Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NFZ zaoszczędzi. Na pacjentach?

Utworzony przez magda, 8 lipca 2011 o 18:47 Powrót do artykułu
bez przesady, a ile czasu na to potrzeba? z mojej przychodni zadzwonili i grzecznie poprosili o przyjście i podpisanie nowej deklaracji - poszłam i podpisałam i w czym tu trudność? no chyba że przychodni szkoda na telefon...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bezrobotnych Tusk przekazał już Europie, licząc tylko pieniądze przysyłane do Polski. Teraz kolej na wyrzucenie ich z systemu opieki zdrowotnej. Niech się o nich martwią Angole, Holendrzy, a Tusk znowu zaoszczędzi na rodakach. Te pogłoski o robieniu w Polsce miejsca dla Żydów, to musi być prawda.
0
magda napisał:
bez przesady, a ile czasu na to potrzeba? z mojej przychodni zadzwonili i grzecznie poprosili o przyjście i podpisanie nowej deklaracji - poszłam i podpisałam i w czym tu trudność? no chyba że przychodni szkoda na telefon...
NFZ na dwie zmiany?
0
Czy i jaka jest podstawa prawna unieważnienia umowy którą podpisałem przed rokiem 2004? Ustawa, rozporządzenie - dokument niższej rangi ma wartość rolki papieru toaletowego (zużytej). W przypadku kiedy NFZ kwestionuje mój podpis na umowie zawsze może skierować sprawę do prokuratury.
0
Ostatnio edytowany 9 lipca 2011 o 04:38
0
Co to znowu za bzdurne plany systemu opieki zdrowotnej ? U nas nigdy nie bedzie dobrze,przez te wszystkie idiotyczne ustawy umiera codziennie setki ludzi,przedewszystkim na raka.Kolejki do specjalisty,czekanie na badania, czekanie na leczenie operacyjne,to prawdziwa Z G R O Z A !Mam prawo do tej krytyki,bo przez to wszystko stracil bym Ojca.Pompowali mu po operacji jedynie masowo chemioterapie.W stanie kompletnego wyniszczenia organizmu zawiozlem go do Niemiec na leczenie tzw.Komplementarne w prywatnej klinice polskiego lekarza z Duesseldorfu dr.Gordona.Jest to bardzo znany terapeuta z dziedziny leczenia raka metodami integracyjnymi.Z biegiem lat adres ten jest znany nawet u nas w medycznie zacofanej ,biednej Polsce.Kliknijcie :dr.Gordon Theodor,komentarze !!wszystkie komentarze pisali wyleczeniz raka,pacjenci doktora Gordona.Medycyna integracyjna zastosowana u mego Ojca i jej wyniki-to kompletne wyleczenie z raka PLUCA-OSKRZELI .Przedtem nikt nie wierzyl w uzdrowienie mego Taty,lekarze kpili sobie z tego,ale teraz po siedmiu latach,kiedy Ojciec zyje i nawet pracuje zawodowo,pozamykali buzie. Drodzy RODACY,ogarnia mnie wstyd a przy tym olbrzymi smutek na te wszystkie polskie USTAWY,PLANY itd. Jedno tylko powiem na koniec,zamiast LEPIEJ,jest coraz GORZEJ !tylko kto tutaj ponosi WINE ???????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: