Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W mądrym państwie, zarobek lekarzy powinien być uzależniony od "ilości zdrowych,a nie chorych osób w populacji".ALE TU ANI WIDU ,ANI SŁYCHU PAŃSTWA,A TYM BARDZIEJ MĄDREGO!!!!!!!!!!Tu po prostu jest solidarucholandia!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej szkody i kosztów generuje NFZ.Ten biurokratyczny twór powinien zostać zlikwidowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
W mądrym państwie, zarobek lekarzy powinien być uzależniony od "ilości zdrowych,a nie chorych osób w populacji".ALE TU ANI WIDU ,ANI SŁYCHU PAŃSTWA,A TYM BARDZIEJ MĄDREGO!!!!!!!!!!Tu po prostu jest solidarucholandia!!!!!!!!!
Czy ty się dobrze czujesz? Chyba nie! Zdajesz sobie sprawę, że polski lekarz kombinator, nie przyjmowałby pacjentów i miałby samych zdrowych. Teraz, gdy idę po receptę na leki przypisane na stałe, nawet nie wchodzę do gabinetu, receptę daje mi pielęgniarka, lekarz na niej zostawia swój ślad w postaci pieczątki, ale liczy mnie jako pacjenta i za tą „wizytę” fundusz mu płaci. O skierowanie do specjalisty nie można się doprosić, jak już się je dostanie to na wizytę trzeba czekać kilka miesięcy a skierowanie ważne jest miesiąc. Już nie pamiętam, kiedy dostałam skierowanie do laboratorium na podstawowe badania morfologiczne. Chory kraj i chora służba zdrowia, zdrowi jedynie chorzy, bo żeby się leczyć to trzeba mieć zdrowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem lub/o federacji mieści się w budynku lub/o NFZ. Obieg informacji czyli przecieki z NFZ są zapewnione. Na stronach Federacji głównym przesłaniem jest walka i nie myślcie,że o lepsze standarty leczenia to walka o kasę. Co m-c NZOZ wystawiają NFZ rachunki do 100000 zl wg złożonych deklaracji które powinny być na bieżąco uaktualniane. Co zrobić z ludżmi latami nie korzystającymi z porad,co z ludżmi którzy przebywają latami za granicami? Ci pierwsi płacą składki i mogą w każej chwili potrzebować lekarza. Ci drudzy nie płacą i mają ubezpieczenie unijne. Jednych i drugich lekarze,właściciele prywatnych praktyk wykazyją w rachunkach dla NFZ. Realny koszt prowadzenia praktyk zamyka się kwotą 10000 zł łącznie kosztami płac personelu i kosztami administracyjnymi. Czyli płace nieszczęśliwych właścicieli wynoszą 90ooo zł do podziału. To lekarze młodzi bądż niezaradni pracują na kilku etatach. Właściciele praktyk będących przy korycie NFZ i pracujący zawodowo kilka godzin dziennie udzielają się ;społecznie;? w kilku nieraz spółkach,radach i Federacji. To nie ABW,a dyr.NFZ powinien nałożyc bardzo wysokie kary pieniężne na właścicieli praktyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Teraz, gdy idę po receptę na leki przypisane na stałe, nawet nie wchodzę do gabinetu, receptę daje mi pielęgniarka, lekarz na niej zostawia swój ślad w postaci pieczątki, ale liczy mnie jako pacjenta i za tą „wizytę” fundusz mu płaci. O skierowanie do specjalisty nie można się doprosić, jak już się je dostanie to na wizytę trzeba czekać kilka miesięcy a skierowanie ważne jest miesiąc. Już nie pamiętam, kiedy dostałam skierowanie do laboratorium na podstawowe badania morfologiczne. Chory kraj i chora służba zdrowia, zdrowi jedynie chorzy, bo żeby się leczyć to trzeba mieć zdrowie!
Przecież możesz zmienić lekarza, jak Ci nie odpowiada. Kto Cię zmusza do chodzenia do takiego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wypowiedzi jest różny od głupoty do faktów. Zmień lekarza ktoś pisze. Można wymienić buty na nowe ,lekarz będzie ten sam tylko nazwisko inne.. I pracuje u kogoś za kasę na godziny i ma gdzieś Twoje zdrowie bo liczy się kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznij się leczyć tanio i profesjonalnie >>>>> http://www.oferta.omsignum.pl/paweltereszkiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...