Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A bandycie i mordercy człowieka dadzą 2 lata w zawieszeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawo dla prokuratury Lublin Północ!!! ciekawe czy starczy im sił i odwagi by skutecznie dobrać się do reprezentanta jedynej właściwej opcji która ostatnio hurtem przejmuje wszystkie instytucje państwa. Sprawa wydaje się prosta - została osiągnięta korzyść, są twarde dowody - odczyty gps i billingi, było mataczenie. nie jest ważne że została naprawiona szkoda skoro stało się to dopiero po publikacji w gazecie. SZANOWNI PROKURATORZY MIESZKAŃCY LUBLINA MAJĄCY JUŻ DOSYĆ TYCH HOCKÓW KLOCKÓW W RATUSZU SZCZERZE WAM KIBICUJĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mordę tych chamów z ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno jej zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baron napisał:
Gówno jej zrobią
tak,pod warunkiem,że miała zapięte pasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak spadnie tej wstrętnej babie choć JEDEN WŁOS Z GŁOWY to osobiście złoże kwiaty pod prokuraturą na okopowej i więcej nie napiszę ani jednego złego słowa na tą bandę będąca na usługach PEŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzm, może od razu karę śmierci???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy takiemu urzędnikowi nie należy się możliwość korzystania z auta służbowego? Nie mam na myśli jakieś wykorzystywanie, ale może się należy raz w roku taka usługa. W prywatnych firmach tak mają. W każdym razie 10 lat więzienia za takie coś to raczej śmieszne, a co z bandytami i gwałcicielami - tylko 5 lat. A za zabójstwo to także 10-15 lat. Może jadąc kogoś lub coś np. żabę po drodze zabiła, a to wtedy się należy kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekumaty całkiem napisał:
Nie wiem, czy takiemu urzędnikowi nie należy się możliwość korzystania z auta służbowego? Nie mam na myśli jakieś wykorzystywanie, ale może się należy raz w roku taka usługa. W prywatnych firmach tak mają.
proponuję żebyś raz w roku opłacał tej pani wyjazdy z własnej kieszeni. zapytasz dlaczego ty i dlaczego z prywatnej kieszeni ?? bo w prywatnych firmach tak maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne. Dobrali się do niej bo na świeczniku. A w mojej firmie dyrektor od lat dojeżdża do pracy służbowym samochodem na służbowej benzynie, z samochodu korzysta też rodzina. I były kontrole i co z tego? Udają, że nie widzą bo tak wygodniej. A ta firma to szkoła. Publiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prezydent Lublina na 10 lat do więzienia, a bandyci którzy napadli na jubilera na wolności,bo nie chcieli procesu. Oj Polsko Polsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za samą przynależnosć do Platformy Obywatelskiej każdemu jej członkowi (nawet tym latekksowaym) należy się dozywocie wkamieniołomach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...zapewniała, że z własnej kieszeni zapłaci oszacowane przez Ratusz na 1100 zł koszty wyjazdu. Później okazało się, że w trakcie wyjazdu ze służbowej komórki wydzwoniła 1400 zł." --- i właśnie "dzięki" takim naciągaczom jak ta baba w Polsce jest dobrze. Wszyscy płacimy za takie wojaże. Przecież ta kasa była z naszych podatków. Co za P.I.Z.D.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce wymiar sprawiedliwości jest chory i trzeba go leczyć. Media natomiast pewnych spraw nie ruszają. Boją się albo tak mają nakazane. W Bełżycach radny będący przewodniczącym dwóch komisji wysypał tłuczeń na własną, prywatną drogę a kamień przeznaczony byłl na drogi gminne. Straty dla gminy to ok. 10 000 zlotych. Sprawa trafila do prokuratury i zostala umorzona. Prokurator nie dopatrzył się czynu zabronionego. Wszyscy w miasteczku wiedzą, że doszło do kradzieży ale prawdopodobnie ktoś kryje radnego w wymiarze sprawiedliwości. Sprawa wiceprezydent w stosunku do tej, o której napisałem o mały pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ob napisał:
Pani prezydent Lublina na 10 lat do więzienia, a bandyci którzy napadli na jubilera na wolności,bo nie chcieli procesu. Oj Polsko Polsko.
A ile lat dostał Pan Prokurator, który zabrał 10 lat z życiorysu Kom. SZCZEKLIKOWI? Panowie jak sprawiedliwość to sprawiedliwość. A sprawa Pani Sawickiej i kardiologa G. ciągnie się jak flak i nawet nie informuje się opinii publicznej o przebiegu procesu. Jedyną osobą, który poniósł karę był Pan Ziobro.Za to, że skrytykował łobuza dojącego ludzi chorych w publicznej placówce zdrowia. Pzdrówcie ode mnie tego wybitnego językoznawcę od kurdupla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prezydent jeszcze jej broni. (Ręka rękę myje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, warto było dla tych kilku tysięcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie życzę sobie, żeby takie chamidło i złodziej siedziało w ratuszu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wiceprezydent Fic też swego czasu, tak przy okazji wyjazdu służbowego, po Ukrainie prywatnie podróżował. I czy Adaś mu chociażby palcem pogroził ...??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dura Lex sed Lex napisał:
A ile lat dostał Pan Prokurator, który zabrał 10 lat z życiorysu Kom. SZCZEKLIKOWI? Panowie jak sprawiedliwość to sprawiedliwość. A sprawa Pani Sawickiej i kardiologa G. ciągnie się jak flak i nawet nie informuje się opinii publicznej o przebiegu procesu. Jedyną osobą, który poniósł karę był Pan Ziobro.Za to, że skrytykował łobuza dojącego ludzi chorych w publicznej placówce zdrowia. Pzdrówcie ode mnie tego wybitnego językoznawcę od kurdupla.
Z tym kardiologiem G. to temat przestał być medialnie nośny i tyle. Media pokazały co chciały, potem jeszcze zrobili z Ziobry oprawcę. Ale już nie pokazali co wyznawała żona kardiloga G, że facet był w domu tyranem, wręcz się go bała i podobny miał stosunek do podwładnych. Taka jest prawda, ale dzisiejsze media nie walczą o dotarcie do niej, tylko nią manipulują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...