Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie ulicy Lecha Kaczyńskiego w Lublinie?

Utworzony przez Gość, 28 maja 2010 r. o 19:33 Powrót do artykułu
cedet napisał:
A czym ten człowiek zasłużył się dla POLSKI i dla LUBLINA?
dał miliony państwowych pieniędzy dla KUL i dzierżawę działki po koszarach na Majdanku za symboliczną złotówkę z prawem pierszeństwa zakupu za podobną cenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, tylko nie ulica Kaczyńskiego!!!!!!!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ CZAS PRZEWIETRZYĆ RATUSZ I POZBYĆ SIĘ FICA Z WASILEWSKIM ,NIEZDECYDOWANIE I SŁUŻENIE JAKIMŚ TAM DORAŻNYM CELOM JEDNEJ PARTII TO NIE JEST DOBRE DLA NASZEGO PIĘKNEGO MIASTA,JEŻELI NAZYWA SIĘ ULICĘ NAZWISKIEM KURONIA KTÓRY Z ZE SWOJA PARTIĄ ZNISZCZYŁ GOSPODARCZO POLSKĘ TO DLACZEGO NIE MOŻE BYĆ ULICY KACZYŃSKIEGO KTÓRY ZGINĄŁ W WYPADKU JAKO PREZYDENT NASZEJ OJCZYZNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak to pełowskie środowisko kompletnie zbydlęciało... Zginął człowiek i czy go się lubiło czy nie to tak "protestować" na forum?? po śmierci?? Ja nie ukrywam, że np. Karpiniuka uważałem jak żył za jednego z najwiekszych ch.... partii oszustów, ale zginął, nie może już udowodnić swoim działaniem, że nim jednak nie był, więc do głowy by mi nie przyszło pisać takich rzeczy gdyby jakąś nową uliczkę chcieli mu zadedykować... Co za zbydlęcenie tego plebsu lubelskiego. Wpływ Biłgoraja, niestety....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...