Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy kontra antyfaszyści: Zamieszki na deptaku (wideo)

Utworzony przez wolny_Lublin, 22 maja 2010 r. o 16:39 Powrót do artykułu
Ryba napisał:
Kogo to obchodzi? Nikt nie zapraszał prawicowców do Lublina. Sami się nawineli nieproszeni. Nikt myślący nie tęskni za takimi...Kto sieje wiatr ten zbiera burzę!!!
Jednak kogoś obchodzi skoro tu zajrzałeś. Nawineli nieproszeni to byli lewacy na deptaku, zwinięci przez policję. Rybka broni bo pewnie stał w pierwszym rzędzie i rzucał "kwiatami" w postaci kamieni i puszek. "Tolerancyjni" się zbłaźnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednak kogoś obchodzi skoro tu zajrzałeś. Nawineli nieproszeni to byli lewacy na deptaku, zwinięci przez policję. Rybka broni bo pewnie stał w pierwszym rzędzie i rzucał "kwiatami" w postaci kamieni i puszek. "Tolerancyjni" się zbłaźnili.
Zaskoczę! Miałem bardziej produktywne i pożyteczne zajęcie niz chodzenie z zadymiarzami (wszystko mi jedno czy: szalikowcy, dresiarze, narodowcy, lewacy) dla mnie to jeden i ten sam podejrzany element. Niektórzy ciężko pracuja i płacą podatki...ale co wy o tym możecie wiedzieć? Porządek musi być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie wy byliście lewacy i pedały gdy ludzie 40 km na zachód ludzie walczą z żywiołem? A propo pana który napisał ten artykuł. Czas się dokształcić bo nacjonaliści i narodowcy to samo. Więc jak mogli by przeciw sobie stanąć o godz. 17?
Za sterami śmigłowca z powodzianami na pokładzie, chwilowo mają (niektórzy) przerwę. Coś jeszcze? Czy dalej chcesz się ośmieszać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwa też nikt nie zapraszał, ba lewactwo nie jest tu mile widziane (i nie będzie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Coś jeszcze? Czy dalej chcesz się ośmieszać?
Marsz miał na celu uczczenie pamięci Zaporożców (jeśli wiesz wogóle co to jest). Wczoraj pedalstwo oszpeciło pomnik farbą, a dziś narodowcy go rano czyścili. Bronisz pedałów, lewaków czy jesteś zwyczajnym polonofobem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marsz miał na celu uczczenie pamięci Zaporożców (jeśli wiesz wogóle co to jest). Wczoraj pedalstwo oszpeciło pomnik farbą, a dziś narodowcy go rano czyścili. Bronisz pedałów, lewaków czy jesteś zwyczajnym polonofobem?
"ZAPOROŻCÓW" (???) Zaporoże to Ukraina (!!!), Sicz zaporoska (???), Kozacy (???) Zaporożec=mieszkaniec Zaporoża=ukraińskie kozactwo, a może jeszcze do Lwowa pojedziesz składać pokłony przed pomnikiem Bandery, Szuchewycza i UPA? Cheeche to żeś facet dowalił, czekaj muszę szczękę z podłogi pozbierać:-) Prosiłem żebyś się nie ośmieszał, ale ten dalej swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"ZAPOROŻCÓW" (???) Zaporoże to Ukraina (!!!), Sicz zaporoska (???), Kozacy (???) Zaporożec=mieszkaniec Zaporoża=ukraińskie kozactwo, a może jeszcze do Lwowa pojedziesz składać pokłony przed pomnikiem Bandery, Szuchewycza i UPA? Cheeche to żeś facet dowalił, czekaj muszę szczękę z podłogi pozbierać:-) Prosiłem żebyś się nie ośmieszał, ale ten dalej swoje.
######pl.wikipedia.org/wiki/Hieronim_Dekutowski Hieronim Dekutowski ps. Zapora - a jego partyzanci są nazywani: Zaporczykami, bardzo rzadko Zaporożcami. A ty jesteś kretynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
######pl.wikipedia.org/wiki/Hieronim_Dekutowski Hieronim Dekutowski ps. Zapora - a jego partyzanci są nazywani: Zaporczykami, bardzo rzadko Zaporożcami. A ty jesteś kretynem.
