Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja napisał:
jesteś tak głupi że aż mi cię szkoda,nawet na Abramowickiej już cię nie wyleczą
Widac ze i ty masz cos wspolnego z ta patologia. Mamusia ci zamiast mleczka winko podawala i wyrosl taki zasraniec co chce poczciwych ludzi namierzac i okna im wybijac. Daj namiar na siebie to ja ci chetnie zabki moge powybijac a tego pana co filmowal to zostaw popaprancu w spokoju. Tatus i mamusia nic ci nie przekazali jak masz postepowac w zyciu? Wiem jak ci miei przekazac jak tatus ciagle na bani becki mamusi regularnie sprawial a mamusia dawala na lewo na prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozstrzelać hołotę a domy rodzinne zakopać żeby co innego nie wyszło na świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak im nic nie zrobią , pewnie już dawno ich wypuścili , są nieletni więc raczej im i tak nic nie zrobią , chyba żeby zabili kradli by albo mieli by coś związanego z narkotykami ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówno zawsze bedzie smierdziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajko pisarze, a gazeta to zwykle zaklamane nic.Ciekawe czego nie napisali o smokach co srały na samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych 'bandziorów' .Przychodzą grać w piłkę na boisku obok mojego bloku , tam zachowują się w porządku ale że tu taką akcję odwalili to mi się aż wierzyć nie chce , rozumiem że dzieciaki robią różne głupie rzeczy ( ja też takie robiłem ) ale to było już przegięcie należy się im słuszna kara .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
depesz napisał:
Szkoda że żaden z kierowców poprostu nie przejechał gnojka.Byłby spokój a z drugiej strony była by wina małolata bo wylazł na szosę w złym miejscu:) Co do rodziców tych gnoi to zwykłe zero.Nie ma się co czarować,jacy rodzice takie dzieci.
ku*** deb***u widzisz ku*** na filmie jeden deb*** ku*** a nie wszyscy strzelaja nie obrazaj innych ,bezkitu co macie do maolatow jak chcecie to mozecie sie z nimi sam na sam spotkac a rodzicow w to nie mieszajcie bo to nie ich wina co robia maolaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
clio napisał:
No to chłopaki obczajcie okno konfidenta, żeby było wiadomo kto i go trzasnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...