Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla mnie jeszcze gorszy od palacza na przystanku jest taki nie palący palacz w autobusie. Na śmierdzące ubranie i włosy nieskuteczna jest nawet sprawna klimatyzacja a w pojazdach bez klimatyzacji to równie uciążliwy pasażer jak kloszard.
 Dokładnie w autobusach od dawna powinien być taki zakaz. Ludzie nie mają w ogóle kultury paląc w autobusie papieros to papieros, nie ważne czy elektroniczny czy nie, nie każdy ma ochotę tym się truć. Serio tak ciężko wytrzymać te 15 - 20 min w autobusie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze!!! nienawidzę jak mi ktoś dmucha tym chińskim syfem w twarz na ulicy czy przystanku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wolnej przestrzeni palcie co chcecie, ale w autach i pomieszczeniach won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama vapuję Tabaque ale staram się zachowywać te same zasady co w przypadku papierosów analogowych, generalnie nie vapuję i tak w miejscach publicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu używam elektryka Foof i jestem bardzo zadowolona. Nie mam pojęcia czym podyktowane są te zmiany, ale na pewno część waperów na tym ucierpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...