Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I to jest siła internetu, przyszły jak prochy i alko pusciły, jak ich rodzice są chodz troche ogarnieci to w domu wpierdol ale teraz to strach bo za chwile to oni beda oskarżeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjechać jej na chatę i zniszczyć wszystkie kosmetyki i markowe ciuchy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pustaki ktore nie musza zrec tylko komorke miec nieuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice zachowali się b.dobrze. To odpowiedź dla tych co zaraz krzyczą że "to wina rodziców"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze to gorsze od chlopakow msciwe kara taka ze dziesiatemu powie zeby tak nie robic dobrze ze ujawnili twarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem k..wa żadne studentki. Student.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaah co za bachory cały lublin się z was śmieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia u agresja wśród nastolatek przeraża mnie, są gorsze od nastolatków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo rodzice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz pasa i w d..pe i w d..pe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 lat czyli pierwsza lub druga klasa gimnazjum. Taka gówniarzeria robi najgorszą oborę. Ciekawe co na to ich rodzice, którzy pozwalają w środku nocy przebywać swoim córkom poza domem. Już nie mówię o alkoholu. Albo ktoś im kupił albo sklep, który im go sprzedał powinien mieć odebraną koncesję. Mam nadzieje, ze policja to zbada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie kobiety przecież to gówniary i to pewnie ten lepszy sort:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak publikowanie zdjęć to dobra sprawa. Sami się przyznają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo i czekam tylko jak po takiej najebce zajdą w ciąże i wielcy obrońcy życia będą chcieli żeby urodziły i wychowały swoje bobaski, bo przecież 14-latka to w pełni rozwinięta emocjonalnie kobieta, która może bez problemu i odpowiedzialnie przejść ciążę i zajmować się innym człowiekiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice zajmują się różnymi rzeczami tylko nie wychowaniem dzieci. Dzisiaj byłam świadkiem jak wracający ze szkoły z kolegami chłopiec ok trzecia, czwarta klasa podstawówki przeklinał tak, że dorosły by może nie potrafił. I co wyrośnie z takiego dziecka? A poźniej się dziwią, że młodzież zepsuta i głupia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe nie mogę z niektórych tutaj komentarzy rozwaliły parę słupków wielkie mi halo poniosą tego konsekwencje, nic strasznego nie zrobiły wy pewnie nie takie rzeczy robiliście a teraz pieprzycie na forum jak stare mohery pff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe nie mogę z niektórych tutaj komentarzy rozwaliły parę słupków wielkie mi halo poniosą tego konsekwencje, nic strasznego nie zrobiły wy pewnie nie takie rzeczy robiliście a teraz pieprzycie na forum jak stare mohery pff
Rzeczywiście dobry żart za który ktoś będzie musiał zapłacic. Nie ty, bo taka patologia nie rozumie słowa wandalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice zachowali się b.dobrze. To odpowiedź dla tych co zaraz krzyczą że "to wina rodziców"
wtf ??? Ty chwalisz rodziców tego pijanego czegoś ??? :o 14 latki napi**** jak szpadel niszczące co im się na drodze stanie i ty chwalisz rodziców ? :D Gdzie wtedy byli rodzice ? Tym rodzinom powinni kuratora przydzielić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe nie mogę z niektórych tutaj komentarzy rozwaliły parę słupków wielkie mi halo poniosą tego konsekwencje, nic strasznego nie zrobiły wy pewnie nie takie rzeczy robiliście a teraz pieprzycie na forum jak stare mohery pff
może następnym razem taka pijana pi** porysuje ci samochód bo przypadkiem będzie przechodzić obok to zmienisz zdanie. A może też powiesz że wielkie ci halo ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie kobiety przecież to gówniary i to pewnie ten lepszy sort:)
to pewnie ten sort co dostanie 500 zł, w sam raz na wódę i torebeczki nike :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...