Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja się cieszę z nowego stadionu! W końcu będziemy mieli gdzie zorganizować koncerty dla gwiazd światowego formatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę z nowego stadionu! W końcu będziemy mieli gdzie zorganizować koncerty dla gwiazd światowego formatu
  z tymi gwiazdami to bym nie przesadzał ale też uważam że ten stadion Lublinowi jest potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy stadion to ogromna szansa dla Motoru. O wiele łatwiej przyciągnąć sponsora gdy zespół ma zaplecze infrastrukturalne. A że nasz region potrzebuje piłki na najwyższym poziomie niech świadczy fakt, że jak Łęczna grała w Ekstraklasie, ludzie z Lublina walili drzwiami i oknami na stadion Górnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy stadion to ogromna szansa dla Motoru. O wiele łatwiej przyciągnąć sponsora gdy zespół ma zaplecze infrastrukturalne. A że nasz region potrzebuje piłki na najwyższym poziomie niech świadczy fakt, że jak Łęczna grała w Ekstraklasie, ludzie z Lublina walili drzwiami i oknami na stadion Górnika.   Może niech MOTOR zacznie od złożenia w KRS sprawozdania finansowego  za 2012 rok , bo bez tego to nawet pralnia nie będzie zainteresowana sponsoringiem.   Później niech wyjaśni gdzie podziało się 0,5 miliona dokapitalizowania z września oraz co się działo przez ponad pół roku z ponad 1 milionem dokapitalizowania, że na dodatek ma zaległości płacowe wobec zawodników.   To boisko będzie przysłowiowym gwoździem do trumny nie tylko dla MOTOR i MOSiR ale i dla ich właściciela czyli naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będziemy mieć dobry stadion, dobre warunki do trenowania, dobrzy zawodnicy będą chcieli grać u nas. Komu się chce teraz ganiać za piłką na tym kartoflisku? Z przyjemnością przyjdę na mecz na nowy obiekt z całą swoją rodziną - tak jak to robią np. w Barcelonie na Camp Nou. Nowa arena powinna nie straszyć wyglądem, być bezpieczna, mieć punkty gastronomiczne. 
buahahaah czlowieku odstaw leki albo zmień bo takich bredni to ja już dawno nie czytałem. Zadam pytanie odpowiedzi nie oczekuje bo znam, w ogóle wierzysz w to co piszesz? Porównujesz Barcelone do jakiegoś Motoru i stadionu w Bracelonie i w Lublinie? Wiem, że nie wierzysz jakbym chciał sobie zjeść hot-doga albo napić się pepsi to pójde na Orlen albo Statoil co to ma do poziomu sportowego? Hot-dog na stadionie jest tak potrzebny jak ku... majtki. Zawodnicy chcą mieć wypłate na koncie a nie boisko, założę się, że jakby w V lidze gość płacił zawodnikowi 20 tys to by grał i na kartoflisku. A na tym stadionie nikt nie będzie trenował wyobraź sobie, że codziennie raz dziennie po półtorej godziny lata 25 gości w korkach, murawa by była do wymiany po 2 tygodniach, ale jak się nie ma pojęcie o funkcjonowaniu klubów piłkarskich to się o Barcelonach i hot-dogach na stadionach marzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy byłby z PIS i zamiast stadionu to w tym samym miejscu wielki pomnik Kaczyńskiego coś na wzór Chrystusa w Świebodzinie :)
W tym miejscu byłaby nadal przynosząca zyski i dająca zatrudnienie jedna z najnowocześniejszych w UE cukrownia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan superprezes utopi stadion w basenie i taki będzie efekt jego rządów. Jak u Barei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy przypadkiem "wizytacja" stadionu nie zbiegła się w czasie z rozprawą w sądzie pracy ? - tak tylko pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...