Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narty w Lublinie od weekendu - znamy szczegóły

Utworzony przez ~Bartek~, 17 grudnia 2009 r. o 23:28 Powrót do artykułu
Kurcze, ceny z kosmosu, za kilka metrow zjazdu. Przeciez zdecydowanie wolę pojechac do Rąblowa, lub co najbardziej bym polecał do rzetelskiego. Tam za tzry godz plus bonus mozna zjechac za 30 zł. W porownaniu do Globusa --- tanio jak barszcz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa chyba nie widziałeś nowych cen u rzetelskiego w Chrzanowie podwyżka o 100% miałem sie tam wybrać ale wole dołożyć i w góry pojechać a nie jakaś górkę sztuczna... a zeby nie byc goło słownym cennik http://nartraj.rzetelski.com.pl/cennik,2277,1.html 70zł za dzień 40 za 3h....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u Rzetelskiego w Chrzanowie w dzień powszedni karnet 3-godzinny to 30 zł + bonus za dojazd 60minut, więc jak ktoś jedzie z Lublina to ma 4 godziny za 30 zł. W poruwnaniu z cenami Mosiru to taniocha, a górka nieporównywalnie większa szersza i kilka tras do wyboru. W tamtym roku kilka razy byłem i byłem miło zaskoczony. Myslałem że miejski stok będzie tańszy od tych komercyjnych w pobliżu Lublina. Tym bardziej że został zrobiony za pieniądze lublinian a nie prywatne. Plus dla mosiru że można sobie pozjeżdżać z globusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bartek~ napisał:
Kurcze, ceny z kosmosu, za kilka metrow zjazdu. Przeciez zdecydowanie wolę pojechac do Rąblowa, lub co najbardziej bym polecał do rzetelskiego. Tam za tzry godz plus bonus mozna zjechac za 30 zł. W porownaniu do Globusa --- tanio jak barszcz:):)
te ceny u rzetelskiego to chyba zeszłoroczne ... w tym roku coś poprzewracało mu sie w głowie 40 zł za 3h ... bez komentarza -chyba jeseś u niego na etacie że takie głupoty piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...