Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
_
Ostatnio edytowany 15 czerwca 2010 r. o 17:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram nauczycieli, żeby nie było wątpliwości.. Uciekajcie jednak od onet.pl, interia.pl, czytajcie prasę niezależną, komentarze ludzi są tu na poziomie nie dla palikotopodobnych pieniaczy..Sami oceńcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK 5-CIO GODZINNY TYDZIEŃ PRACY PRZERWY 30 MINUT LEKCJE 15 MINUT,UCZNIOWIE DOBRZY MINM150 IQ LEKCJE Z DYŻURAMI RODZICÓW,KAMERY OCHRONIARZE 1 DO 1 UCZNIA-CZY WY LUDZIE TYLKO LUBICIE BAWIĆ SIĘ W -WIELKIEGO BRATA A PATRIOTYZM GDZIE SAMOLOTY TEŻ POSPADAŁY OJ COŚ TU ŻLE SIĘ DZIEJE W PAŃSTWIE POLSKIM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAUCZYCIEL STARUSZEK napisał:
TAK 5-CIO GODZINNY TYDZIEŃ PRACY PRZERWY 30 MINUT LEKCJE 15 MINUT,UCZNIOWIE DOBRZY MINM150 IQ LEKCJE Z DYŻURAMI RODZICÓW,KAMERY OCHRONIARZE 1 DO 1 UCZNIA-CZY WY LUDZIE TYLKO LUBICIE BAWIĆ SIĘ W -WIELKIEGO BRATA A PATRIOTYZM GDZIE SAMOLOTY TEŻ POSPADAŁY OJ COŚ TU ŻLE SIĘ DZIEJE W PAŃSTWIE POLSKIM .
echhh kampania wyborcza idzie pełną parą. wstyd mi za tych nauczycieli..., ze dają sie tak wykorzystywać politykom. ale widocznie pozniej coś za to dostaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź, co Im serwuje Pani minister hall, potem sprawdź lektury obowiązkowe . Jak Jesteś mądry..załapiesz..Pozdrawiam. Jak na razie janczary nibykota nic nie jarzą.. Wysyłają WICI.. ale Wyspiański to poziom nie jest dla nich nieosiągalny.. Pozdrawiam Panią Profesor Sztaniskis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym chciał mieć dwa miesiące wakacji i prawa swojego zawodu potraktowane osobną ustawą. A że zarobki mogłyby być większe? Powiedzcie to kasjerce ze sklepu, która pracuje za marne (lub jeszcze marniejsze) pieniądze, o ośmiogodzinnym czasie pracy nie słyszała, na wolne nie ma co liczyć tym bardziej na 2 miesiące płatnego urlopu. Poza tym, gdzie taka kasjerka ma się oflagować? Przed sklepem? Trochę pokory, nauczyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wejść na youtube wpisać jan pietrzak.. ON wam wyjaśni.. Za brać studencką jest mi tylko wstyd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda próżniaków zawsze czerwona, w walce o kasę nie zawaha się nawet przywłaszczyć znak robotników by wyrwać jak najwięcej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
óczniak napisał:
Też bym chciał mieć dwa miesiące wakacji i prawa swojego zawodu potraktowane osobną ustawą. A że zarobki mogłyby być większe? Powiedzcie to kasjerce ze sklepu, która pracuje za marne (lub jeszcze marniejsze) pieniądze, o ośmiogodzinnym czasie pracy nie słyszała, na wolne nie ma co liczyć tym bardziej na 2 miesiące płatnego urlopu. Poza tym, gdzie taka kasjerka ma się oflagować? Przed sklepem? Trochę pokory, nauczyciele.
Proszę mi wierzyć, że praca w szkole w obecnych warunkach jest bardzo trudna. Proszę pójść do najbliższego gimnazjum i tylko popatrzeć przez 5 minut - nie jest lekko. Ten stan (myślę o braku kultury i zmanierowaniu obyczajów) to nie wina nauczycieli. Młodzież jest systematycznie demoralizowana: przykład z góry, bezkarność aferzystów i polityków, liberalne rządy i media, brak środków na sport i zajęcia dodatkowe itp. Długo można pisać ... Acha, i najważniejsze - dzieci i młodzież są specjalnie i metodycznie ogłupiane w tym samym celu, dla którego zostały skłócone grupy zawodowe. Po to, aby zachować lekko władzę i status quo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli uważacie że praca nauczyciela to sielanka zapraszam do zawodu. tydzień pracy nauczyciela to nie tylko 18 godzin jak się każdemu wydaje. Też tak myślałem dopóki nie spróbowałem. A za tak odpowiedzialne stanowisko, wszystkie restrykcje wiszące 'nad' nauczycielem oraz młodzież Polską należy się wolne tak jak w każdym zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta kasjerka, to gdzie była jak trzeba się było uczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same matołki tu widzę komentują co nie lubią szkoły i nauczycieli Tak na marginesie: nauczyciele to są w ZNP, a to wygląda na strajk przedwyborczy związku zawodowego zajmującego się polityką, a nie sprawami jakimi prawdziwe związki zawodowe się zajmują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Same matołki tu widzę komentują co nie lubią szkoły i nauczycieli Tak na marginesie: nauczyciele to są w ZNP, a to wygląda na strajk przedwyborczy związku zawodowego zajmującego się polityką, a nie sprawami jakimi prawdziwe związki zawodowe się zajmują
Nie wszyscy, czuję PO-wca. Po obelgach i obrażaniu oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remek napisał:
Nie wszyscy, czuję PO-wca. Po obelgach i obrażaniu oczywiście.
