Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasze dziecko umiera. Z winy lekarzy

Utworzony przez Aqua, 22 sierpnia 2010 r. o 20:44 Powrót do artykułu
Co z tego, że oddział przepełniony, ta ciężarna i jej dziecko powinno być potraktowane priorytetowo! Bardzo przykro to się czyta, szczególnie, że taka sława jak prof. Oleszczuk nie stanęła na wysokości zadania... Współczuję rodzicom i tej małej istotce co dopiero pojawiła się na tym świecie i być może będzie musiała go teraz porzegnać... :'-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo solidarność, o to wam chodziło abyśmy umierali na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by chcieli to by ją zostawili w domu i nie odsyłali do domu. Na korytarzu zawsze znajdzie się miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowałem się tym wytrzewieniem poczytałem w necie i ... dochodzę do wniosku że lekarze to spieprzyli, powini za to dostać po 15 lat więzienia. to skandal jak w łapę nie dostaną to palcem nie kiwną. niech sie cieszą bydlaki ze to nie moje dziecko bo miesiąca by nie przeżyli po śmierci dzieciaka. cholerne mirosławy g. to wszystko przez to przymykanie oka na korupcje w służbie zdrowia. ale mamy czego chcieliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Naprawde ciezko uwierzyc ze czlowiek tak wykrztalcony profesor tak si wypowiada On chyba sie nie slyszy jak mozna popelnic taki blad.A sprawe w sadzie i tak wygra jezeli rodzice dali by koperte szanownemu panu to i miejsce by sie znalazlo.Szlag czlowieka trafia czy kiedys to sie zmieni i bedzie mozna sie leczyc bez pieniedzy bo ponoc mamy to zapewnione a rzeczywistosc jest calkiem inna.Wspólczuje rodzicom i malenstwu .A pan panie profesorze ma sie czego wstydzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka rada dla ojca jak bedzie zakładał sprawę to nie: w lublinie radomiu czy białymstoku bo to klika i NAPEWNO PRZEGRA. po wyroku na doktorze g. kraków też odradzam. trzymam kciuki za dziecko i ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało się też, że poród nastąpi później, pod koniec sierpnia ? dodaje.Pszepraszam bardzo czy lekarz ginekolog i npoloznik moze tak sie wypowiadac wydawalo sie czy nie jest na tyle wykrztalcony i nie wie ze porod nie musi wystapic w terminie czasem lepiej chuchac na zimne a tu chodzilo o ludzkie zycie mam nadzieje ze odpowiedza za swój blad a nastepnym razem sie zastanowi zanim kogos odesla do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby chcieli to by znalazło się miejsce.prawda jest taka,że mało jest lekarzy z prawdziwego powołania.większość to pijawki.sama urodziłam bardzo chore dziecko,któremu nie dawano szans.rodzicom życzę wytrwałości iwszystkiego co najlepsze,oby wszystko dobrze się ułożyło,a maleństwu zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koperta załatwiła by wszystko wiezcie ze kazdy lekarz bierze raz do prawej raz do lej kieszeni i nie ma znaczenia czy to rodzinny czy ordynator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratujcie to dziecko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak przeczytałem tytuł to zacząłem się śmiać , oczywiście nie chodzi mi tutaj o ludzką tragedie , tylko o ton , w jakim ogólnie został napisany. no a gdyby nie lekarze to byś kmiotku pewno po tym świecie nie chodził już. Tyle w temacie . Jeżeli chcecie aby każdego przyjmowali , proszę , pisać pisma do rządu , pikietować o budowę nowych szpitali, wtedy każdy będzie miał gdzie leżeć , sciągnijcie lekarzy którzy wyjechali , bo nie chcialo im się pracować za psie pieniądze w tym kraju , to będzie miał kto leczyć . Założy facet sprawę , no to przegra , nawet na wokandę pewnie nie trafi , gdyż winy lekarzy tutaj nie ma , a przepisy