Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie jedzie Pani przypadkiem do Lublina?" Starszy pan ma ważny powód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 o 10:22 Powrót do artykułu
Ale jaja jechałem w 2015 r. jako opiekun tego Pana ze zniżką :) odwiedza grób żony na ul. Lipowej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
This is love
1
To jest prawdziwa miłość.
1
A czy nie będzie też potrzebował asystenta na drogę powrotna do Warszawy?
0
Miło - koleke mogły by dać mu dożywotni bilet i tak nie zbiednieją po co ma szukać osób...
0
Przecież to jest namawianie do oszustwa. Publiczne promowanie wyłudzania zniżki od PKP na fikcyjnego opiekuna. Ten artykuł może bardziej zaszkodzić temu człowiekowi niż pomóc.
0
Wdzisiejszych czasach ludzie juz tak nie kochaja....
0
totalna głupawka w rodzaju "łańcuszek szczęścia"
0
W Kurierze to samo...
0
poczytaj kim jest opiekun... a jak już będziesz wiedział/a to wtedy komentuj
0
Jakie namawianie do oszustwa?? Zwykła ludzka życzliwość i pomoc. Kaczyński i Maciarenko nie tyle nam podpie... codziennie i jakoś głosowaliście na nich
0
Starasz pani zaczepiła mnie pod Novą i powiedziała, że jeżeli zaopiekuję się paczką fajek to uzyskam zniżkę nawet do 50% ceny sklepowej. Nie skorzystałem, ale może warto nagłośnić sprawę i zorganizować akcję pomocy tej pani?
0
Była metoda na wnuczka, a teraz na towarzysza podróży ;) Nie marudzić, tylko pomóc panu.
0
"Przysługuje mu asystent i duża zniżka w związku z tym na podróż" Duża zniżka przysługuje asystentowi - starszy pan ma tą zniżkę nawet gdyby jechał sam. Więc albo rzeczywiście potrzebuje pomocy w podróży albo jest to wyłudzanie zniżek od PKP.
0
a do Włocławka ktoś nie jedzie....
0
Mój tata również spotkał tego Pana, jakiś czas temu. Kilka razy się przejedzie i grosz zostaje w kieszeni.
0
tylko jest jedno ale.On za usługię bierze kasę
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież to jest namawianie do oszustwa. Publiczne promowanie wyłudzania zniżki od PKP na fikcyjnego opiekuna. Ten artykuł może bardziej zaszkodzić temu człowiekowi niż pomóc.
-------------------------------------------------------------
ten pan podejrzewam, że ma emeryturę jałmużnę, a ja kuźwa biorą 500+ za leżenie, piprzenie sie i rozmnażanie za darmo to ci nie przeszkadza, gdyby on miał godną emeryturę za pracę to nie musiałby prosi o pomoc, podejrzm, że co niedziela modlisz się o to jak dopieprzyć uczciwym
0
Widzę ludzie z pkp zaczynają się irytować bo ktoś może na tym skorzystać :D
0
baranisko napisał:
-------------------------------------------------------------
ten pan podejrzewam, że ma emeryturę jałmużnę, a ja kuźwa biorą 500+ za leżenie, piprzenie sie i rozmnażanie za darmo to ci nie przeszkadza, gdyby on miał godną emeryturę za pracę to nie musiałby prosi o pomoc, podejrzm, że co niedziela modlisz się o to jak dopieprzyć uczciwym
Na Kurierze ktoś napisał, że to syn Zawiszy, tutaj, ze bierze za to kase. Nie wiem czy to prawda. Załóżmy, że robi to bezinteresownie. Podchodzi do kogoś i pyta czy chcesz sobie pojechać do Lublina z 95% zniżką? Onże ma stałą zniżkę niezależnie od tego pojedzie sam czy z kimś. Gdzie tu jest pomoc starszemu Panu? To poprostu naciąganie PKP. Zachowanie podobne do kupowania i zwracania rzeczy w Lidlu. Promowanie tego to ŻENADA.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: