Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ktoś napisał:
A policja jak to policja daje mandaty za 100zł za picie piwa konfidenci nie konfidencji jak by Ci ktoś z tych gówniarzy przystawił pistolet choćby atrapę do głowy to byś się zesrał w gacie sam pewnie też byłeś w tej grupie młodych deb***i którzy z nudów odpier***ają nie wiadomo co. Ciekawe czy policja cokolwiek z tym zrobi? Wątpię w to. Nasze prawo jest też chore bo chroni takich młodych degeneratów a sam bym z chęcią przejechał samochodem takiego. Łepki najlepiej powinni dostać po tysiąc złotych mandatu minimum za możliwość spowodowania kolizji lądowej a tym samym zagrożenie życia i plus 3 lata w zawiasach to może wtedy odechciało by im się głupich żartów.
policja ich nie znajdzie... bo po co... Dajcie zdjęcia z mordami niezamazanymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plecaki i wygląd wskazuje że teraz siedzą i piją najtańsze piwo nad zalewem. Jak ich Policja nie zatrzyma to bede zdziwiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po ciuchach to pewnie jakieś miejscowe sraluchy discotłuki zapyziałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co by bylo jak by jechala policja i rzucila ich na glebe.jak zabawa to zabawa.albo jakby zastrzelila tego co mial bron.pewnie plastikowy pistolecik na kulki kiosku ruychu.i maja biale czapki.to taki dres code
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentach wdać który buc z diamentowej. JP JP co nie ? : D MWuhahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tylko wypada żałować,że nie tam ze swoją bronią pojawił się ten Norweg Breivik. Byłoby kilkunastu deb***i ze wsi Lublin mniej. A o ile wiocha byłaby spokojniejsza
Ostatnio edytowany 25 lipca 2011 r. o 16:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotów. Ukarać dla przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego twarze zasłaniacie? Pokazać ryje na całe miasto.
Ostatnio edytowany 25 lipca 2011 r. o 16:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
prawdopodobnie nie dożywotnio płaciłbyś rentę temu deb***owi, o ile dostałbyś zawiasy .
błąd! cza by było tak celować żeby rozjechać od razu wszystkich. Po czym wycofać i poprawić dla pewności - brak świadków = sprawa umorzona. Nawet spieszyć by się bardzo nie trzeba - przecież w tym kraju nikt nie zadzwoni na policję żeby zgłosić przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosek napisał:
Pytanie do prawnika: dajmy na to, że jadę swoim prywatnym samochodem i widzę, jak małolat otoczony grupką sojuszników - celuje do mnie z broni. Broń mogła być prawdziwa, mogła wystrzelić. Moja reakcja jest odruchowa, samoobronna. Przyspieszam, gaz do dechy i walę w gnoja. Zapewne bym go nie zabił [ chyba ] ale, czy odruch samoobronny jest uznawany jako okoliczność łagodząca ? Proszę o analizę Tomasz
Ale w Polsce czy w jakimś normalnym kraju? W Polsce jesteś ciągany po sądach przez 6 lat, Twoje akta i dane osobowe ma rodzina i kolesie śmiecia, jeśli się wywiniesz to kosztem wielkiego stresu. W USA dajesz gaz do dechy, śmiecia trzeba zdrapywać z ulicy, przyjeżdżają gliny, widzą gumowego guna, kiwają ze zrozumieniem głową, ' yeah, yeah...terrible situation... go home and take a rest Sir'. Po kilku miesiącach zapominasz o sprawue.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Bastian - gorzej, że wtedy czytalibyśmy o tobie, oraz teksty w stylu "oh.. jakie to były dobre i grzeczne dzieci, złego słowa o nich nie mogę powiedzieć..." itp. Wyłapać, wysłać gnoje do wojska i tam nauczyć pokory oraz posłuszeństwa, a potem na misję do afganistanu, niech wyżyją się i wyszaleją gdzieś indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zakodowaliście twarze,ja wiem takie posrane prawo,ale powinno się pokazać,żeby sąsiedzi i rodzice rozpoznali swoje deb***ne potomstwo i w końcu dowiedzieli się jak spędzają wakacje kiedy oni ciężko zapierniczają.Pedofili,zwyrodnialców ani takiej bezmózgiej młodzieży nie powinna obejmować ochrona danych osobowych.Chciała bym tez na łamach Dziennika Wschodniego przeczytać niebawem co zrobiła z gnojami policja i jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte.Taki gnój jeden z drugim do końca wakacji powinien posiedzieć za picie(bo na pewno pili,wiem co robią takie wyrostki jak im się nudzi),zmarnowane wakacje w celi dobrze by im zrobiły.W końcu żyjemy w takich czasach że ktoś mógł się przestraszyć,spowodować wypadek,dostać zawału...i to wszystko przez to bezstresowe wychowanie.Jestem przeciw katowaniu dzieci ale lanie czasami się należy bo potem wyrasta takie nie wiadomo co i robi co mu się podoba a czasu potem cofnąć się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby patrzeć, jak te albo inne podobne im świry zrobią rzeź niewiniątek nad Zalewem Zemborzyckim. Więcej fotek i filmów w mediach z Andersem Breivikiem a idol dla polskiej młodzieży murowany... Jeśli wzorcem dla nich ma być znana polska partia prawicowa na 3 litery wymieniana przez tego świra w jego manifeście, to zaczynijmy się bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że podajecie takie rzeczy do wiadomości publicznej,może akurat inni wezmą z nich przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice w PO lub PSL, nic się nie stało. Jakiś głupi moher robi problem - o przyszły elektorat trzeba dbać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za gówniarstwo! Mam nadzieje że matka czy ojciec chociaż jednego z nich zobaczy jak sie ich dziecko szlaja i w końcu sie weźmie. No ładną mamy młodzież!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wyglada reprezentatywna grupa aktywistów PiSu , ubrana w moherowe szorty w drodze na mecz IV ligowego Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystyna napisał:
Rodzice w PO lub PSL, nic się nie stało. Jakiś głupi moher robi problem - o przyszły elektorat trzeba dbać.
Fakt, to przeciez przyszli budowniczowie lotnisk i autostrad lubelszczyzny, mają wakacje to niech się odstresują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norwegia 2011 ... Polska 2014.... zróbcie jeszcze deb***om nieograniczony dostęp do broni. W normalnym kraju ten ***** ze zdjęci z pistoletem w ręku, po 5 minutach leżał by na glebie skuty kajdankami i płakał by że chce do mamy. A w Polsce pogroził kierowcom i przez nikogo nie nie pokojony wsiadł do autobusu i pojechał dalej. Ciekawe co zrobili dalej w tym autobusie do którego wsiedli. Podobno monitoring jest w autobusach. Ciekawe co z tym zrobi policja ?? Czy zakwalifikują to jako niska szkodliwość społeczna czynu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wpier***IĆ PORZĄDNIE GÓWNIARZOM, BRONIĄ POPRAWIĆ I PO PROBLEMIE! A NIE W POLSCE TYLKO CACKANIE I GŁASKANIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...