Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Świdniku na Lotników Polskich od Orlenu do ronda jadąc na Lublin ulica jest zalana na dwóch odcinkach. Zalecam objazd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za sensacyjne nagranie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temu tak było w białej podlasce.totalny paraliż po ulewie,samochód zalany a teraz znowu'powódz tyle że w świdniku,strach jezdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no sensacja w świdniku faktycznie ! kółka samochodów w wodzie , do mniej  niż 1/2 wysokości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon, to chyba teraz....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leje i leje, dobrze że ja mam samochód mam zaparkowany na podwyższeniu terenu. Jak ktoś w złym miejscu zaparkował to może mieć problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bialej podlasce? a nie przypadkiem w bialej podlaskiej? zanim cos napiszesz sie zastanów i wcale nie taki totalny paraliż, bo tak jest co roku zawsze jak mocniej popada... takze nic wielkiego ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bialej podlasce? a nie przypadkiem w bialej podlaskiej? zanim cos napiszesz sie zastanów i wcale nie taki totalny paraliż, bo tak jest co roku zawsze jak mocniej popada... takze nic wielkiego ... 
 Poprawiasz innych a sam(a) piszesz "także..."  zamiast  " tak, że..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powibien wjechac do kklatki schodowej debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Swidnik własnie, nożki sobie zmoczy i skarpe niszczy, to nie miasto to stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Swidnik własnie, nożki sobie zmoczy i skarpe niszczy, to nie miasto to stan umysłu.
Jak sobie kupisz kiedyś samochód za kilkanascie tys. zł to wtedy będziesz może wiedzieć, że szkoda gdyby  by zalała go woda. Chociaż po twoim sposobie myślenia śmiem w to wątpić :)))) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, mozna się smiać ale własnie na tym osiedlu co roku jest to samo, parkingi i garaże zalane do wysokości 1 m ...nie wiem czy byłby wam do smiechu jak otwierając drzwi od samochodu woda by się wylała ze środka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, mozna się smiać ale własnie na tym osiedlu co roku jest to samo, parkingi i garaże zalane do wysokości 1 m ...nie wiem czy byłby wam do smiechu jak otwierając drzwi od samochodu woda by się wylała ze środka
  Że niby woda otwiera drzwi do samochodu? "Otwierając drzwi od samochodu woda by się wylała ze środka". Gimbazjum...   Ad rem - najostrzej lało nie w Świdniku ale na Czubach, Nałkowskich i Dziesiątej w Lublinie. Tyle, że w Świdniku zawsze przy solidniejszych opadach można się spodziewać wody w tych samych miejscach (na przykład przy Skarżyńskiego). Ale w tym kraju łatwiej powiedzieć "Sorry, taki mamy klimat" niż zrobić solidne odwodnienie i kanalizację burzową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie SYNOPTYKU, podaje pan, ze ma spasc okolo 30 litrow na m2,    w chwili, gdzy juz spadlo 37 litrow w Lublinie,. ia nadala lało!! Chyba moiłw pan o minimum 60 litrach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie kupisz kiedyś samochód za kilkanascie tys. zł to wtedy będziesz może wiedzieć, że szkoda gdyby  by zalała go woda. Chociaż po twoim sposobie myślenia śmiem w to wątpić :)))) 
Mam za kilkadziesiąt a woda do połowy koła max nie jest powodem rycia trawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co? Pseudo napęd 4x4 nie pomógł hahahha   Bo tam go nie ma ale :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jest po spożyciu i nie wychamował? :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jest po spożyciu i nie wychamował? :o
A może Ty jesteś po spożyciu, przeciez na filmiku widać, że ktoś próbuje wjechać pod górę ,a nie wychamować.  P.S. Tak wogóle to dzieci (sądząc po wpisie j.w.) nie powinny się wypowiadać na forum. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam za kilkadziesiąt a woda do połowy koła max nie jest powodem rycia trawników.
Do "ekologa" - Super,że masz fajne auto, pewnie stalo w bezpiecznym miejscu? Gdybym miala wybór zalanie auta nawet wartego 2 tys.,a poryty trawnik, zgadnji co bym wybrała? Zresztą na tych trawnikach i tak są tylko odchody pupilków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem autorem tego filmu i chciałem okazać powagę sytuacji i tragedię z jaką się spotkaliśmy a wy szydzićie, co z was za ludzie widać nie doświadczeni tragedią jaką my tu mieliśmy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...