Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele grożą strajkiem. Chcą referendum w sprawie reformy oświaty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 r. o 13:52 Powrót do artykułu
Podoba mi się jak Anka Zalewska walczy z gimbazą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy nauczyciele? Niczego nie organizuję i mam w nosie wszelkie strajki! Kto przejmował się kiedy nauczyciele LO tracili godziny i pracę z powodu tworzenia gimnazjów"? 8+4 to jedynie słuszny z perspektywy dydaktyki i wychowania system w RP. Dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką pierwszoklasisty - gimnazjalisty. Żałuję, że rok temu nie podjęto decyzji o wygaszaniu gimnazjów! Jestem też nauczycielem, nie przystąpię do strajku, nie podpiszę żadnej petycji broniącej gimnazjów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidować gimbazy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie chce bronić gimnazjów, zdecydowana większość Polaków chce systemu 8+4. HIPOKRYCI! Pamiętam rok 1999... Bednarz i ekipa głodowali przeciwko TWORZENIU GIMNAZJÓW. Teraz robią zadymy z powodu reformy oświaty i likwidacji gimnazjów? ZNP jak czerwona chorągiewka...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja nie rozumiem. To nauczyciele będą strajkować czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 marca składamy hołd Żołnierzom Wykletym a nie strajkujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już rozumiem to ZNP będzie w takim razie strajkować, nie nauczyciele. Dobrze że to zrozumiałem, bo do tej pory myślałem że ZNP i nauczyciele to to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No to już rozumiem to ZNP będzie w takim razie strajkować, nie nauczyciele. Dobrze że to zrozumiałem, bo do tej pory myślałem że ZNP i nauczyciele to to samo.
Człowieku oprócz ZNP są inne zwiazki,ale interesów pracowniczych broni ZNP,Solidarność nie wystapi przeciw swoim bo Nczelnik zakazał się buntować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to naczelnik jakiś jaśnie oświecony jest i co powie to święte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że studenci i maturzyści są niedouczeni to nie jest wina gimnazjów i 3 letnich liceów. Niż demograficzny, młodzieży 2 razy mniej niż kilkanaście lat temu, a limity przyjęć na uczelnie publiczne takie same jak przed 10 laty. A obciąć przyjęcia o połowę, pozostali niech studiują zaocznie lub idą do łopaty. Przywrócić egzaminy wstępne na uczelnie. To samo z liceami i technikami. Ustalić kryteria punktowe uzależniające, aby uczeń mógł się uczyć w tego typu szkole, pozostali niech się uczą w szkołach zawodowych. I po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP to tylko maruderzy oświatowi. Chcą by nadal w oświacie działo się źle. Gdy Rząd robi dobre zmiany, to oni chcą to bojkotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "opłatku" w szkole u dzieciaka pojawiła się cała polityczna ekipa postkomunistycznego ZSL z gminy i powiatu. Od zawsze byli intelektualnym dnem, łobuzerią, wyznawcami argumentu SIŁY. Przecież te protesty są ewidentnym POKŁOSIEM żądań sponsora czyli władzy samorządów (PO-PSL) wobec dyrekcji i pracowników szkół!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wnikam czyim pokłosiem są te protesty. Chciałbym aby ktoś, kto nie zgadza się z tą reformą napisał w jaki sposób ona ma zniszczyć dorobek polskich szkół. Najlepiej aby autor artykułu - nie lubię jak ktoś mi serwuje pseudo informacyjną sieczkę i myśli że wzbił się na wyżyny dziennikarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...