Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele walczą o podwyżki (wideo)

Utworzony przez (Anonimowy), 25 października 2007 o 18:32 Powrót do artykułu
Dlaczego nauczyciele są tacy niecierpliwi? Przecież Donaldu Tusku wyraźnie im zapowiedział, że będą sowicie nagradzani! Co za brak zaufania i wdzięczności
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mało zarabiaja???? zawsze jest inne wyjscie, moga sie zwolnic z pacy, chetnych na ich miejsce nie brakuje, rzesza bezrobotnych czeka.
0
pracę zawsze można zmienić jak zarabia się niezbyt dużo.
0
Ktoś wie ile wynosi kwota bazowa, o której mowa w artykule? Mówi się, że zmalała ale z ilu na ile?
0
Dzięki za tak inteligentne komentarze. Ci bezrobotni co tak czekają na to miejsce po mnie, będą zarabiać tyle samo co my teraz. Za rok będą sami walczyć o podwyżki. Wtedy ich zapytajcie czy naprawdę zarabiają tak mało? Darujcie sobie te komentarze o sytuacji w oświacie, bo nie macie pojęcia o czym mówicie. Ja nie komentuję zasadności podwyżek w służbie zdrowia, bo nie mam o tym zielonego pojęcia. Skoro uważają, że zarabiają mało, to tak jest. To samo dotyczy górników, rybaków, stoczniowców etc.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: