Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie czytelni i bezpłatnego internetu. Bolesny zabieg na bibliotece

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2016 o 20:40 Powrót do artykułu
"Jeśli miałbym przeznaczyć pieniądze na remont pomieszczenia dla biblioteki to otwarcie przyznaję, że wolałbym je wydać na cel bezpośrednio związany ze szpitalem, bo na tym mi najbardziej zależy." Aha, czyli dobro pacjentów i komfort, nie jest bezpośrednio związany ze szpitalem? Daleko nam jednak do myślenia tego typu, że im jest pacjentowi ogólnie lepiej, tym lepiej dla jego zdrowia. Gdy nie musi się martwić o koszt parkingu odwiedzającej go rodziny, gdy nie musi płacić za TV. Ma do dyspozycji mniejszą salę, ma miejsce gdzie może wyjść i się zrelaksować. Szpital przy Kraśnickiej ma ogromny teren, a jest tam tylko trawiasta pustynia, a przecież mógłby służyć pacjentom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Pomieszczenie, które dotychczas zajmowała biblioteka zostanie podzielone. Połowę zajmą książki, drugą – rezonans, który ma obsługiwać pacjentów już w październiku." Panie Dyrektorze, niech Pan będzie człowiekiem. Po co szpitalowi rezonans? Powiększ Pan tę bibliotekę. Na Pana miejscu poszedłbym dalej, a mianowicie: - zamiast sali operacyjnej - bilard (można wykorzystać stojące tam stoły); - zamiast rentgena - gry i zabawy na PlayStation - gabinety zabiegowe przekształciłbym w pokój "mokrych spotkań" Idź na całość Dyrektorze, człowiek oczytany = zdrowszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Pomieszczenie, które dotychczas zajmowała biblioteka zostanie podzielone. Połowę zajmą książki, drugą – rezonans, który ma obsługiwać pacjentów już w październiku." Panie Dyrektorze, niech Pan będzie człowiekiem. Po co szpitalowi rezonans? Powiększ Pan tę bibliotekę. Na Pana miejscu poszedłbym dalej, a mianowicie: - zamiast sali operacyjnej - bilard (można wykorzystać stojące tam stoły); - zamiast rentgena - gry i zabawy na PlayStation - gabinety zabiegowe przekształciłbym w pokój "mokrych spotkań" Idź na całość Dyrektorze, człowiek oczytany = zdrowszy. Co to za tekst? Po co ta złośliwość? Pewnie, że w szpitalu potrzebny jest rezonas, ale potrzebna jest też biblioteka! Naprawdę tego człowieku nie zauważasz??? Widać należysz do tej olbrzymiej części Polaków, którzy nie plamią się czytaniem książek, stąd ten sarkazm! Nie rozumiesz, że ludzie w szpitalu potrzebują jeszcze czegoś więcej niż samego leczenia? Nie zdajesz sobie sprawy, jak na stan zdrowia wpływa NUDA?? Jestem pewien, że dyrektor szpitala, gdyby tylko zechciał, znalazłby pomieszczenia i na rezonans i na biblitekę!  GDYBY TYLKO CHCIAŁ!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tu się mylisz, bo czytam bardzo dużo książek. Uważam jednak, że w szpitalu bardziej przydatny jest rezonans niż biblioteka. Książki to pacjent sobie z domu może przynieść. Jak przeczyta, to mu rodzina wypozyczy na osiedlu kolejną. Z tego co napisałeś pod moim tekstem, to pasujesz mi na męża pani bibliotekarki, albo dalszą jej rodzinę. Taki sarkazm.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może z kaplicy da się wyroić miejsce na rezonans?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a i dobrze szpital jest placuwka dla chorego nie dla internauty monologicznie inaczej internauty
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: