Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele: Dość poniżania i żebrania! (wideo)

Utworzony przez loja, 29 kwietnia 2008 r. o 20:22 Powrót do artykułu
relikt epoki komunistycznej karata nauczyciela ma się dobrze a powinna w ramach dekomunizacji juz dawno być zlikwidowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NCL napisał:
Ale jesteś uparty. Mówię Ci ile biorę "na rękę" a ty dalej swoje.
Z tym na rękę to wielka ściema bo nie bierzesz pod uwagę składek na dodatkowe ubezpieczenie, spłaty pożyczek zakładowych itd itp. Jedynie kwota brutto jest prawdziwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waga napisał:
Z tym na rękę to wielka ściema bo nie bierzesz pod uwagę składek na dodatkowe ubezpieczenie, spłaty pożyczek zakładowych itd itp. Jedynie kwota brutto jest prawdziwa
Nie próbuj podważać mojej wypowiedzi. Składki i pożyczki spłacam ja a nie mój zakład pracy, a więc pieniądze na pożyczki i składki są moje i to ja "biorę je do ręki" i sam spłacam swoje długi. "Brać na rękę" to przenośnia, to mój czysty przychód netto z którego muszę spłacić swoje długi i opłacić ewentualne składki członkowskie.A swoją droga to ewenement, że wszyscy dokładniej wiedzą ile zarabiam netto . Ja wiem najlepiej, a wy spekulujecie na ten temat. Ja sobie tego nie życzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja z pikiety nauczycieli to ściema.Pokazujecie tylko starsze osoby.jakby na niej nie było młodych nauczycieli.To celowe działanie.Potem będzie mozna tłumaczyć,że mohery wyszly na ulicę.WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!! I PERFIDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...