE i z kredytów remontów i budów jest nie wiecej niż 12 lat temu ... bzdury dzieciom w przedszkolu opowiadaj muahahaha  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pruszona było tyle remontów ile było kasy w budżecie, a do UE weszliśmy pod sam koniec jego kadencji, za kase z UE i z kredytów remontów i budów jest nie wiecej niż 12 lat temu ... bzdury dzieciom w przedszkolu opowiadaj muahahaha
  za pruszona nie było żadnych remontów bo minister spraw zagranicznych Lublina wolał latać po świecie niż się miastem zajmować ...... w końcu to nie przypadek, że podczas jednej kadencji Pruszkowski spędził w zagranicznych delegacjach całe 6 MIESIĘCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzykactwem i nagłaśnianiem tematu robimy darmowa reklamę durnym wydarzeniom.  Jakby nie było awantury to nikt by nie przyszedł na taki badziew. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo zaczną ścinać głowy i palić na stosie... Panie Kowalski ręce precz od kultury, nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa w przedsięwzięciach kulturalnych, tak jak i do modlenia sie,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Narodowy - przeciwny wszystkiemu i wszystkim. Tylko ich jest dobre, tylko szkoda że wielkie G z tego co oni uważają za dobre jest wprowadzone lub uznawane przez ludzi za tak super jak oni sami myślą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie mi żaden Tułajew mówił co mogę oglądać a czego nie. Może jeszcze chce dyktować mieszkańcom jakiego koloru skarpetki mają nakładać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem przeciwnikiem festiwalu Lesbian Gay Bisexual Transwetytów ani żadnego innego np. katolickiego jeżeli są finansowane z prywatnych środków!   Nie zgadzam się aby finansować tego typu działania z publicznych pieniędzy. Pieniądze z naszych podatków można spożytkować w bardziej odpowiedni sposób (domy opieki dla osób starszych, szpitale, drogi, remoty kamienic).   Żyjemy w demokracji czyli ustroju w kórym większość decyduje! (Wystarczy 51% by przegłosować 49%) Jeśli więc w sposób demokratyczny wiekszość heteroseksualna nie akceptuje tego typu działań  to mniejszość homoseksualna nie może narzucać swoich praw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz narodowcy niech się połączą z pisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw festiwale filmu, a teraz na Zachodzie domagają się legalizacji pedofilii i zoofilii. Jeśli tego nie zatrzymamy, to skończymy jak na we Francji czy Szwecji, gdzie biały człowiek boi się wyjść na miasto. Mamy dziś do wyboru społeczeństwo chrześcijańskie, albo wymierający tłum zboczeńców zajmowany przez muzułmanów. Nigdy w historii żadne państwo świeckie wiele nie pożyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalski - ochroniarz z wyszktałceniem podstawowym ... Wstyd mi zato, że coś takiego jak Ruch Narodowy istnieje w moim mieście. Teraz pewnie mobilizują swoich członków w całej Polsce żeby głosowali w powyższej sondzie. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 550 000 normalnie SKANDAL!!! To taki wentyl publicznych pieniedzy na finansowanie pedalstwa. Pamietacie te murale na kamienicach, oblesne zdiecia na ogrodzeniu w saskim i ta szpetną rupieciarnie na Popiełuszki. Lewactwo pluje na naszą sprawdzona, wieloletnia kulture.
noc kultury też zalatuje LGBT czyli "G"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co wymagać ogłady od łysej pały z wykształceniem podstawowym..., chcą totalitaryzmu i wpływu polityków na kulturę i inne sfery życia, won do rosji.   dla mnie to opcja rosyjska te łyse pały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz narodowcy niech się połączą z pisem.
W kupie siła CYCU !!!  każda opcja jest dobra do walki z tym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem,albo my albo oni, raz sierpem a raz młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...