Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIE dla marszu nacjonalistów w Lublinie - apelują znani Polacy

Utworzony przez HEKTOR - 55, 17 maja 2010 r. o 21:29 Powrót do artykułu
KADRYLION napisał:
JA MAM SWOJE LATA ALE PÓJDĘ I WESPRĘ MŁODYCH JAK TYLKO POTRAFIĘ .WYLAZŁO ŻYDOSTWO ZZA GRUBEJ KRESKI MAZOWIECKIEGO ZA KTÓRĄ TO WCZEŚNIEJ WYCZYŚCIŁO SWOJE ŻYCIORYSY SPLAMIONE KRWIĄ POLSKICH PATRIOTÓW I ŚMIĄ TU JESZCZE O CZYMŚ DECYDOWAĆ. DO IZRAELA I TAM NAPRAWIAJCIE ŚWIAT ....A JEST CO,WYSTARCZY TYLKO NIE ULEGAĆ ŻYDOWSKIM SUGESTIOM I WASZEJ PROPAGANDZIE A SAMEMU OCENIĆ SYTUACJĘ. NIE LICZCIE NA TO ŻE BEZKARNIE BĘDZIECIE WPUSZCZAĆ GOŁYCH ZBOCZEŃCÓW DO NASZYCH ŚWIĄTYŃ, NIE LICZCIE NA BEZKARNĄ DYWERSYFIKACJĘ NASZEJ KULTURY,NASZEJ WIARY.WIDZIMY JAK GRODZICIE ZIEMIĘ PALESTYŃSKĄ ,MUSIMY MIEĆ NA UWADZE I TO ŻE SIĘGNIECIE PO NASZĄ ,NICZYM KUKUŁCZE PISKLĘ PO GNIAZDO TRZCINIACZKA.
PADADA RÓWNOŚCI ŁYSYCH PEDRYLKÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEKTOR - 55 napisał:
DO STYXA- Polską flagę mogą nosic ci którzy czują się Polakami, jak również postępują zgodnie z Polską racją stanu i działają dla dobra własnego kraju. Warto zapamiętac.
do tego 5 heil-nekenów proszę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZLACHETNA SZCZUKA KPIŁA I POMAWIAŁA KALEKĄ OSOBĘ.KOBIETA KTÓRA UWAŻA SIĘ ZA SZTANDAROWĄ FEMINISTKĘ A JEDNOCZEŚNIE PROTESTOWAŁA W OBRONIE RAJMUNDA LIEBLINGA (ps.ROMAN POLAŃSKI). JAKOŚ NIE ZDOBYŁA SIĘ W TYM PRZYPADKU NA WSPÓŁCZUCIE ZGWAŁCONEJ KOBIECIE,A WŁAŚCIWIE DZIECKU ?. TEN FAKT DOSKONALE POKAZUJE GDZIE ONA MA IDEĘ ....WYRACHOWANA CYNICZKA I PRÓŻNA BABA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do tego 5 heil-nekenów proszę?
Nie ma zwrotu heil w języku Polskim, proszę nie obrażac ludzi którzy utożsamiają się z własnym krajem a nie z faszyzmem. Bycie patriotą, choc dla niektórych to pojęcie jest anachronizmem nie oznacza konieczności nieuznawania praw innych do wyznawania własnych przekonań ,wiary czy demonstrowania przekonań. Przywołanie faszystowskiego pozdrowienia niczemu nie służy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEKTOR - 55 napisał:
Nie ma zwrotu heil w języku Polskim, proszę nie obrażac ludzi którzy utożsamiają się z własnym krajem a nie z faszyzmem. Bycie patriotą, choc dla niektórych to pojęcie jest anachronizmem nie oznacza konieczności nieuznawania praw innych do wyznawania własnych przekonań ,wiary czy demonstrowania przekonań. Przywołanie faszystowskiego pozdrowienia niczemu nie służy.
