Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie trzeba wieszać tabliczki "Uwaga! zły pies" itp.? Wojewoda unieważnił przepis

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2016 r. o 19:05 Powrót do artykułu
Ja usiebie mam UWAGA TEŚCIOWA, WCHODZISZ NA WŁASNE RYZYKO i nawet samochodu nie zamykam. Tylko mam problem bo listonosz korespondencje zostawia u sąsiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tępota... Ku.....a nie chodzi o to że sobie tabliczki nie możesz przyczepić, tylko że nikt ci nie może kazać to robić. Chcesz- wieszaj co ci się podoba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest obowiązek ustawodawczy sprawowania opieki na 6-latkiem. Ja nie rozumiem tej beztroski posiadaczy psów, szczególnie tych psów, które są uznawane za niebezpieczne, w stylu: "mój piesio jest łagodny, nie ma się czego bać, jeszcze nikogo nie pogryzł, warczy i sie wyrywa bo chce się bawić". Jeżeli pies pogryzłby moje dziecko to bym psa zabił na miejscu a jego właściciela chwilę później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...