Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gówniarzeria jedna, co to się teraz dzieje... Zaciągnąć ich do ciężkich robót, tam mieliby okazje wykazać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było wysłac grupę prewencyjną, porządnie wpi..dolić i nie było by sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kupie smród, z takiego założenia wychodzą dresy z lublina. Zutylizaowac i przerobić na karmę dla szczurów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No imacie deb***e 3 w zawiasach,powodzenia w szukkaniu pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym pociągnął do odpowiedzialności kieroców, którzy widząc, co się dfzieje, nie zadzwonili na policję.Typowo polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do prawnika: dajmy na to, że jadę swoim prywatnym samochodem i widzę, jak małolat otoczony grupką sojuszników - celuje do mnie z broni. Broń mogła być prawdziwa, mogła wystrzelić. Moja reakcja jest odruchowa, samoobronna. Przyspieszam, gaz do dechy i walę w gnoja. Zapewne bym go nie zabił [ chyba ] ale, czy odruch samoobronny jest uznawany jako okoliczność łagodząca ? Proszę o analizę Tomasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, to teraz zamiast wzywać policję robi się zdjęcia sprawcom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guma i ciasne drzwi!!!!!!!!! żjeby genetyczne wychowane bez stresowo.... i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O godzinie 13:30 na przystanek Medalionów 01 przyjechał autobus linii 40. Cała szóstka wsiadła do niego" Na zdjęciach wyrostków jest chyba ośmiu. Nie wiem więc o jaką CAŁĄ SZÓSTKĘ tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto kultury 7 komisariat śpi albo daje po 100 za picie piwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddaj głos na Lublin w konkursie Street View Google http://www.google.com/intl/pl/help/maps/streetview/poll.html Wyślij link znajomym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[dlaczego autor tych zdjęć nie zadzwonił na 997?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego oni na zdjęciach są ocenzurowani?? Zbliżenia zrobić, po mieście porozwieszać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaty mają jakby cweleli się całą noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosek napisał:
Pytanie do prawnika: dajmy na to, że jadę swoim prywatnym samochodem i widzę, jak małolat otoczony grupką sojuszników - celuje do mnie z broni. Broń mogła być prawdziwa, mogła wystrzelić. Moja reakcja jest odruchowa, samoobronna. Przyspieszam, gaz do dechy i walę w gnoja. Zapewne bym go nie zabił [ chyba ] ale, czy odruch samoobronny jest uznawany jako okoliczność łagodząca ? Proszę o analizę Tomasz
prawdopodobnie nie dożywotnio płaciłbyś rentę temu deb***owi, o ile dostałbyś zawiasy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nastolatkach wie policja - i co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfidenci.dziennik.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze zmiencie nazwe na ... napisał:
Konfidenci.dziennik.pl
czekaj czekaj .. jak do Ciebie będzie jakiś Anders strzelał - napisz sobie na czole - NIE WZYWAĆ KARETKI I POLICJI !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oczywiście gęby zamazane. A pokazać światu gówniarzy, ponoć idiotów nie sieją ... a jednak :/ grupka wysianych jest na zdjęciach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A policja jak to policja daje mandaty za 100zł za picie piwa konfidenci nie konfidencji jak by Ci ktoś z tych gówniarzy przystawił pistolet choćby atrapę do głowy to byś się zesrał w gacie sam pewnie też byłeś w tej grupie młodych deb***i którzy z nudów odpier***ają nie wiadomo co. Ciekawe czy policja cokolwiek z tym zrobi? Wątpię w to. Nasze prawo jest też chore bo chroni takich młodych degeneratów a sam bym z chęcią przejechał samochodem takiego. Łepki najlepiej powinni dostać po tysiąc złotych mandatu minimum za możliwość spowodowania kolizji lądowej a tym samym zagrożenie życia i plus 3 lata w zawiasach to może wtedy odechciało by im się głupich żartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...