Czy ja coś pisałem o zwrocie "heil"? Chodzilo mi tylko o ten dziwny tik nerwowy NIEKTÓRYCH nacjonalistów (nie mylić z faszystami czy coś pokręciłem? ) polegający na pokazywaniu prawą ręką słońca/księżyca/samolotu... Jest groźny dla zdrowia- może doprowadzić do prezesury w Telewizji Publicznej Bycie patriotą... Jakie to piękne- prawie się wzruszyłem. Wszyscy jesteśmy patriotami- wspólnie pracujemy żeby w NASZEJ Polsce było coraz lepiej. Czym dla Ciebie jest patriotyzm- bieganiem z flagą? Dla mnie to szacunek dla Polski, dla każdego, niezależnie od poglądów i wiary, praca dla Niej, poznawanie NASZEGO Kraju, NASZEJ historii, folkloru, kultury i przekazywnaie tej wiedzy dalej. Polska to MY- nie PIS PO SLD czy jakieś inne NOPy i MW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow napisał:
Czy ja coś pisałem o zwrocie "heil"? Chodzilo mi tylko o ten dziwny tik nerwowy NIEKTÓRYCH nacjonalistów (nie mylić z faszystami czy coś pokręciłem? ) polegający na pokazywaniu prawą ręką słońca/księżyca/samolotu... Jest groźny dla zdrowia- może doprowadzić do prezesury w Telewizji Publicznej Bycie patriotą... Jakie to piękne- prawie się wzruszyłem. Wszyscy jesteśmy patriotami- wspólnie pracujemy żeby w NASZEJ Polsce było coraz lepiej. Czym dla Ciebie jest patriotyzm- bieganiem z flagą? Dla mnie to szacunek dla Polski, dla każdego, niezależnie od poglądów i wiary, praca dla Niej, poznawanie NASZEGO Kraju, NASZEJ historii, folkloru, kultury i przekazywnaie tej wiedzy dalej. Polska to MY- nie PIS PO SLD czy jakieś inne NOPy i MW.
Kolego nie martw się o patriotów i o Poprawnych godnie reprezentowanych przez "kwiat" demokratów z gwiazdą Dawida w dowodzie. Czy tym ludziom od szmoncesowej kultury jest tak żle jak użalają się kiedy i gdzie się tylko da. Można śmiało wrócić na ojczyzny łono czytaj do Izraela i tam głosić swoje judaszowe poglądy. Ratusz sypnie duże ciaki dla Poliji i szmoncesowych antyfaszystów typu: Pietrasiewicze, Zemerowe i inni. Dla pieniędzy znajdą się uszczęśliwiacze Polski, których liczba na pewno przekroczy 200 osóbek morawskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka Holland, Konstanty Gebert i Kazimiera Szczuka WIELKIE AUTORYTETY. Aż człowieka korci, by przyłączyć się do marszu. Jeszcze tylko Michnika i Komorowskiego brak, a wtedy zmienię poglądy i zostanę nacjonalistę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sa właśnie produkty Rydzyko i Kaczo podobne.Sianie nienawiści i szczucie Polaków na siebie i sąsiadów daje efekt, częśc prymitywnej młodzierzy utozsamia się z takimi indywiduami co to u siebie nie widzą wad tylko u innych. Żal tylko ,że kler i biskupi w większości to popierają.Najczęściej są to ludzie którym uczciwa praca,rodzina są pojęciem obcym.Żyją i chcą życ jak pasożyty na koszt innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Agnieszka Holland, Konstanty Gebert i Kazimiera Szczuka WIELKIE AUTORYTETY. Aż człowieka korci, by przyłączyć się do marszu. Jeszcze tylko Michnika i Komorowskiego brak, a wtedy zmienię poglądy i zostanę nacjonalistę
Też chciałem to napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja pozwala. A ci państwo są polskimi obywatelami /niestety/ ale nie Polakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimiera Szczuka jest dla mnie takim samym autoryterm jak Ariel Szaron albo Roman Dmowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Kazimiera Szczuka jest dla mnie takim samym autoryterm jak Ariel Szaron albo Roman Dmowski