są po jego stronie. Pozdrawiam i dzieciaczkowi życzę zdrowia i trzymam za niego kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś kobiety rodziły w domu bez tych łapowników ibyło ok a teraz te konowały zarabiają krocie[sprawdz ich zarobki]i wyciągaja lapy do ludzi którzy zyja z 1000 zl w kieszeni na miesiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak przeczytałem tytuł to zacząłem się śmiać , oczywiście nie chodzi mi tutaj o ludzką tragedie , tylko o ton , w jakim ogólnie został napisany. no a gdyby nie lekarze to byś kmiotku pewno po tym świecie nie chodził już. Tyle w temacie . Jeżeli chcecie aby każdego przyjmowali , proszę , pisać pisma do rządu , pikietować o budowę nowych szpitali, wtedy każdy będzie miał gdzie leżeć , sciągnijcie lekarzy którzy wyjechali , bo nie chcialo im się pracować za psie pieniądze w tym kraju , to będzie miał kto leczyć . Założy facet sprawę , no to przegra , nawet na wokandę pewnie nie trafi , gdyż winy lekarzy tutaj nie ma , a przepisy są po jego stronie. Pozdrawiam i dzieciaczkowi życzę zdrowia i trzymam za niego kciuki
chciałabym pracowac za takie "psie pieniądze" czyli przeciętnie łącznie z dyżurami ok.11 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak przeczytałem tytuł to zacząłem się śmiać , oczywiście nie chodzi mi tutaj o ludzką tragedie , tylko o ton , w jakim ogólnie został napisany. no a gdyby nie lekarze to byś kmiotku pewno po tym świecie nie chodził już. Tyle w temacie . Jeżeli chcecie aby każdego przyjmowali , proszę , pisać pisma do rządu , pikietować o budowę nowych szpitali, wtedy każdy będzie miał gdzie leżeć , sciągnijcie lekarzy którzy wyjechali , bo nie chcialo im się pracować za psie pieniądze w tym kraju , to będzie miał kto leczyć . Założy facet sprawę , no to przegra , nawet na wokandę pewnie nie trafi , gdyż winy lekarzy tutaj nie ma , a przepisy są po jego stronie. Pozdrawiam i dzieciaczkowi życzę zdrowia i trzymam za niego kciuki
wybrali zawód lekarza to powinni go wykonywac, to tak jak ja bym się wykształcił na pilota po czym powiedzial że mi wynagrodzenie nie pasuje a wy latajcie sobie sami...z autopilotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ciąża jest zagrożona i istnieją wskazania do specjalnej opieki, to kobieta ta powinna pozostać w szpitalu, który prowadzi jej ciążę. Przecież to szpital kliniczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże...jak znieczulica wśród lekarzy czy pieniądze w takich przypadkach są najważniejsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytykować potrafi każdy głupiec. I wielu z nich to czyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu po tej cesarce była ta konieczna - jak piszecie - operacja, czy nie??? Skoro dziecko było w takim stanie to dziwi mnie osobiście fakt, że wysłano mamę do domu tak szybko.... To tylko pokazuje jaka znieczulica jest w szpitalach i jak (tak naprawdę) pacjentem nikt się nie przejmuje. Olewa się pacjenta/tkę i jej nowo narodzone dzieci.... a potem zwala winę na to, że i tak nic się nie dało z tym zrobić. Bo tak najwygodniej, najłatwiej. Winna natura, nie my. Tylko pytam: Dlaczego nawet nie próbowano obserwować, tylko lekką ręką wygoniono do domu. Czasem w prowincjonalnych szpitalach lepiej cię przyjmą jak w tym całym Lublinie. Kobieta nie chodziła do Ginekologa z lublina, nie dała mu zarobić, to ją przyjęli jak DUPĄ O KANT STOŁU. Taka prawda niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe odział ginekologiczny na Jaczewskiego można by trylogie napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzka napisał:
Przecież to szpital kliniczny...
...i co z tego.... masz przykład jaka to klinika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...