Zaporożec wg WikiPEDII: ######pl.wikipedia.org/wiki/ZAZ_Zaporożec Poza tym czy Wikipedia to nie jest przypadkiem pedalski portal, sama nazwa już bardzo wiele mówi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wpisu #14; #16 #26 Zamiast siedzieć przy kompie, leć na wały i umacniaj ONR jest OK. Dobrze że nie dali się sprowokować paru wykorzystywanym ćpunom. Szkoda że dopiero wnuki dzisiejszych lewaków osiągną przyzwoity poziom człowieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AJ WAJ !!! NAĆPANI ŚMIERDZIELE Z OŚRODKA KULTURY? Tzw. TEKTURY (FINANSOWANEJ ZE ŚRODKÓW PODATNIKÓW) Z PRZODU, I WYBITNA POSTAĆ LUBLINA TOMASZ PIETRASIEWICZ ŻYDOWSKI ARCHIWISTA NA KOŃCU POCHODU. BRAWO POLICJA! GONIĆ TO ŚCIERWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...mówi Krzysztof, organizator akcji ONR. Nie podaje nazwiska." (...) gdyby kogos to interesowalo. xD
Ostatnio edytowany 22 maja 2010 r. o 21:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako osoba postronna będąca jako gap,stwierdzam;NARODOWCY w porządku obywatele głoszący hasła popierające Polskość,Polaków,czczący zamordowanych w Katyni i bohaterów narodowych ani razu nie obrazili nikogo i nie używali wulgaryzmów."ANTYFASZYŚCI"-BANDA NAPITYCH GÓWNIARZY nie za bardzo wiedzących czego chcą i co mają krzyczeć.Rzucających jajkami,butelkami plastikowymi itd.,pluli na ludzi. Tak to dzisiaj wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######img259.imageshack.us/i/p1130391iw2.gif/ i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
######img259.imageshack.us/i/p1130391iw2.gif/ i tyle w temacie
Taki jesteś naszprycowany,że nawet linku nie potrafisz wkleić? Mają dużo szczęścia pancury(antifa),że policja nie dopuściła do zadymy.Mieliby powyrywane te kolczyki z nosów i ust i brwi. Oj, patrząc z boku to byliby biedni.Większość ledwo trzymała się na nogach od prochów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
img259.imageshack.us/i/p1130391iw2.gif/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pogonić tych homo niepewnych pederastów i lesbijki pałami na Sybir. Jak im du.y wymrozi to od razu zmienia orientację na właściwą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga ONR to nie są faszyści...Faszyzm zachował się jedynie w Izraelu to tam ta szumowina od Pietrasiewicza powinna jechać i protestować , zjełczałe pedalstwo. Na to powinno się stosować opryski ponieważ inne,cywilizowane metody zawodzą.Tak normalnie śmieci to się zamiata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z punktu widzenia zwykłego mieszkańca - spacerowicza: To jednak towarzysze neokomuniści zrobili zadymę kładąc się pokotem w poprzek deptaka blokując tym samym przejście i powodując zamieszanie. Kreacja "na męczennika" nie jest już trendy, poza tym nie robi na ludziach żadnego wrażenia podobnie jak tabliczki "mam c i p k ę" na tzw. manifach. Słabe to ogólnie i naciągane strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba napisał:
Kogo to obchodzi? Nikt nie zapraszał prawicowców do Lublina. Sami się nawineli nieproszeni. Nikt myślący nie tęskni za takimi...Kto sieje wiatr ten zbiera burzę!!!
Mnie nikt nie musiał zapraszać. Ja jestem z Lublina i jestem prawicowcem. Coś nie teges?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego chcecie od Pietrasiewicza? Jak każdy wszystko widzący żydek dba o interesy narodu wybranego. Wasze ulice, NASZE kamienice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...