Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIE dla marszu nacjonalistów w Lublinie - apelują znani Polacy

Utworzony przez HEKTOR - 55, 17 maja 2010 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Jeśli organizacja nie jest zdelegalizowana, powinna miec prawa do przemarszu i manifestacji na równi z innymi. W demokratycznym państwie poglądy nie mogą byc zunifikowane, jednobrzmiące, ważne jest abyśmy różniąc sie w odbiorze i ocenie otaczającej nas rzeczywistości potrafili się różnic w sposób cywilizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a szanowna redakcja to już nie ma innych zdjęć nacjonalistów? w takim razie przy artykulach o homosiach pokazcie zbereźne i ochydne zdjęcia przytulających się i całujących mężczyzn albo transseksualistów, którzy idą ulicami naszych miast, taką chcecie wolność ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znani polacy hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AP6P42 napisał:
a szanowna redakcja to już nie ma innych zdjęć nacjonalistów? w takim razie przy artykulach o homosiach pokazcie zbereźne i ochydne zdjęcia przytulających się i całujących mężczyzn albo transseksualistów, którzy idą ulicami naszych miast, taką chcecie wolność ?
Chcemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no prosze jakie to autorytety sie podpisaly - obronczyni pedofila Polanskiego - Holland, lesba i feministka Suka, przepraszam Szczuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech sobie chodzą skora szczuka moze to i kazdy moze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Kazia Szszzszczuka jest przeciw to ja chętnie bym przemaszerował razem z ONR. Niestety nie będzie mnie wtedy w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszystowskie gnoje z polskimi flagami ! ku***, koniec świata !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoływanie się na tradycję wielokulturowości miasta nie może usprawiedliwiać próby uniemożliwienia wyrażenia własnych poglądów przez ONR, do czego w demokratycznym państwie członkowie i sympatycy mają niezaprzeczalne prawo jako część narodu. Sygnatariusze apelu nie mogą nikomu odmawiać prawa do odmiennego postrzegania otaczającej rzeczywistości społeczno-politycznej, bo jest to właśnie związane z zasadą że, w wielokulturowym państwie leżącym w sercu Europy wszyscy obywatele mieli prawo do wyznawania własnej wiary i poglądów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie jakie te ku..wy są zuchwałe. Demokracja im nie odpowiada? Chcą naciskać na władze? Dla nich najlepsze są marsze pedałów i ćpunów w całej Polsce. Ja nie jestem sympatykiem nacjonalistów ale całym sercem jestem z nimi i mam nadzieje, że marsz się odbędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONR ZYJ NA ZAWSZE! POLSKO! ZYDOWSKIM AUTORYTETOM NARA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ultrakomuniści i ich dzieci protestują? Czy nacjonalizm może istnieć tylko w Rosji, USA i Izraelu? A. Holland jest córką stalinowca, K.Gebert synem działacza KPP a SZczuka skarży się w NYT, że jest w POlsce prześladowana ze względu na preferencje seksualne i narodowość. Nie miałem czasu poszperać kim był jej tatuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz po całym Lublinie chodzi fama że słynne ze swej nieudolnosci (vide mecze RKS MOTOR LUBLIN) oddziały ZOMO maja początkowo zrobić taki luz aby doszło do zadymy miedzy ONR a ANTIFĄ aby potem móc urządzic sobie ćwiczenia (poligon doświadczalny) i moze któtys z funkcjonariuszy MO temu zaprzeczy. Tyko że do marszyu ONR maja dojsć postronne osoby oraz komvbatanci walk z lewacka sowiecka zarazą UB/AL/KBW weterani i partyzanci z WIN i NSZ oraz szukajacy zadymy kibice kilku klubów z województwa lubelskiego - wówczas na animocje klubowe jest embargo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holand wraz z tym towarzystwem niech jedzie na Ziemię Palestyńską i tam protestuje przeciwko żydowskiemu faszyzmowi.Żdowscy oprawcy nie niosą szturmówek ale broń która zabija niewinne palestyńskie dzieci.Niech Holland poczyta w szwedzkiej gazecie Aftonbladet co jej pobratymcy robią ze zwłokami zamordowanych arabów ...pobierają i handlują organami.Niech Holland poczyta co żydowscy lekarze w szpitalach w Rehowot i Gederze robili z ofiarami holokaustu ,jak kończyli dzieło Mengelego.Natomiast tu na Polskiej Ziemi ,Polskie Dzieci nie muszą pytać się żydów o pozwolenie na demonstrowanie swojej woli -nawet takiej która będzie odmienną od woli Betlejewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli w imię poprawności politycznej mam zostac pedałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszko Holand, Kaziu Szczuku(i reszta) NIE LĘKAJCIE SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toster napisał:
patrzcie jakie te ku..wy są zuchwałe. Demokracja im nie odpowiada? Chcą naciskać na władze? Dla nich najlepsze są marsze pedałów i ćpunów w całej Polsce. Ja nie jestem sympatykiem nacjonalistów ale całym sercem jestem z nimi i mam nadzieje, że marsz się odbędzie.
JA MAM SWOJE LATA ALE PÓJDĘ I WESPRĘ MŁODYCH JAK TYLKO POTRAFIĘ .WYLAZŁO ŻYDOSTWO ZZA GRUBEJ KRESKI MAZOWIECKIEGO ZA KTÓRĄ TO WCZEŚNIEJ WYCZYŚCIŁO SWOJE ŻYCIORYSY SPLAMIONE KRWIĄ POLSKICH PATRIOTÓW I ŚMIĄ TU JESZCZE O CZYMŚ DECYDOWAĆ. DO IZRAELA I TAM NAPRAWIAJCIE ŚWIAT ....A JEST CO,WYSTARCZY TYLKO NIE ULEGAĆ ŻYDOWSKIM SUGESTIOM I WASZEJ PROPAGANDZIE A SAMEMU OCENIĆ SYTUACJĘ. NIE LICZCIE NA TO ŻE BEZKARNIE BĘDZIECIE WPUSZCZAĆ GOŁYCH ZBOCZEŃCÓW DO NASZYCH ŚWIĄTYŃ, NIE LICZCIE NA BEZKARNĄ DYWERSYFIKACJĘ NASZEJ KULTURY,NASZEJ WIARY.WIDZIMY JAK GRODZICIE ZIEMIĘ PALESTYŃSKĄ ,MUSIMY MIEĆ NA UWADZE I TO ŻE SIĘGNIECIE PO NASZĄ ,NICZYM KUKUŁCZE PISKLĘ PO GNIAZDO TRZCINIACZKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Faszystowskie gnoje z polskimi flagami ! ku***, koniec świata !
TY ŻYDOWSKI BALZEBUBIE PRECZ OD POLSKICH DZIECI. GNOJU TO MOŻE TY NAROBIŁEŚ A TEN ROZPŁYWA SIĘ PO POLSKIEJ ZIEMI I WYPISUJE HASŁA BETLEJEWSKIEGO PO ŚCIANACH NASZYCH DOMÓW.CI CHŁOPCY TE FLAGI NIOSĄ Z DUMĄ I POLSKA ZNACZY DLA NICH ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ WARTOŚĆ M2 ZIEMI......KUMASZ ? CZY MOŻE WZIĄŁEŚ SREBRNIKI OD ANTI DEFAMATION LEAGUE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaziu SZ niech i te łyse pedałki mają coś z życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO STYXA- Polską flagę mogą nosic ci którzy czują się Polakami, jak również postępują zgodnie z Polską racją stanu i działają dla dobra własnego kraju. Warto zapamiętac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...