Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie było chętnych na zabytkowy pałac przy pl. Litewskim. Co zrobi UMCS?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2017 o 08:32 Powrót do artykułu
Budynek wart maksymalnie 4 m w obecnym stanie. Dodać do tego nieodpłatne użytkowanie przez UMCS do końca 19 roku. Nic dziwnego, że nikt nie był zainteresowany. Jeszcze najważniejsze brak parkingów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyburzyć w pi zdu i postawić coś nowego, koniecznie z dużym parkingiem podziemnym. Poza tym jak pracownicy mogą się nie zgodzić na sprzedaż czegoś przez pracodawcę?! Paranoja siakaś. Ja bym wyrzucił i zatrudnił bardziej lojalnych. Taka prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzeba ładnie poprosić konserwatora wojewódzkiego żeby wydał z siebie ekspertyzę taką jak w Puławach, napewno znajdzie się chętny deweloper na tę działkę ale pustą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak historyczne budynki powinny być pod kuratela panstwa a nie jakiegoś obrzydliwie bogatego typa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
marna lokalizacja, duże koszty remontu, pozwolenia konserwatorskie... to jelenia szybko nie znajdą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bez parkingu to nawet hotelu tam się nie będzie dało zrobić, ale parkingi są przecież beee. Z tego pośpiechu przed mistrzowstwami trampkarzy zrezygnowano z parkingu podziemnego pod Placem Litewskim . A i tak się nie wyrobili. Ot ironia losu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobra lokalizacja na DOM UCIECH , samo centrum a i chętnych by nie brakowało no i jaka reklama dla miasta :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Adaptacja tych budynków do jakiejkolwiek innej działalności kosztowałaby grube miliony PLN. Na pewno dużo więcej niż koszty zakupu budynków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"kupi budynek i [...] będzie go za darmo udostępniać uczelni" - naprawdę ktoś wymyślił coś takiego?? Nie wierzę w to co czytam, to niemożliwe !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech oddadzą spadkobiercom a nie próbują speniężyć nie swoje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DNO WIZERUNKOWE. MĘTNE INTENCJE, W KTÓRE NIKT NIE WIERZY. CO NA KOŃCU?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Sam plac ma kształt trójkąta. Stronę północną stanowią posesje Potockich, Sanguszków i Czartoryskich, stronę południową zabudowania kapucynów, stronę południową zabudowania bonifratrów." To dlaczego UMCS sprzedaje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
Bez parkingu to nawet hotelu tam się nie będzie dało zrobić, ale  parkingi są przecież beee. Z tego pośpiechu przed mistrzowstwami  trampkarzy zrezygnowano z parkingu podziemnego pod Placem Litewskim . A i tak się nie wyrobili. Ot ironia losu.
 Ty się lecz z tą swoją fobią budowania pod Litewskim parkingu. Samochody z centrum miast się wyrzuca a nie je zaprasza. Wbij sobie to do łba.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UMCS powinien pozostać w centrum Lublina ! Studenci tworzą tu koloryt miasta !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To dobra wiadomość! Bez studentów z funkcją typu hotel Pl Litewski będzie się coraz bardziej wyludniać. A tak mamy lifting placu i zagwarantowany ruch młodych ludzi. To fajnie wygląda wizerunkowo a nie pusta przestrzeń! Jeśli już to Muzeum Kresów w budynku instytutu politologii to byłaby ciekawa perspektywa - coś dla turystów i sąsiedztwo pomnika unii 1569r pasuje do tej funkcji. I fajny nowy placyk obok siedziby LTN. Ale przynajmniej w jednym z pałaców powinni zostać studenci. Moim zdaniem psychologii nie powinno się ruszać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UMCS powinien pozostać w centrum Lublina ! Studenci tworzą tu koloryt miasta ! Taaa. Wieczny problem z salami. Nigdzie nie ma miejsca. Na tę wydziały narzekają studenci i pracownicy.  Ale UMCS musi być w cetrnum Lublina... wypowiedź kogoś kto nigdy nie zaznał uroków tych wydziałów 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rocki - wbij sobie do łba, że żeby coś wyprosić, trzeba to czymś zastąpić. Przegubowce na zakorkowanej okopowej i trajtki na królewskiej to nie jest alternatywa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miałem kupic ale za 4 miliony i nie bede udostępniał za darmo tylko za pół darmo przykro mi ale ja budując w tym miejscu hotel też chce zarobic a musze go wyremontowac
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uczelnie Lubelskie, to apel do was: Więcej Odwagi! Popatrzcie jaki rozmach ma np. PWr. Oni choćby siedziby swojej Architektury w Parku Tołpy za Chiny Ludowe nie oddadzą. Mimo, że poniemiecka to piękna bryła. A ilość nowoczesnych budynków w kompleksie PWr i tak wzrasta. Rozmach się liczy, póki istnieją perspektywy. Później będzie za późno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Generalnie dobry Rektor powinien zasłynąć BUDOWĄ. Zły czy leniwy rektor będzie mimo szacownych tytułów naukowych miał po-szargane imię, jak choćby Andrzej Dąbrowski, który przeprowadził split w sposób karygodny względem kilkuset pracowników nienaukowych. Rektorzy, pamiętajcie, większość z was będzie czymś pamiętana. Lepiej, aby była to architektonicznie zachwycająca bryła, czy wyremontowane nabrzeże, niż obrzucanie jajkami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: