Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Przylepa jak pan zawsze mówi taką prawdę jak z tymi dodatkowymi kosztami generowanymi przez radiologów to wyrazy współczucia dla wszystkich pana współpracowników .A i pana zwierzchnicy powinni się dokładniej przyjżeć pana działalności po tej wypowiedzi.Skrócony czas pracy radiologów obowiązuje od kilkudziesięciu lat!!! u pana to jakaś NOWOŚĆ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, bo pieniądze idą przed pacjentem a nie za nim. Pacjent jest w tym systemie intruzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę zadać tylko jedno pytanie. Dlaczego w Zakładach Niepublicznych lekarze bardzo czesto odmawiają wykonania badań i skierowań do specjalistów ? Od jednego z właścicieli usłyszałem, że system jest tak zrobiony, że On by nic nie zarobił. Panie Tuczapski czy to jest prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm.. kardiologia inwazyjna dostanie więcej pieniędzy. Połowa kardiologów s SPSK4 w Lublinie pracuje w prywatnej klinice IKARDIA w Nałęczowie. Czyż to nie jest konflikt interesów panie dyrektorze SPSK4? Dzięki temu będzie stało więcej luksusowych bryk pod nałęczowskim szpitalem. A pacjent - co tam, sztuka aby NFZ pieniążki na konto przelał. W razie fuszery szybciutko do PSK4 się przewiezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie się działo - nagrody w oddziale NFZ będą się sypać jak z rękawa, no i oczywiście cała dyrekcja wszystkich szpitali, nie zapomnijmy o firmach, które pasożytują na szpitalach, tak optymistycznie myślę, do do pacjenta dojdzie 5% tej sumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi dodatkowymi kasztami(radiolodzy) to dał p.dyrektor "do pieca".Nawet dzieci wiedzą że w rentgenie pracuje się krócej już od wieeeelu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie pisze że to wszystko znowu na premie i nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO NIE PALCIE GŁUPA WIADOMO ŻE UCZCIWIE CAŁE 100 MILIONÓW NALEŻY SIĘ JAŚNIE PANU MARSZAŁKOWI WOJEWÓDZTWA NIE JAKIEMU KNIAŻOWI HETMAQNOWI I JEGO DRUŻYNIE ZIOMKÓW!!!! OJ TO PYTANIE GAZETY MOŻE KOSZTOWAĆ WAS ZA BRAK PRAWOMYŚLNOŚCI I WIERNOPODDAŃSTWA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...