I wyszło szydło z worka, objawił się kolejny agitator Kamienie w dłoń - PO-wiec na horyzoncie Nie jestem PO-wcem, ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię kojarzyć fakty. Spróbuj nam tu udowodnić, że strajk związku zawodowego popierającego w wyborach kandydata opozycji jest jedynie przypadkowo na niecały tydzień przed wyborami, i nie ma z nimi nic wspólnego. I nawiązując do Twej poprzedniej wypowiedzi, nie dziwi, że masz ciężko z młodzieżą, skoro głównie masz im do przekazania to, że wszyscy ich ogłupiają, a jedynie Ty wskazujesz im słuszną drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remek napisał:
Proszę mi wierzyć, że praca w szkole w obecnych warunkach jest bardzo trudna. Proszę pójść do najbliższego gimnazjum i tylko popatrzeć przez 5 minut - nie jest lekko. Ten stan (myślę o braku kultury i zmanierowaniu obyczajów) to nie wina nauczycieli. Młodzież jest systematycznie demoralizowana: przykład z góry, bezkarność aferzystów i polityków, liberalne rządy i media, brak środków na sport i zajęcia dodatkowe itp. Długo można pisać ... Acha, i najważniejsze - dzieci i młodzież są specjalnie i metodycznie ogłupiane w tym samym celu, dla którego zostały skłócone grupy zawodowe. Po to, aby zachować lekko władzę i status quo.
Ja akurat wierzę..podziwiam pracę nauczycieli, szczególnie tych, którzy mają pod swoją opieką tzw trudną młodzież. Miałem "przyjemność" oprowadzać ostatnio po swoim zakładzie pracy wycieczkę z jednej z takich lubelskich zasadniczych szkół.. godzinny koszmar, zero zainteresowania. Współczuję Wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I wyszło szydło z worka, objawił się kolejny agitator Kamienie w dłoń - PO-wiec na horyzoncie Nie jestem PO-wcem, ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię kojarzyć fakty. Spróbuj nam tu udowodnić, że strajk związku zawodowego popierającego w wyborach kandydata opozycji jest jedynie przypadkowo na niecały tydzień przed wyborami, i nie ma z nimi nic wspólnego. I nawiązując do Twej poprzedniej wypowiedzi, nie dziwi, że masz ciężko z młodzieżą, skoro głównie masz im do przekazania to, że wszyscy ich ogłupiają, a jedynie Ty wskazujesz im słuszną drogę
Jeśli nie PO-owcem to przepraszam, mądrzenie się i obelgi jakoś mi się z Platformą kojarzą ale nie są obce i starszym. Z młodzieżą mam ok. Co do wiecu się zgadzam. Poza tym mam nadzieję, że moje dzieci na Pana unikną bo wolę grzeczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam kilku nauczycieli , dyrektorkę szkoły, kier. administracji i sekreterkę szkolną .... i jeszcze nie słyszałem by ktoś kiedykolwiek prywatnie narzekał na swoją pracę i zarobki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzcie te solidarnościowe szmaty bo mi się rzygać chce na ich widok !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
óczniak napisał:
Też bym chciał mieć dwa miesiące wakacji i prawa swojego zawodu potraktowane osobną ustawą. A że zarobki mogłyby być większe? Powiedzcie to kasjerce ze sklepu, która pracuje za marne (lub jeszcze marniejsze) pieniądze, o ośmiogodzinnym czasie pracy nie słyszała, na wolne nie ma co liczyć tym bardziej na 2 miesiące płatnego urlopu. Poza tym, gdzie taka kasjerka ma się oflagować? Przed sklepem? Trochę pokory, nauczyciele.
Posłuchaj młody człowieku.. Każdy człowiek zasługuje na na szacunek..i Ty i ta dziewczyna w kasie. Zastanawiałeś się? może ktoś napuszcza Ciebie na tych nauczycieli i robi to celowo...Oni są zdeterminowani. Telewizja kłamie. Poczytaj niezalezne MEDIA, wydawnictwa PRAWDZIWIE POLSKIE,tylko nie JAKIES TVN, POLSAT a teraz już TVP i PR. POMYŚL W CZYIM INTERESIE DZIAŁA PALIKOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma obowiązku pracy jako nauczyciel!!! Jeżeli NORMALNEMU człowiekowi nie odpowiadają warunki pracy to szuka innego pracodawcy albo zakłada swoją firmę. Mam wrażenie, że przed wyborami samorządowymi chcą wytargować podwyżki od PO. Ciekawie kiedy ZNP-PZPr zacznie ujadać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...