Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy kontra antyfaszyści: Zamieszki na deptaku (wideo)

Utworzony przez wolny_Lublin, 22 maja 2010 r. o 16:39 Powrót do artykułu
NAZIS RAUS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj to lewicowe anarchistyczno-komunistyczne bydło dokonało profanacji pomnika Zaporczyków. Takim to tylko ręce obcinać jak kiedys karano w Szwecji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie będzie tolerował homoseksualnych bębniarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolny_Lublin napisał:
NAZIS RAUS!!!
Syjoniści wynocha z Lublina nach Izrael.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwalił mnie tekst - nie opanujemy ich - puszczony w dzienniczku, parę minut po tym jak gazeta podała koniec demonstracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać faszystów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wczoraj to lewicowe anarchistyczno-komunistyczne bydło dokonało profanacji pomnika Zaporczyków. Takim to tylko ręce obcinać jak kiedys karano w Szwecji
Spier***aj ku***ie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciw tolerancji dla wszelkiej homomaści ... szczególnie jak jest taka gruba i brzydka !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale brednie, to lewacy zostali usunięci z ulicy kiedy blokowali przejście na deptaku w okolicy banku a ci antyterroryści to zwykłe 2 lub 3 plutony sformowane do rozganiania tłumu ( kibole itp) do tego paru stróżów prawa po cywilu tylko im krótkofalówki wystają spod kurtek i wyglądają podobnie do siebie więc można rozróżnić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze jedno, Panie redaktorze dokształcić się trzeba a nie pisać że narodowcy są przeciwieństwem nacjonalistów. Dotyczy notatki o 17:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze Władzom miasta że nie można było nie wyrazić zgody na jedną bądż drugą demonstracje, można była wydać decyzjie o innym miejscu. Ilu policjantów itrażników trzeba było zabezpieczyć na tą bezmyślność naszych władz. Ciekawe kto by odpowiadał jakby doszłodo jakieś tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygladalo to tak ze narodowcy stali spokojnie, a "tolerancjonisci" robili dym i balagan, nastepnie bezprawnie zablokowali przejscie legalnej demonstracji i wykrzykiwali obrazliwe hasla. Narodowcy nie dali sie sprowokowac. Policja na poczatku dzialala sprawnie, jednak z blokada nieporadzila sobie, tzn poradzila ale zbyt opieszale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę
Totalna żenada-gówniażeria i hołota, tzw. ruch narodowy (podobno kochają Polskę) ośmieszył się dzisiaj totalnie. Pomaszerowali sobie radośnie suchym centrum miasta Lublina, kiedy 40 km na zachód ludzie walczą z żywiołem i każda para rąk jest potrzebna do pomocy!!! Jak tak bardzo czujecie się Polakami to powinniście być dzisiaj w łopatami i workami na wiślanych wałach i pomagać powodzianom, straży pożarnej, wojsku i policji!!! Ja swój obowiązek spełniłem! A wy, którzy mienicie się patriotami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Totalna żenada-gówniażeria i hołota, tzw. ruch narodowy (podobno kochają Polskę) ośmieszył się dzisiaj totalnie. Pomaszerowali sobie radośnie suchym centrum miasta Lublina, kiedy 40 km na zachód ludzie walczą z żywiołem i każda para rąk jest potrzebna do pomocy!!! Jak tak bardzo czujecie się Polakami to powinniście być dzisiaj w łopatami i workami na wiślanych wałach i pomagać powodzianom, straży pożarnej, wojsku i policji!!! Ja swój obowiązek spełniłem! A wy, którzy mienicie się patriotami???
rozumiem ze do anarchistow masz ta sama pretensje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Totalna żenada-gówniażeria i hołota, tzw. ruch narodowy (podobno kochają Polskę) ośmieszył się dzisiaj totalnie. Pomaszerowali sobie radośnie suchym centrum miasta Lublina, kiedy 40 km na zachód ludzie walczą z żywiołem i każda para rąk jest potrzebna do pomocy!!! Jak tak bardzo czujecie się Polakami to powinniście być dzisiaj w łopatami i workami na wiślanych wałach i pomagać powodzianom, straży pożarnej, wojsku i policji!!! Ja swój obowiązek spełniłem! A wy, którzy mienicie się patriotami???
A gdzie wy byliście lewacy i pedały gdy ludzie 40 km na zachód ludzie walczą z żywiołem? A propo pana który napisał ten artykuł. Czas się dokształcić bo nacjonaliści i narodowcy to samo. Więc jak mogli by przeciw sobie stanąć o godz. 17?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Totalna żenada-gówniażeria i hołota, tzw. ruch narodowy (podobno kochają Polskę) ośmieszył się dzisiaj totalnie. Pomaszerowali sobie radośnie suchym centrum miasta Lublina, kiedy 40 km na zachód ludzie walczą z żywiołem i każda para rąk jest potrzebna do pomocy!!! Jak tak bardzo czujecie się Polakami to powinniście być dzisiaj w łopatami i workami na wiślanych wałach i pomagać powodzianom, straży pożarnej, wojsku i policji!!! Ja swój obowiązek spełniłem! A wy, którzy mienicie się patriotami???
a ci "tolerancyjni" (ludzie bez zadnych pogladow) pomogac juz nie musza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba, która to pisała chyba nie była na miejscu manifestacji. To nie nacjonaliści blokowali przejście tylko właśnie zwolennicy "tolerancji" to na zdjęciach to również nie jest nacjonalista, oczywista manipulacja medialna. Widziałem wszystko i muszę powiedzieć, że narodowcy zachowywali się kulturalnie, natomiast ta druga manifestacja reprezentowała poziom dna, rzucali jakimiś reklamówkami nie wiem z czym, obrażali, cały czas pokazywali "fucki" było tam bardzo dużo ludzi wyraźnie na haju, bez przerwy starali się prowokować nacjonalistów i wywołać jakieś bójki, brak im argumentów na poparcie swojego stanowiska, więc mogli tylko przeszkadzać drugiej stronie, co i tak im niezbyt dobrze wychodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopl napisał:
a ci "tolerancyjni" (ludzie bez zadnych pogladow) pomogac juz nie musza?
A widziałeś w moim komentarzu coś na temat tych "tolerancyjnych"? Nie interesuje mnie czy jesteś tolerancyjny czy nie-tolerancyjny. Wkurza mnie, robienie cyrku w obliczu takiej klęski żywiołowej. Widać nic lepszego nie macie do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JerzyKiler napisał:
Osoba, która to pisała chyba nie była na miejscu manifestacji. To nie nacjonaliści blokowali przejście tylko właśnie zwolennicy "tolerancji" to na zdjęciach to również nie jest nacjonalista, oczywista manipulacja medialna. Widziałem wszystko i muszę powiedzieć, że narodowcy zachowywali się kulturalnie, natomiast ta druga manifestacja reprezentowała poziom dna, rzucali jakimiś reklamówkami nie wiem z czym, obrażali, cały czas pokazywali "fucki" było tam bardzo dużo ludzi wyraźnie na haju, bez przerwy starali się prowokować nacjonalistów i wywołać jakieś bójki, brak im argumentów na poparcie swojego stanowiska, więc mogli tylko przeszkadzać drugiej stronie, co i tak im niezbyt dobrze wychodziło.
Kogo to obchodzi? Nikt nie zapraszał prawicowców do Lublina. Sami się nawineli nieproszeni. Nikt myślący nie tęskni za takimi...Kto sieje wiatr ten zbiera burzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...