Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcesz lekcji religii? Złóż to na piśmie

Utworzony przez Nikita, 4 października 2013 o 09:12 Powrót do artykułu
Kampania nienawiści do katolików w Polsce jak widać trwa, a skoro tak ochoczo relacjonują to lubelskie media, to bardzo proszę szanowną redakcję o podanie z jakich projektów, funduszy finansowana jest działalność tej szemranej fundacji. Czekam z niecierpliwością na wynik dziennikarskiej dociekliwości :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żeby się wypisać , najpierw potrzeba by się zapisać. Nie ma zapisywania z automatu na coś, co jest nieobowiązkowe.
0
"Chcemy wiedzieć, ile osób nie chodzi na religię, aby zorganizować im tym czasie inne zajęcia." Może by tak odwrócić proces myślenia, pani dyrektor?   
0
"Na etykę z Ratusza pieniędzy nie dostajemy". Ale na religię dostajemy. Tak po polsku wygląda oddzielenie cesarskiego od boskiego.
0
chyba miało być odwrotnie,ale klechy przejęły władzę w szkołach i postawione wszytko do góry nogami.I dziwić się że na zajęcia dodatkowe nie ma pieniędzy,jak sami pchamy klechom w d....
0
Kampania nienawiści do katolików w Polsce jak widać trwa, a skoro tak ochoczo relacjonują to lubelskie media, to bardzo proszę szanowną redakcję o podanie z jakich projektów, funduszy finansowana jest działalność tej szemranej fundacji. Czekam z niecierpliwością na wynik dziennikarskiej dociekliwości :-)
Do Nikity: To nie jest kampania nienawiści do katolików. Oni nie są  winni że są ubodzy duchem i dają się omamić przez kler. To jest obrona ludzi normalnych przed zawłaszczaniem państwa, miasta, szkół, przedszkoli itd. przez agresywny, żądny władzy i pieniędzy, zdemoralizowany kler.
0
Dlaczego dzieci (i rodzice) nie sa informowani o tym, że religia jest przedmiotem nieobowiązkowym? Dlaczego dzieci są ZMUSZANE do chodzenia na lekcje religii a gdy nie chcą, to MUSZĄ się wypisywać? (a kto i jak je zapisał???). Dlaczego szkoły nie zapewniają możliwości wyboru między zajęciami dodatkowymi: etyką a religią? Dlaczego pieniądze na etaty katechetów są a na etaty etyków ich brakuje?  
0
Katoliku Nikito, nikt Cię nie nienawidzi. Przeciwnie, życzę Ci abyś zmądrzał, dużo czytał i poznał prawdę a prawda Cię wyzwoli.
0
Dlaczego dzieci (i rodzice) nie sa informowani o tym, że religia jest przedmiotem nieobowiązkowym? Dlaczego dzieci są ZMUSZANE do chodzenia na lekcje religii a gdy nie chcą, to MUSZĄ się wypisywać? (a kto i jak je zapisał???). Dlaczego szkoły nie zapewniają możliwości wyboru między zajęciami dodatkowymi: etyką a religią? Dlaczego pieniądze na etaty katechetów są a na etaty etyków ich brakuje?
  Brawo. To są podstawowe pytania. Ale nie sądzę aby Ci ktoś z władz odpowiedział. Bo jutro już by nie był władzą. Kościół ma długie ręce.
0
Załatwianie od tz d...y strony.Powinno być wpierw oświadczenie rodzica że chce by pociecha miała lekcje religii .
0
Nie chcesz religii w szkole to wypier.. księdza ze szkoły! - tak jak wypier... Ciebie ksiądz z Kościoła!
0
Moje dziecko uczęszcza do ZSE im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. Oczywiście podpisałam oświadczenie, iż syn nie będzie uczęszczał na lekcje religii. W czasie trwania tych zajęć uczniowie muszą przebywać w szkolnej bibliotece gdzie sprawdzana jest lista obecności. Nie rozumiem tylko jakim prawem szkoła wymaga od rodziców podania ( obowiązkowo) parafii do której należy dziecko aby donieść księdzu proboszczowi o fakcie nieuczęszczania na lekcji religii. Czy to jest zgodne z prawem ?
0
Moje dziecko uczęszcza do ZSE im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie. Oczywiście podpisałam oświadczenie, iż syn nie będzie uczęszczał na lekcje religii. W czasie trwania tych zajęć uczniowie muszą przebywać w szkolnej bibliotece gdzie sprawdzana jest lista obecności. Nie rozumiem tylko jakim prawem szkoła wymaga od rodziców podania ( obowiązkowo) parafii do której należy dziecko aby donieść księdzu proboszczowi o fakcie nieuczęszczania na lekcji religii. Czy to jest zgodne z prawem ?
  Pewnie na wypadek, gdyby syn za jakiś czas chciał brać ślub kościelny. Wierz mi, bywają tacy bezczelni "ateiści".
0
Katoliku Nikito, nikt Cię nie nienawidzi. Przeciwnie, życzę Ci abyś zmądrzał, dużo czytał i poznał prawdę a prawda Cię wyzwoli.
  Prwada wg Carlina? Dziękuję, postoję.
0
Do Nikity: To nie jest kampania nienawiści do katolików. Oni nie są  winni że są ubodzy duchem i dają się omamić przez kler. To jest obrona ludzi normalnych przed zawłaszczaniem państwa, miasta, szkół, przedszkoli itd. przez agresywny, żądny władzy i pieniędzy, zdemoralizowany kler.
Pastorze, niech pastor hamuje język. 
0
Niech te lewackie oszołomy wypierdki januszka PaliCioty się w końcu odwalą od ludzi i nie mówią im jak mają wychowywac własne dzieci
0
Niech te lewackie oszołomy wypierdki januszka PaliCioty się w końcu odwalą od ludzi i nie mówią im jak mają wychowywac własne dzieci
Też Marcin. Jestem lewacką Paliciotąi jestem z tego dumny.A moje dzieci chce wychowywać w nowoczesnym świeckim państwie a nie w średniowiecznym klechistanie.Religia won ze świeckich szkół.Kto chce niech sobie chodzi do kościoła a ode mnie i moich dzieci wara!
0
fundacja ma rację,religia została wprowadzona rozporządzeniem po cichu,a czarni jak złapią przyczółek to go nie popuszczą.Tu trzeba winić rząd że to toleruje
0
Suchocka i Skubiszewski powienni być postawieni z zarzutami karnymi za zdradę kraju za przepchnięcie kolanek konkordatu.Na skubiszewskiego już za późno, ale na Suchocką jest jeszcze czas zważywsz zę wraca z anbasadora w Watykoanie, ze stanowiska któe niechybni eotrzymała za  w/w sprawę.
0
Nie chcecie religii to macie co chcecie. NIE ZNACIE BOGA , ZABIJACIE WLASNE DZIECI. MORDERSTWA  IZLODZIEJSTWO  TO WAM PASUJE??? POZNAJ BOGA , ZMIENISZ SIE!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: