Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NBP chce przekonać seniorów do banku przez internet

Utworzony przez irena, 24 marca 2013 r. o 12:13 Powrót do artykułu
to przekonywanie odniesie raczej odwrotny skutek,nikt nie chce być odzierany z marnych groszy które dostaje z ZUS-u i nie chce nabijać niebotycznych wynagrodzeń prezesów banków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej przekona wszystkich do bankowości CYPR...;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renia napisał:
najbardziej przekona wszystkich do bankowości CYPR...;D
Świete słowa.Cypr to dla nas pouczająca lekcja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem seniorem-emerytem.Nie korzystam z bankowości elektronicznej,bo dla mnie wyjście do banku to wielka przyjemność.Nie będę przecież siedział w domu i dokonywał płatności.A wyjście z domu,to dla mnie ruch na świeżym powietrzu,możliwość spotkania ludzi,porozmawiania z nimi.Niechaj NBP nikomu nie organizuje życia,bo to nabiera groteskowego wymiaru.Każdy z nas najlepiej wie,w jaki sposób ma dokonywać płatności i jak korzystać z usług bankowych.Agresywna propaganda bankowa na nic się zdaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest.Będzie można któregoś dnia łatwo okraść!Już to belka zrobił!A niebawem dokończą ,bo unia się zawali. Polskę ogołocili z produkcji,jeszcze chcą z pieniędzy i zdrajcy Tuskowcy z Pawlaczkami nas oddadzą bez wystrzału!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...