Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie jedzie Pani przypadkiem do Lublina?" Starszy pan ma ważny powód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Ale jaja jechałem w 2015 r. jako opiekun tego Pana ze zniżką :) odwiedza grób żony na ul. Lipowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
This is love
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prawdziwa miłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie będzie też potrzebował asystenta na drogę powrotna do Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło - koleke mogły by dać mu dożywotni bilet i tak nie zbiednieją po co ma szukać osób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest namawianie do oszustwa. Publiczne promowanie wyłudzania zniżki od PKP na fikcyjnego opiekuna. Ten artykuł może bardziej zaszkodzić temu człowiekowi niż pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wdzisiejszych czasach ludzie juz tak nie kochaja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna głupawka w rodzaju "łańcuszek szczęścia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kurierze to samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytaj kim jest opiekun... a jak już będziesz wiedział/a to wtedy komentuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie namawianie do oszustwa?? Zwykła ludzka życzliwość i pomoc. Kaczyński i Maciarenko nie tyle nam podpie... codziennie i jakoś głosowaliście na nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starasz pani zaczepiła mnie pod Novą i powiedziała, że jeżeli zaopiekuję się paczką fajek to uzyskam zniżkę nawet do 50% ceny sklepowej. Nie skorzystałem, ale może warto nagłośnić sprawę i zorganizować akcję pomocy tej pani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była metoda na wnuczka, a teraz na towarzysza podróży ;) Nie marudzić, tylko pomóc panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przysługuje mu asystent i duża zniżka w związku z tym na podróż" Duża zniżka przysługuje asystentowi - starszy pan ma tą zniżkę nawet gdyby jechał sam. Więc albo rzeczywiście potrzebuje pomocy w podróży albo jest to wyłudzanie zniżek od PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do Włocławka ktoś nie jedzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój tata również spotkał tego Pana, jakiś czas temu. Kilka razy się przejedzie i grosz zostaje w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko jest jedno ale.On za usługię bierze kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież to jest namawianie do oszustwa. Publiczne promowanie wyłudzania zniżki od PKP na fikcyjnego opiekuna. Ten artykuł może bardziej zaszkodzić temu człowiekowi niż pomóc.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
-------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ten pan podejrzewam, że ma emeryturę jałmużnę, a ja kuźwa biorą 500+ za leżenie, piprzenie sie i rozmnażanie za darmo to ci nie przeszkadza, gdyby on miał godną emeryturę za pracę to nie musiałby prosi o pomoc, podejrzm, że co niedziela modlisz się o to jak dopieprzyć uczciwym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ludzie z pkp zaczynają się irytować bo ktoś może na tym skorzystać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baranisko napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież to jest namawianie do oszustwa. Publiczne promowanie wyłudzania zniżki od PKP na fikcyjnego opiekuna. Ten artykuł może bardziej zaszkodzić temu człowiekowi niż pomóc.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
-------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ten pan podejrzewam, że ma emeryturę jałmużnę, a ja kuźwa biorą 500+ za leżenie, piprzenie sie i rozmnażanie za darmo to ci nie przeszkadza, gdyby on miał godną emeryturę za pracę to nie musiałby prosi o pomoc, podejrzm, że co niedziela modlisz się o to jak dopieprzyć uczciwym
Na Kurierze ktoś napisał, że to syn Zawiszy, tutaj, ze bierze za to kase. Nie wiem czy to prawda. Załóżmy, że robi to bezinteresownie. Podchodzi do kogoś i pyta czy chcesz sobie pojechać do Lublina z 95% zniżką? Onże ma stałą zniżkę niezależnie od tego pojedzie sam czy z kimś. Gdzie tu jest pomoc starszemu Panu? To poprostu naciąganie PKP. Zachowanie podobne do kupowania i zwracania rzeczy w Lidlu. Promowanie tego to ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...