Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Samochodow jest za duzo! Zdziczeli kierowcy niszcza srodowisko! Ja ja rozumiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziwimy się że młodzież nasza jest potem tak wychowana. Mają dobry wzorzec:) Uważam że dla przykładu powinna "awansować" na sprzątaczkę w zakładzie karnym za taki czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdeb***ałych nauczycieli też jest za dużo. A dzieciaki cierpią. Osobiście jakbym złapał taką sucz, łapska bym połamał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak! trzeba je wszystkie porysować! na pewno pomoże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam nieraz ochotę porysowac, poprzebijac koła, burakom co parkują gdzie popadnie, na chodnikach, trawnikach, albo zajmują 2 miejsca parkingowe.. Jeżeli takie auta rysowala, to brawa dla tej pani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się tylko dziwię CZEMU autor artykułu podkreślił że kobieta ma wykształcenie wyższe... co za różnica jakie ma wykształcenie? wykształcenie choćby nie wiem jak wysokie nie czyni człowieka inteligentnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podaje się nazwiska tej pani. Dlaczego wandalizm jest anonimowy ? Ukrywanie nazwisk prowokuje innych do podobnych uczynków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nierobom zaczyna z nudów odbijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zrobiła bezmozgowcom jak nie wiedzą jak parkować,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni ją wyrzucic z pracy na zbity ........ Jaki przykład daje uczniom ?? Ludzie często ciężko pracują na swój samochód a tu przyjdzie taka ************ i zniszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w niedziele pewnie poleci do kościoła. Katolicki kraj, "nie rób drugiemu......."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
ja się tylko dziwię CZEMU autor artykułu podkreślił że kobieta ma wykształcenie wyższe... co za różnica jakie ma wykształcenie? wykształcenie choćby nie wiem jak wysokie nie czyni człowieka inteligentnym...
Powiedz to wyborcom jedynie słusznych poglądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po udowodnieniu przestępstwa, jedną z kar powinno być opublikowanie imienia i nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno to nauczycielka, która ma swoją szkołę muzyczną w bloku na ul.Sikorskiego - słyszałam jak policjant z jedną z poszkodowanych przesłuchiwali okolicznych mieszkańców. Itaka osoba ma uczyć dzieci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie kara - 3 miesiące więzienia bez zawieszenia. Plus do tego upublicznienie jej wizerunku na parkingach na których rysowała te samochody przez wywieszenie kilku lub kilkunastu zdjęć twarzy z podaniem za co i dlaczego tak wisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a w niedziele pewnie poleci do kościoła. Katolicki kraj, "nie rób drugiemu......."
Nie mierz wszystkich swoją miarą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zlego parkowania sa naklejki z odpowiednim napisem.. Mieszkam przy Al. Sikorskiego i boje sie o swoj samochod. Nie stac mnie na usuwanie napisu (" h u j " - z bledem w dodatku) z maski za 500zl! Ta Pani powinna dostac zasluzona kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na LSM os. Sienkiewicza, na parkingu również zostały porysowane samochody, po kolei, jak leci czy stare czy nowe samochody, grube rysy przez całą karoserię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kefir napisał:
Samochodow jest za duzo! Zdziczeli kierowcy niszcza srodowisko! Ja ja rozumiem!
Sam jesteś zdziczały, w Afryce dobrze byś się wkomponował w otoczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne, nauczycielka... Zwariowała jak to w tym zawodzie bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...