Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele szykują się do strajku. Spory zbiorowe w większości szkół w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 o 12:24 Powrót do artykułu
Ale o co tylekrzyku??? Jak mojemu dziecku zabierano dzieciństwo wysyłając go do szkoły jako 6 latka to nie było manifestacji. Dziś mam dziecko w 6 klasie i cieszę się ze nie będzie przerabiali tej zmiany gimnazjalnej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas najwyższy skończyć z Dziadami co mogą a nie chcą uczyć. POgonić na saksy do szkopów albo na pielgrzymkę do nasiego Izraela.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nigdzie nie idę! Nikt nie liczył się z moim zdaniem kiedy wprowadzano gimnazja a wiadomo przecież było, że jest to "samobój"! Buzek, gdzie twoje cztery wielkie reformy?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś mi się wydaje że Broniasz chce wygryść Kijowskiego i skaperował ubeków na swoje protesty. Te buźki na zdjęciach są takie same jak u KODziarzy. A nauczyciele jak chcą zarabiać tyle co pracownicy np. urzędów czyli 2000 zł. to niech pracują ponad 40 godzin w tygodniu i mają 26 dni urlopu a nie 150 dni wolnego w ciągu roku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest nie tylko debilne ale i grzeszne! Polski rząd pierwszy w historii jest atakowany na wszystkie sposoby aby osłabić finansowy portfel i odebrać Polakom należne im 500+! Rząd spełnił wszystkie oczekiwania narodowe w sprawie edukacyjnej. Nikt nie niszczy szkoły i nie zabiera należnych lekcji religi ani innych przywilejów. Chce tylko uporządkować bałagan po Tusku i im podobnych antyPolakach ! Teraz najbardziej tych żydowskich pomiotow boli program mieszkaniowy dla wszystkich bo im zabierze kilka groszy na dopłatę dla prześladowanych polskich rodzin!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podwyżek nie będzie,ują. bo najpierw AWS z Giertychem powołał gimnazja teraz PIS likwiduje :). A za kolejne 10 lat o ile Kaczyński dożyje- to pod nowym szyldem powoła gimnazja. Nie może być podwyżek, bo potrzebne są dobre zmiany, a takie koszt
Zaloguj się, aby oddać głos
2
Zwolnić wiecznych protestantów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polak- patriota rozumiem Twój gniew, ale patriotyzm polega na tym, że do budżetu trzeba wpłacać, a nie z niego ciągnąć (Ty pewnie z Grecji przyjechałeś ;) ) . Ja uważam, że grzech to skubać Ojczyznę. Bałagan nie jest po Tusku, bo gimnazja powstały za AWSu ( czyli Kaczyńskich, Giertycha, Marcinkiewicza i Tuska). Niektórzy to jakby amnezję mieli :):):) A Nasz rząd próbuje w myśl interesów narodowych coś na wzór polityki w Grecji wprowadzić... Ludzie, szczególnie, Ci prości i krótkowzroczni się cieszą... chyba, że dzieciom długi zostawią...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
STOP CHAOSOWI W SZKOLE! Niech rząd najpierw porządnie przygotuje reformę, wytłumaczy społeczeństwu konieczności jej wprowadzenia, przeanalizuje wszystkie niebezpieczeństwa, dopracuje wszystkie szczegóły i dopiero myśli o jej wprowadzaniu. W tej chwili nikt nic nie wie. jest jakaś pisana na kolanie podstawa programowa i tyle. Nie wyobrażam sobie jak w mojej szkole nr 51 na ul. Bursztynowej, pomieści się dodatkowy rocznik dzieci. Kto zna tą szkołę ten wie o czym mówię, a takich szkół jest pewnie mnóstwo. A jak rozwiązany będzie problem podwójnego rocznika w szkołach średnich? Jedyna odpowiedź Pani Minister to : " wszystko będzie dobrze...." , brzmi to tak samo przekonująco jak: " będzie Pan zadowolony..."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kaczyński nie był w rzadzie AWS, żaden. Przed wyborami w 1997 Jarosław kaczyński wystapił z AWS. Jeśli piszesz o nazwiskach najpierw sprawdx
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Gonić DZIADÓW ZE SZKÓŁ NA SAKSY. tOŻ MILIONY TAM SĄ I pOLSKA NIE ZAWALIŁA SIĘ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krzyk jest o to, że na podwyżki dla budżetówki nie ma (a oni naprawdę mają bardzo niskie zarobki: nauczyciele, lekarze, część szeregowych urzędników) a jeśli podwyżka będzie, to dług będzie rósł. Z górnictwem nic nie robią tylko pompują i pompują. Z deflacji wchodzimy na inflację (ale patriocie to nic nie powie, bo on w XIV wieku żyje i inflacja to wiedźma KODu..., a może Lucyfer nienarodowy). A ja dzieciom po 500 + co miesiąc na konto zbieram i patrzę, na skutki takich patriotycznych rządów :):):)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cytat dlaXYZ;Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Lech Kaczyński.jpg Lech Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość 12 czerwca 2000 4 lipca 2001
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chcieliście PiSu? To macie pisuary ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
XYZ...zwracam honor założył AWS i jak tylko mu się pod tyłkiem przypiekło to uciekł..."na chwilę" :) "Ponownie zasiadł w Sejmie III kadencji w 1997, jako kandydat Ruchu Odbudowy Polski z okręgu stołecznego, podczas gdy jego ugrupowanie należało do Akcji Wyborczej Solidarność, której Jarosław Kaczyński był jednym z założycieli"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nauczyciele wcale nie mają tak źle! W głowach im się poprzewracało. Z taka ilością dni wolnych i z tak małą ilością godzin pracy mają bardzo wysokie wynagrodzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I właśnie o to im chodzi, nieroby i trutnie. Gdzie byliście przez 8 ostatnich lat? Dlaczego dopiero teraz ujawniliście się? DNO!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech rzucą szkoły i idą na budowę tam zarobią wiecej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i bardzo dobrze - poprańców gonić kjak psów - do kopalni 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naturalna selekcja. Zostaną tylko prawdziwi nauczyciele z powołania a nie jakieś tumany, co chodzi im tylko o pieniądze a nie o nauczenie naszych dzieci, jak być dobrym Polakiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: