Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie żłobka na Czechowie. Mieszkańcy go nie chcieli

Utworzony przez ja, 1 października 2014 r. o 21:59 Powrót do artykułu
Nie mieszkam na Czechowie ale od jakiegoś czasu słyszy się tylko zle rzeczy o mieszkańcach tej dzielnicy. Jestem mloda mama i być moze moje dziecko w przyszłym roku trafi do tego zlobka bo niestety mama wraca do pracy a na prywatny nas nie stać. Pozdrawiam wszystkich protestujących debili bo inaczej nazwać ich nie można... Nie chce sie nawet tego głębiej komentowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym ludziom z Młodej Polski juz wszystko przeszkadza.niedawno protestowali przeciw biurowcom izby skarbowej a te i ocz cieszą i dojazd mają własny
  Ale Czechów skorzystał na tej izbie skarbowej. Po głupie zaświadczenie trzeba jechać na Sądową.    To postawmy przy Twojej ulicy żłobek skoro jesteś taki mądry. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze 0 drących ryj mopów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...