Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale o Marszu Pamięci o Żołnierzach Wyklętych nba którym wg. szacunków Policji w zeszłym roku uczestniczyło ok. 7 tyś. członków nie było łaska napisać?     1 marca, godz. 17:00 Plac Litewski w Lublinie Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych – przemarsz przez Deptak, Stare Miasto pod Zamek Lubelski    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie zapominajmy o Uskoku. Cześć Jego Pamięci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sława i chwała BOHATEROM. Pamiętamy i niezapomnimy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla jednych wyklęci, dla innych przeklęci. Tak już to w życiu bywa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładnie o marszu nic nie wspomnieliście a mogliście przytoczyć wątek... Dodatkowo po Marszu ku czci Żołnierzy wyklętych odbędzie się także koncert TADKA w klubie Graffiti otwarcie kluby od godziny 19 ! :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BÓG HONOR OJCZYZNA TYM SIE KIEROWALI I CHWAŁA IM ZA TO ,BYWAM MIEDZY TAKIMI BOHATERAMI CHOC JEST ICH BARDZO MAŁO,ZNAŁAM NIE ZYJACEGO JUZ PS;"JELEN" BYŁ TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK ODDANY OJCZYZNIE,SKROMNY BRAK MI SŁOW I DLA TAKICH JAK ONI TO SWIETO .CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego boicie się wspomnieć o największym (pod względem ilości uczestników) wydarzeniu w Polsce upamiętniającym Żołnierzy Wyklętych? Już się nie mogę doczekać waszych corocznych fotograficznych wygibasów z poziomu chodnika, by przypadkiem nie oddać na zdjęciach 5000-6000 tłumu patriotów. 1 MARCA, GODZ. 17:00, PL. LITEWSKI - MARSZ PAMIĘCI     
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze powinniście przypomnieć o organizowanym przez środowicka narodowe Marszu Pamięci, który jest jednym z największych w Polsce. Zapraszxamy wszystkich, Lublin, godz. 17.00 pl. Litewski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@Gościu "przeklęci ???? Chyba jedynie dla czerwonych pachołków ,imitacji ludzi ,czegoś bez zasad i ideałów , ,Judaszy i targowiczan.CZEŚĆ I CHWAŁA NIEZŁOMNYM BOHATEROM!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: