Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie trzeba wieszać tabliczki "Uwaga! zły pies" itp.? Wojewoda unieważnił przepis

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2016 r. o 19:05 Powrót do artykułu
Nie wiem jak wy ale jako osoba publiczna czasem chodzę do ludzi i tam gdzie wisi tabliczka ostrzegawcza czekam na właściciela. Ale jak niema dzwonka czy tabliczki wtedy mam spore obawy, już uciekałam z posesji przed psem gdzie nie było tabliczki. Jeśli chodzi o spacer to mogę wysłać z sporym psem 6 latka i nie będę odpowiadać jak się mu wyrwie i np przewróci kogoś lub wystraszy bo nosi kaganiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za jakie grzechy Lublin pokarano takimi politykami, czy w urzedzie wojewodzkim jeszcze ktos mysli????Jak wojewodzie w pupe sie ktorys pupil wgryzie to szybko przywroci tabliczki. Swoja droga to teraz przydałyby sie tabliczki uwaga wściekłe kaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze tabliczki z napisem ,,dobiegam do bramki w dwie sekundy ... a ty?" miały właśnie takie zakończenie, takjakby ,,zaproszenie" na arenę. Wymowa napisu na sto pr. groźna i lekceważąca np. przechodniów lub kogokolwiek, listonosz, egent elektrowni, tp. Takie napisy powinny być całkowicie zakazane. A informacja o psie to podanie jego wielkości i groźności też. Jeżeli w tak ważnych sprawach patrycjat miasta niema prawa określać porządku, to kto ma to robić? Czyżby nikt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włazisz na cudze Uważaj. Brawo wreszcie ktoś mądrze pomyślał, MO i ORMO właśnie się kończy, inwigilacja służb także, szkoda że tak późno, człowiek odpowiada za swoje czyny, dotyczy to również właścicieli wyprowadzanych psów. Wcześniejszy przepis słóżył jedynie inwigilacji urzędników państwowych. Jescze raz powtarzam BRAWO,BRAWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkodliwy bardzo przepis , prawda panie wojewodo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobiegam do bramki w 2 sekundy, a ty?" Ja czytając ten debilny tekst już... przy tej bramce stoję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upał zaszkodził wojewodzie? Czyli rozumiem 5-cio letnie dzieci mogą sobie spacerować z rottweilerem? A może niech przyjdą z takim psem do gabinetu wojewody? Ciekawe, co mu odgryzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wojewodzie doradza Irasiad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie napis uwaga zła kaczka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba upał zaszkodził, ale wszystkim hejterom. Jest to chyba pierwsza logiczna decyzja urzędującego wojewody. Jakim prawem ktoś nakazał właścicielom wieszanie tabliczki: "Uwaga zły pies". Pies na posesji ma jej pilnować, więc skoro jej pilnuje to jaki zły? Jak idę do kogoś to dzwonię/wołam, a nie włażę jak na swoje.  O tak zwanych "psach niebezpiecznych" nawet szkoda pisać. Zapytam tylko przemądrzałych krytyków: ile jest przypadków pogryzień przez psy "ras niebezpiecznych", wyprowadzanych przez osoby niepełnoletnie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie też byly ciecie parkingowe. Coś tam se seplenił, ale na posesję nie wszedł. Grill mi sie udał, acz coś tam mi piłował gębę, już miałem dzwonić po policję, ale sobie poszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak amstaf gdzieś znowu rozszarpie dziecko lub rottweiler zje właściciekę, to tacy jak nasz wojewoda pójdą po rozum do głowy. Póki co pisowskie przydupasy każdy taki pomysł będą smarować wazeliną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hycel do gazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może tak być, bo po likwidację tego przepisu strasznicy miejscy będą bez roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda pisowski więc to oczywista oczywistość, że jest idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nie maja nad czym debatować? Dla mnie może i nie byc tabliczek. Jak jest czyjas posesja to bez zaproszenia właściciela nie powinno się wchodzić. Bez zaproszenia furtkę otwierają tylko głupki albo złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to będzie dużo odszkodowań za pogryzienia, szczególnie listonoszy i inkasentów. W wojewódzkim już myślenie zostało wyłączone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl dziecko, (chociaż to przesada żądać niemozliwego), co ma wspólnego amstaf zjadający kogokolwiek z tym przepisem? Właścicielka wchodząc do domu nie musi czytac tablicczek, dziecko zaś nie umie i nie powinno włamywać się na czyjąś posesję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...