Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te certyfikaty to kant h potłuc, niedługo to wymyśla certyfikat na wbijanie gwozdzi. Ja nie chciałem i nie chce tej chunii!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jaka uzbrojona formacja będzie ścigać podrabiających cebularze ? to jest parodia ! i potwierdzenie zbiurokratyzowania Unii oraz jej obowiązujących standardów
0
cebularz ma być tani i smaczny a nie chroniony to będzie jakiś "biurokrata" a nie cebularz wszyscy zaklinacze co wierzą w moc takich certyfikatów zalecam strzelić sobie barana o ścianę swego urzędu !
0
a inni może chcą !! bo nie chcą żreć "paszy" tylko mieć gwarancję jakości produktu !!
0
a inni może chcą !! bo nie chcą żreć "paszy" tylko mieć gwarancję jakości produktu !!
0
puknijcie się w te łepetyny, cebularz chroniony, schabowy chroniony, bigos chroniony a jak krowa powie mleko chronione, - paranoja , ni jak to się ma do jakości, itd, ciagliwe buły z posypka cebulowa i makowa raczej do rwania zębami niż do gryzienia
0
że ludzie wierzą w takie bzdury to pokazuje jak bardzo jesteśmy ogłupieni przez UE, ciekawe jakie były prawdziwe koszty tej certyfikacji ile forsy zmarnowano ?
0
może nazywać się "CEBUL" warunkiem kupna będzie jego jakość ,a nie certyfikat.
0
państwo chce pokazać obywatelowi że bez certyfikatów żyć sie nie da :) robi z obywateli ludzi upośledzonych a tymczasem zatrudni do kontroli przestrzegania certyfikatu lubelskiego cebularza kolejnych 10 znajomków którzy będą strzec procedur wypieku cebularza. efekt jest taki że coraz wiecej wydajemy na biurokrację przybywa urzędasów których utrzymują obywatele (jeleniE PODATKOWI)
0
Kolejna unijna bzdura. Jakiś cwaniak ma kasę, sobie zastrzegł byc może cziś pomysł, i teraz biznes. Kto chce robić, musi mieć certyfikat. A teraz kto chce robić cebularza - musi zapłacić Tuskowi za niego haracz. I o to chodzoło.   Cejrowski ma rację - Unia na psy schodzi. Krzywizna banana i inne absurdy zaczynają rządzić. Kiedyś mówiono: "absurdy PRL-u". A teraz co macie???
0
Te certyfikaty to kant h potłuc, niedługo to wymyśla certyfikat na wbijanie gwozdzi. Ja nie chciałem i nie chce tej chunii!!
  Popieram w pełnej rozciągłości sterczącego unijnego... wiecie czego :)
0
Jak przed meczem gołąbów - zapytajmy ośmiornice, którą drogą wskaże ciemnemu ludowi...
0
Dobrze, że nareszcie Unia zakaże piec i sprzedawać te śmierdzieje cebulowe.
0
Pewnie mają cebulę z Chin dlatego nie chcą :-P
0
kłopot że do mediów ogólnopolskich nie przebijają się głosy sprzeciwu takich inicjatyw, jest ogólny prounijny ślepo posłuszny pęd 
0
certyfikaty i papiery zostaną tylko po tej UE a może i to nie bo ekologiczna unia na ekologicznym papierze to wszystko płodzi może szybko się rozłoży ;)
0
bez certyfikatu może być też: cebulaż, cebulasz, cebólasz ( jak po węgiersku :), cebólaż, cebulorz (regionalizm),
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: