Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele wyjdą na ulice. 1000 osób w Lublinie może stracić pracę przez reformę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2016 r. o 08:27 Powrót do artykułu
Kartę nauczyciela niech zlikwiduja to od razu poprawi się jakość nauki. A nie dyplomowany czy mianowany jest niedoruszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP - czerwone nauczycielstwo ma się dobrze ciągle. I ciągle jest przeciwne rozumowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowaliscie na dobrą zmianę? To nie narzekać. Jest dobrze. Nie głosowaliscie? To znaczy ze z was zdrajcy ojczyzny, czerwone swinie, KODziarze odrywani od koryta i zaprzańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zapiszą sie do PiS i ocaleją,nauka "radziecka" zna takie przykłady już obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kapitał ludzki jest najważniejszy". A ja myślałem, że najważniejsze są dzieciaki i poziom kształcenia, z którego po wprowadzeniu gimnazjów zrobiono szmatę. Przynajmniej szczerze mowi z mostu o co tam chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają źle. 3 miesiące wakacji. Za obiady szkolne płacą grosze, poza tym 13-tki itd. A prace domowe zadawane są dzieciom bezprawnie, o czym mało kto wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone nauczycielstwo nauczyło się komunistycznej hostorii i nie moze sie przestawić na nowe tory. Petru podał ze w Polsce jest jedna płeć i musi być badana przez ginekologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele gimnazjów są zwalniani juz od kilku lat z powodu niżu demograficznego-moze nie w takiej ilości,ale ciężko potem dostać nowy etat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają źle. 3 miesiące wakacji. Za obiady szkolne płacą grosze, poza tym 13-tki itd. A prace domowe zadawane są dzieciom bezprawnie, o czym mało kto wie. Wiesz po co są prace domowe? Żeby utrwalić wiedzę. Jeśli jest klasa 30 osobowa, nie ma sposobu przekazania wiedzy wszystkim w jednakowym stopniu, to raz. Dwa, moja córka chodzi do gimnazjum, prywatnego, i żeby nie było, dostała się tam tylko i wyłącznie dzięki swojej pracy (wygrała olimpiadę), klasa ma 18 osób i mają więcej zadawane jak w szkole publicznej. Poziom wysoki, kadra nauczycielska wspaniała, jakiekolwiek problemy rozwiązuje się od razu. W związku z przeprowadzką, szkołę musiała zmienić w 4 klasie, także i ona i ja znamy rzeczywistość, którą często komplikują sami rodzice.  Sama mówi, że gdyby miała chodzić do tej samej szkoły 8 lat, chciałaby zmienić szkołę.  Dzieci są mądre, tylko mają głupich rodziców.  Przykre ale prawdziwe.  A nauczyciele, wcale nie mają tak pięknie jak to opisujesz. Popytaj, potem pisz bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone nauczycielstwo nauczyło się komunistycznej hostorii i nie moze sie przestawić na nowe tory. Petru podał ze w Polsce jest jedna płeć i musi być badana przez ginekologa. Uczeń? Seminarium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kapitał ludzki jest najważniejszy". A ja myślałem, że najważniejsze są dzieciaki i poziom kształcenia, z którego po wprowadzeniu gimnazjów zrobiono szmatę. Przynajmniej szczerze mowi z mostu o co tam chodzi Kłamiesz.. Zależy od gimnazjum. Jeśli rodzice myślą, że szkoła wychowa dzieci to sie potem "rodzą" takie komentarze. Szkoła ma wykształcić a nie wychować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNA SYTUACJA W PRAWORZĄDNYM KRAJU - SUWEREN/obywatel w wyborach demokratycznych opowiedział się ZA ZMIANĄ. I RZĄD MUSI JĄ WYKONAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zlikwidować podwójne etaty w różnych szkołach, nadgodziny i przestać zatrudniać emerytów to okazało by się,że nie trzeba nikogo zwalniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie mają źle. 3 miesiące wakacji. Za obiady szkolne płacą grosze, poza tym 13-tki itd. A prace domowe zadawane są dzieciom bezprawnie, o czym mało kto wie.
Wiesz po co są prace domowe? Żeby utrwalić wiedzę. Jeśli jest klasa 30 osobowa, nie ma sposobu przekazania wiedzy wszystkim w jednakowym stopniu, to raz. Dwa, moja córka chodzi do gimnazjum, prywatnego, i żeby nie było, dostała się tam tylko i wyłącznie dzięki swojej pracy (wygrała olimpiadę), klasa ma 18 osób i mają więcej zadawane jak w szkole publicznej. Poziom wysoki, kadra nauczycielska wspaniała, jakiekolwiek problemy rozwiązuje się od razu. W związku z przeprowadzką, szkołę musiała zmienić w 4 klasie, także i ona i ja znamy rzeczywistość, którą często komplikują sami rodzice.  Sama mówi, że gdyby miała chodzić do tej samej szkoły 8 lat, chciałaby zmienić szkołę. Dzieci są mądre, tylko mają głupich rodziców. Przykre ale prawdziwe. A nauczyciele, wcale nie mają tak pięknie jak to opisujesz. Popytaj, potem pisz bzdury. Oj nie mają pięknie, nie mają... A ich dzieci mają dopiero prze... Moi rodzice są nauczycielami, żona, teściowa też była i bardzo dobrze wiem, że codzienna fizyczna praca budowlańca nie jest tak wyczerpująca jak robota nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidowano zakłady pracy -cisza.Ubywa uczniów-prawdziwy powód -larum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znp to bolszewicka organizacja zdelegalizować a działaczy do obozu pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze odprawy zapłaci samorzad a decyzję wydał Jarosław K. którzy w sumie zqaq nic nie odpowiada. i dziciaki zamiast miec wyremontowane szoły i przybory zapłaca nauczycielom odprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sefger timestamp=2016-10-05 10:01:44][quotefrom author=Hmm napisał:
[quotefrom author=Użytkownik napisał:
 Nie mają źle. 3 miesiące wakacji. Za obiady szkolne płacą grosze, poza tym 13-tki itd. A prace domowe zadawane są dzieciom bezprawnie, o czym mało kto wie. Wiesz po co są prace domowe? Żeby utrwalić wiedzę. Jeśli jest klasa 30 osobowa, nie ma sposobu przekazania wiedzy wszystkim w jednakowym stopniu, to raz. Dwa, moja córka chodzi do gimnazjum, prywatnego, i żeby nie było, dostała się tam tylko i wyłącznie dzięki swojej pracy (wygrała olimpiadę), klasa ma 18 osób i mają więcej zadawane jak w szkole publicznej. Poziom wysoki, kadra nauczycielska wspaniała, jakiekolwiek problemy rozwiązuje się od razu. W związku z przeprowadzką, szkołę musiała zmienić w 4 klasie, także i ona i ja znamy rzeczywistość, którą często komplikują sami rodzice.  Sama mówi, że gdyby miała chodzić do tej samej szkoły 8 lat, chciałaby zmienić szkołę. Dzieci są mądre, tylko mają głupich rodziców. Przykre ale prawdziwe. A nauczyciele, wcale nie mają tak pięknie jak to opisujesz. Popytaj, potem pisz bzdury. Oj nie mają pięknie, nie mają... A ich dzieci mają dopiero prze... Moi rodzice są nauczycielami, żona, teściowa też była i bardzo dobrze wiem, że codzienna fizyczna praca budowlańca nie jest tak wyczerpująca jak robota nauczyciela
Hmm napisał:
Dokładnie. Pamiętam, jak w 6 klasie podstawówki, na zebraniu, wychowawczyni nam powiedziała szczegółowo ile trwa jej dzień pracy. Dodać, prace domowe,sprawdziany,wycieczki, uroczystości szkolne, zebrania, klasyfikację, zakończenie roku. Ktoś mądry kiedyś powiedział: "Bodajbyś cudze dzieci uczył".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwym problemem oświaty jest upolitycznienie, które za czasów PO i PSL doszło do granic absurdu: o zatrudnieniu woźnej w szkole decydował burmistrz, starosta. A co mówić o nauczycielach? Dyrektorzy to ludzie z nadania partyjnego. Nie mieli nic do gadania oprócz: tak jest! Identycznie jest w nauczycielskiech związkach zawodowych. Proszę zobaczyć: ludzie na zdjęciu do artykułu już dawno osiągnęli wiek emerytalny, ale trzymają się stołków by nadal rozdawać etaty dla swoich. Podobnie w Nauczycielskiej S. Od kilku lat blokują etaty, zabierają nadgodziny. To jest prawdziwy problem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znp to bolszewicka organizacja zdelegalizować a działaczy do obozu pracy A Ciebie to chyba kościół wychował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...