Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naukowcy światowej klasy z Lublina. UMCS wśród najlepszych uczelni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2016 r. o 14:18 Powrót do artykułu
Gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że próżno szukać UMCSu na liście tysiąca najlepszych uniwersytetów na świecie. Dla pracodawców w zachodniej Europie dyplom tej uczelni ma wartość papieru toaletowego - kto wyjechał, ten wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybędzie miejsc pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie uparli sie tworzyc wydziału prawa i innych humannistycnyzch odnog to UMCS mógbyłby byc uniwerkiem techniczno-przyrodniczym liczącym się w Europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polsce tez dyplom fizyki ma wartosc papieru toaletowego, wiem cos o tym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolalbym uslyszec "dzieki metodom badawczym uniwersytetu absolwenci fizyki sa rozchwytywani na rynku pracy, przebieraja w ofertach jak w ulegalkach". Po co komu bezwartosciowe papiery ktorych wynikow nikt nie chce nawet za darmo. A tak po fizyce nie ma żadnej pracy, wie o tym kazdy kto skonczyl ja. Smutne to, ale prawdziwe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz napisza artykuł co robia ich absolwenci. Wnioski moga byc odmienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem fizykę, w praktyce nie umiem nic, żeby cokolwiek się nauczyć trzeba samemu kupować dziesiątki książek po 1000PLN lub artykuły po 100PLN i szukać w necie. O jakiejkolwiek współpracy naukowej nie ma mowy. Taka polska przedsiębiorczość. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro kończycie magisterkę nie liczcie na nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...