dobrze powiedziane, ale jak chcą przejść przez miasto to niech idą, będzie spokojnie jak zieloni, środowiska gejowskie czy inne tego typu grupy nie będą się tam kręcić, wtedy tylko przejdą się z punktu A do punktu B i rozejdą we wszystkich kierunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Kazimiera Szczuka jest dla mnie takim samym autoryterm jak Ariel Szaron albo Roman Dmowski
Weź wracaj do szkoły, bo jeśli porównujesz Szczuke do Dmowskiego to ja nie mam słów na twój poziom intelektualny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jojne napisał:
Kolego nie martw się o patriotów i o Poprawnych godnie reprezentowanych przez "kwiat" demokratów z gwiazdą Dawida w dowodzie. Czy tym ludziom od szmoncesowej kultury jest tak żle jak użalają się kiedy i gdzie się tylko da. Można śmiało wrócić na ojczyzny łono czytaj do Izraela i tam głosić swoje judaszowe poglądy. Ratusz sypnie duże ciaki dla Poliji i szmoncesowych antyfaszystów typu: Pietrasiewicze, Zemerowe i inni. Dla pieniędzy znajdą się uszczęśliwiacze Polski, których liczba na pewno przekroczy 200 osóbek morawskich.
Masz rację- i łyse pedałki z NOPu mają prawo do szczęścia. Czasem tylko podczas marszu pojawi się jakaś Helga, tak dla niepoznaki jako kamuflaż a stado rozwrzeszcanych pedałko-narodowców trzymając się za rączki będzię skandować: "chłopak dziewczyna prawdziwa rodzina"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY MA PRAWO DO MANIFESTACJI ,LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OGŁUPIĆ ,TZW PSEUDO ELITY ROBIA WAM WODĘ Z MÓZGU ,ZACZNIJCIE MYŚLEĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze by tak się inni przyłaczyli np zielonion też chcą jak nalepiej dla Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć,że propagatorka pluralizmu politycznego lat "80-tych dzisiaj prosi o zakazanie manifestacji.Och POLSKO,POLSKO dorobiłaś się elit!Mi jako obywatelowi tego tzw."państwa" jest rzeczywiście wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wspólnego z patriotyzmem mają ludzie wychwalający nazizm i używający swastyki jako swojego znaku? ######www.narodowiec.com.pl/forum/viewtop...e2690087aa#6378 Tutaj kilka wypowiedzi ludzi z brygady świętokrzyskiej ONR (pewnie pojawią się w lublinie). A co z patriotyzmem mają wspólnego okrzyki w stylu "jak złapiemy - połamiemy" (użyte na wyżej wymienionej demonstracji w Kielcach) czy "zrobimy z wami co Hitler z Żydami"? Nie wspominam już o faszystowskim pozdrowieniu używanym na ich demonstracjach... Ciekawe czy mieliby tyle odwagi żeby stanąć z wyciągniętą w tym geście prawą ręką przed żyjącymi jeszcze bohaterami Powstania Warszawskiego... Ciekawe jak odczytaliby to kombatanci, czy nie pomyśleliby, że "chwała wielkiej Polsce" krzyczane przez nich nie jest bądź co bądź ironiczne... Patriotyzm - TAK!!! Nacjonalizm i uprzedzenia - NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zhwrk napisał:
Weź wracaj do szkoły, bo jeśli porównujesz Szczuke do Dmowskiego to ja nie mam słów na twój poziom intelektualny...
Ja nie mówię o ich progamach ani reprezentowanym poziomie intelektualnym. Po prostu żadne z nich nie jest dla mnie autorytetem. Czy teraz zrozumiałeś o co chodzi w moim komentarzu? Wiele osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem ale nie bierz tego do serca. To pewnie wina McDonalda, gdzie nawet instrukcja obsługi frytek jest obrazkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL-owcy są z wami...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...