Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Skąd 14 i 15-latek mieli narkotyki?"...odpowiedz: od dilera panie redaktorze! Nasz wymiar sprawiedliwosci stosuje wyjatkowo liberalne formy karania za roznego rodzaja przestepstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dilera mieli, ten zarobił i poszerzyła się szara strefa. Moim zdaniem ziółko powinno byc całkowicie legalne, za to prawdziwe narkotyki powinny być z o wiele wiekszą siłą tępione. Palę od 15 roku życia i to mi nie przeszkadzało i nie przeszkadza w nauce, ani w uprawianiu aktywnie sportu. Wręcz jestem zdania, że to mi pomaga, jak ludzie na uczelni dosłownie robią w gacie przed egzaminem, ja jestem spokojny(nie odurzony). Szczerze wolę zapalić żeby sie wyluzować niż wypić, przy tym nie zaniedbuje swoich obowiazków i nie niszcze sobie zdrowia. No wiadomo jak ktoś jara codziennie od rana do nocy, to sobie zniszczy życie przez zaniedbania (gdy tak chleje, to żyje góra do 35 roku życia). A zakaz palenia MJ wynika z jakich głupich zaszłości. W Holandii po zniesieniu zakazu jakoś nie wzrosła diametralnie liczba zgonów czy patologii z tego powodu, jedyny problem czego nie ukrywam, to najazdy weekendowe obcokrajowców, ale to malutki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostac 150m mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no ogarnij sie redaktorzyno..skad mieli??? z warzywniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to mieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...