Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomysł z jazdą na wprost z pasa do skrętu w lewo bardzo dobry.    Zapraszam Panów i Panie z Drogówki na skrzyżowanie.   Jak pokierują trochę ruchem to może zmienią zdanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja zbierania podpisów w sprawie przyspieszenia budowy całego odcinka S 19 !   petycjeonline.com/s_19   Zapraszamy  Lubelskie Stowarzyszenie Inicjatyw Studenckich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Jadąc z kierunku Lubartów przez rondo w strone Zamościa, z lewego pasa można pojechać na wprost. Na rondzie w tym miejscu nie ma poprowadzonej organizacji w ten sposób aby z tego pasa należało jechać w kierunku ul. Lwowskiej. Dlaczego jadąc od zamku można w takim razie tylko w lewo? Jeszcze przed budową to ok, nikt nic nie mówił, bo na wprost można było z dwóch pasów pojechać ale teraz jeśli jest taka potrzeba, a rondo spełnia inżynieryjne wymagania, żeby z lewego puścić ruch także prosto to gdzie policja widzi problem?     Coraz więcej aut jedzie z lewego prosto. Ja ostatnio miałem taką przygodę pokonałem rondo z pasa środkowego. Tuż za rondem, za przejściem dla pieszych (nie ma linii ciągłej) chcę wyprzedzić lewym pasem samochód jadący przedemną, włączam kierunek, skręcam powoli kierownice w lewo, zerkam w lusterko i co? Duże zdziwienie, mało nie wjechałem pod samochód, który pojechał z lewego pasa na rondzie prosto. Przecież go tam nie powinno być. Nic na szczęście się nie stało w pore zrezygnowałem ze swojego manewru. Ciekawe jak Policja by na to zareagowała. Dostał bym mandat za zajeżdżanie drogi? Ten z tyłu pewnie za jazde na wprost z pasa do skrętu w lewu.    Policja chyba widzi tylko miejsca, gdzie mogła by w nonsensowny sposób karać kierowców i broń Boże im tych miejsc nie psuć. Wystarczy tylko zmienić tablice informujące o segregacji ruchu na wysokości zamku i koniec z korkami i takimi przypadkami jak mój.     Spytam jeszcze, gdzie w takich sytuacjach jest wydział ochrony środowiska? Przecież w tym korku koło zamku w powietrze idą na darmo tony spalin. Oni nie muszą reagować i rozwiązywać problemu? Eco driving chyba popierają, czemu nie lobbują na rzecz zmniejszenia emisji tych wszystkich paskudztw samochodowych?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle jakim prawem prywatny przedsiębiorca zajmuje pas jezdni i paraliżuje ruch w jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań??? niech sobie zbuduje awaryjny pas ruchu i z niego korzysta na czas budowy. pytanie do władz miasta, kiedy będziemy jeździli normalnie w tym miejscu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdze codziennie tą trasą, skręcam w lewo w Lwowską. Za mną bardzo często kierowcy jadą prosto łąmiąc przepisy, ale jadą i nie stoją w korku na pasie obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle jakim prawem prywatny przedsiębiorca zajmuje pas jezdni i paraliżuje ruch w jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań??? niech sobie zbuduje awaryjny pas ruchu i z niego korzysta na czas budowy. pytanie do władz miasta, kiedy będziemy jeździli normalnie w tym miejscu???
Słuszna uwaga panie kierowco, ciekawe ile płaci za zajęcie pasa na dzień? Tym odcinkiem siedemnastki zarządza prezydent miasta, Zuku ile Lublin zyska na tym wynajeciu pasa bo kierowcy jak narazie traca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na  tym skrzyżowaniu powinno się wykonać następujące oznakowanie poziome: 2 pasy na wprost koło zamku należy przedłużyć żółtymi liniami za rondem, kierując je o jeden pas w lewo, wtedy samochody jadące prawym pasem na wprost pojadą koło pachołków, a lewy pas na wprost pojedzie koło pasa zieleni. Oczywiście koniczne jest usunięcie ograniczeń na rondzie ( z prawego pasa), a ustawienie ich za skrzyżowaniem po ukosie. Pozdrawiam wszystkich kierowców męczących się codziennie na tym skrzyżowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Jadąc z kierunku Lubartów przez rondo w strone Zamościa, z lewego pasa można pojechać na wprost. Na rondzie w tym miejscu nie ma poprowadzonej organizacji w ten sposób aby z tego pasa należało jechać w kierunku ul. Lwowskiej. Dlaczego jadąc od zamku można w takim razie tylko w lewo?(...) teraz jeśli jest taka potrzeba, a rondo spełnia inżynieryjne wymagania, żeby z lewego puścić ruch także prosto to gdzie policja widzi problem?     Coraz więcej aut jedzie z lewego prosto.    Policja chyba widzi tylko miejsca, gdzie mogła by w nonsensowny sposób karać kierowców i broń Boże im tych miejsc nie psuć.   
Tu widać, że mamy państwo opresyjne -policja oponuje, bo nie będzie mogła zarabiać na zasadzce; podobnie wylotówka dalej -zakryte od tygodnia znaki zwiększające dozwoloną prędkość do 70 km/h, więc trzeba się wlec lub płacić. Jak można na podwójnej krajówce DK12/17 tak spowalniać ruch?! Z istniejących trzech pasów tylko 1 pozwalający jechać w kierunku Zamościa/Lwowa to SABOTAŻ. Czy odpowiedzialny (wiem, na wyrost) urzędnik zadowoli się 1/3 pensji, czy mamy czekać na protest jak na Majdanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...