Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wystarczy postawić kontrolę ITD przy drodze i problem się sam rozwiąże, bo dostanie gość taką karę że przestanie mu się idzie od razu opłacać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta firma jest ok to te weselniki to mściwe aj szkoda gadać kto tam mieszka blisko ten wie że firma z odpadami nikomu nie szkodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składowisko to smród sprzedajcie dom wójtowi niech mieszka z rodzina blisko składowiska to zmieni zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie wiedziałem że gruz folia papier styropian wydzielają smród a mieszkam blisko i ani mi ani mojej rodzinie to wcale nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEPIEJ niech weselniki się zajmą swoim interesem i niech ludziom nie dają odgrzewanych potraw i nie okradają z ciast owoców i alkoholu to może będą mieli więcej wesel a i polecam barszczyk w tym lokalu pobyt w toalecie gwarantowany co pół godziny przez cały dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...