Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka jazdy - przygotowanie do egzaminu

Utworzony przez tatarak, 29 listopada 2011 o 08:07
INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478 0
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ważne - więc podnoszę.
0
chyba to przydatne..
0
:)
0
podnoszę - przecież przydatne
0
INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
no to w górę INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
igor napisał:
no to w górę INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
::))
0
::)) INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
tatarak napisał:
::)) INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
::)) ::)) ::)) INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
tatarak napisał:
::)) ::)) ::)) INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
Doświatczyłem - WARTO ! Dobra szkoła .
0
Przepraszam..... powinno być DOŚWIADCZYŁEM...... Autentycznie dobrze szkoli . Jestem zadowolony. INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
ZAPRASZAM - stale aktualne INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
O K ::))słyszałam - warto !
0
@Marta , Zbyszek - Dziękuję. ZAPRASZAM - stale aktualne INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
))) Polecam INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
Sezon już się rozpoczął - serdecznie zapraszam INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478
0
::)) O K !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: