Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nazwali Mulatkę \"bambusem\". Sąd umarza sprawę

Utworzony przez rrrrr2r, 17 października 2012 o 21:46 Powrót do artykułu
Polska to zacofany kraj, jak i w kwesti kultury osobistej, ekonomicznie i demokracji daleko nam do europy zachodniej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oj nie byłeś Ty na zachodzie... żebyś nie był zaskoczony jak 11 listopada ten "zachód" znowu przyjedzie do naszego "zacofanego" kraju.
0
Poprzedni wątek na ten temat został przeze mnie usuniety, poniewaz pojawiły sie tam wpisy wulgarne i rasistowskie. Teraz tez tak będzie, jak sytuacja sie powtórzy.
0
Nie rozumię jak można się obrazić za to że ktoś powiedział do kogoś białasie. Przeciesz to chyba ładnie.
0
Nie żałujcie jej ta Panienka taki sposób na zaroboek sobie wymysliła. prowokowała innych żeby kase łatwą mieć. Mnie kiedyś też zaczepiła w sklpie i zaczełą atakować ale nie dałam się, zawołałam ochronę i Panienia uciekła
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: